Паркан для заміського ресторану від заводу «Мехбуд»
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Автор: Лариса Войская   | Дата: Червень 13, 2017  |  369   | 
0

Паркан для заміського ресторану від заводу «Мехбуд»

Стиль і оформлення інтер’єрів приміщень заміського ресторану, окрім гарної кухні, фактично є візитною карткою закладу. Також важливо, щоб екстер’єр будівлі ресторану й оформлення прилягаючої території поєднувались із загальною концепцією дизайну. Огороджувальні конструкції завдяки своїй протяжності й помітності доповнюють загальний архітектурний стиль.
На території ресторанного комплексу можуть розташовуватися безпосередньо зали ресторану, підсобні будівлі, Vip-Зони, а також дитячі майданчики для проведення заходів на відкритому повітрі. На підприємстві «Мехбуд» виробляють паркани для заміських ресторанів, які дуже добре підходять для позначення зовнішніх меж та зонування території.

Вільний огляд зовнішньої території і водночас повну захищеність від сторонніх поглядів зовні забезпечує огороджувальна конструкція паркану типу «жалюзі». Єдине в Україні підприємство, яке серійно виробляє такі паркани ─ це завод «Мехбуд». Розглянемо можливі варіанти їх застосування.

Унікальну атмосферу закладу легко підкреслити огородивши територію за допомогою провітрюваного паркану-жалюзі «Преміум». Вони виготовляються з оцинкованої сталі з полімерним покриттям товщиною 1 мм, довжина ламелей або рейок може становити до 3 метрів. Вони встановлюються на стовпчики, на яких попередньо закріплені напрямні. Рейки встановлюються під кутом, крок яких фіксує спеціальний вкладиш. Неперевершена корозійна стійкість паркану забезпечується способом порошкового фарбування оцинкованої сталі, з якої виготовлені рейки, з її наступною полімеризацією. Колір паркану можна підібрати будь-який – палітра каталогу RAL нараховує кілька тисяч відтінків. Завдяки тому, що конструкцією передбачене сховане кріплення, зовнішня сторона секції паркану виглядає естетично й акуратно.

Metallicheskij-zabor-zhalyzi

Метал дуже добре сполучається з каменем, тому стовпчики можуть бути зроблені із цегли, натурального каменю або бетону. Також є можливість замовити стовпи на заводі «Мехбуд» з оцинкованої сталі, товщиною 2 мм.

Підприємство також виробляє наступні типи парканів-жалюзі: «Ексклюзив», «Стандарт», «Класік». Довжина рейок у цих видах парканів може становити до 12 м.

Залежно від необхідної функціональності можна використовувати й інші види парканів для огородження заміського ресторану. Наприклад, паркан-жалюзі «Горизонт» повністю закриє від небажаних поглядів внутрішню територію, бо є «глухим». Застосування декоративних вставок (під золото, дзеркальних) робить цей паркан відмінним декоративним елементом для всього заміського ресторану. У конструкції використовується посилений замок, який підвищує ребро жорсткості профілів ─ сумарно 0,9 мм при товщині металу 0,45 мм.

zabor-dlya-resorana

Огорожа «Ранчо» завдяки своєї простій, але надійній конструкції позначить межі ділянки й надасть декоративну «родзинку», особливо в поєднанні з іншими видами будівельних матеріалів (цегла, камінь).

Рейки огороджувальних конструкцій «Ранчо» і «Горизонт» виготовляються з оцинкованої листової сталі. Залежно від функціонального призначення конструкції, її товщина може становити від 0,5 до 0,7 мм. Кольорове полімерне покриття додатково захищає поверхню металу від корозії й надає йому декоративні властивості. Огороджувальні конструкції можуть бути пофарбовані в будь-який колір згідно з каталогами RAL. При необхідності на поверхню ламелей може бути нанесений малюнок, наприклад зображення дерев’яної текстури або шліфа каменю.

zabor-dlya-gostinicy

Паркан типу «Штахетник» добре підійде для огородження клумб, квітників або ігрових майданчиків для дітей. Профіль може кріпитися вертикально та горизонтально. Висоту паркану можна зробити до 3 м.

zabor-zhaluzi-gorizontalnie

Основні переваги парканів від «Мехбуд» для заміського ресторану:

• парадний елемент дизайну всього заміського комплексу;

• гарантія приватності у поєднанні з гарним провітрюванням території;

• довговічність конструкції, що не потребує регулярного догляду;

• неперевершена корозійна стійкість;

• пожежна безпека завдяки високій вогнестійкості оцинкованої сталі;

• широкий вибір кольору й текстур.

Дополнительные категории:

металеві огорожі паркан-жалюзі