Підвісні стелі для магазину
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
0
Червень 14, 2017
1185  

Підвісні стелі для магазину

Одним з важливих елементів, що доповнюють інтер’єр магазину й поліпшує зонування його простору, є стеля. Завод “Мехбуд” виробляє кілька видів металевих підвісних стель, які гармонійно доповнять будь-який дизайн проект. Відокремити торговельний зал від допоміжних приміщень, а також візуально розділити магазин на зони, крім продуманого розміщення стелажів і перегородок, усе це підвладно підвісним стелям.

Особливо якщо використовувати різні кольори й текстури, нанесені на поверхню панелей і рейок підвісної стелі.

kassetniy-potolok

Панельна (касетна) підвісна стеля

 

Для стельового простору в зоні викладення товарів добре підходить панельна (касетна) стеля.

Металеві панелі стандартного розміру 600х600 мм, тому вони дуже легко монтуються до стандартного каркасу Т-24.  Якщо виникне необхідність дістатись до технологічних комунікацій, панелі легко демонтуються. Адже касети зроблені з металу – вони набагато міцніші дешевих аналогів, які при необережному поводженні легко б’ються.  Сріблястий колір панелі ─ універсальний і сполучається практично з будь-яким кольором стін, але, при бажанні, можна вибрати колір за стандартом RAL.

Можливе одночасне застосування у підвісній стелі різних покриттів панелей наприклад, дзеркальної й матової  ─ це збільшує освітленість простору й різноманітить малюнку стелі. У металеву підвісну стелю дуже легко встановлюються всі види світильників, що сприяє комфортному сприйняттю світла й безпеки відвідувачів магазину.

Металеві касети (панелі) й рейки добре миються, не накопичують вологу. На відміну від стель із мінеральних волокон, вони не втратять зовнішній вигляд і, у випадку затоплення, металева підвісна стеля не обвалиться, а на панелях не з’являться жовті плями.

Стелі продовольчого магазину повинні відповідати нормам вогнестійкості (матеріали, з якого виробляють стелі на «Мехбуд» мають найнижчий ступінь горючості, Г1), які в металевих підвісних стелях зумовлені поліестерним покриттям.

kassetny potolok

Рейкова стеля

 

Цей варіант стелі передбачає застосування рейок різної ширини (150-500 мм) і довжини (1,0-6,0 м). Також варіативність кольору та орієнтації їх на стельовому просторі дає можливість створити оригінальний візерунок і підкреслити неповторність дизайну.

 

Рейкова перфорована стеля

 

Правильним вирішенням для магазину, де передбачена торгівля продуктами з яскраво вираженими ароматами (копченості, риба), буде використання рейкової перфорованої стелі. Такий вид металевої підвісної стелі, зробленого на підприємстві «Мехбуд», сприяє швидкому відводу сторонніх запахів, поліпшеній вентиляції та підтримці свіжого повітря в приміщенні.

Перфоровані металеві підвісні стелі, сприяють прискореній циркуляції повітря, поліпшують мікроклімат у приміщенні, що знижує концентрацію шкідливих речовин та ймовірність виникнення шкідливих мікроорганізмів. Усі ці фактори надзвичайно важливо врахувати при плануванні опорядження стелі в підсобному приміщенні для зберігання продуктів, зокрема, у холодильній камері. Різні типи перфорації у коридорній стелі збільшують також звукопоглинальні властивості приміщення.

potolok-dlya-magazina

Коридорна рейкова стеля

 

Для невеликих приміщень, шириною до 3 м, дуже зручно використовувати підвісну металеву коридорну рейкову стелю. Рейки для цього виду стелі теж виконані з оцинкованої сталі або алюмінію товщиною до 1,0 мм. Система кріплення дуже проста – панелі укладаються на закріплені уздовж стін куточки, тому вони монтуються дуже швидко. Цей вид стелі візуально може розширити простір, особливо при використанні дзеркальних рейок. Різні типи перфорації у коридорній стелі збільшують також звукопоглинальні властивості приміщення.

Яким може бути фасад магазину можна прочитати тут.

potolok-dlya-magazina
author
Иван Жилєнков
Об авторе:

Профессиональный опыт: более 10 ле&...

Подробнее