Металеві забори. Застосування різних профілів у заповненні воріт і хвірток.
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
12 Червня, 2017
2977  

Металеві забори. Застосування різних профілів у заповненні воріт і хвірток.

Паркан для території заміського будинку, котеджу або дачі повинен підкреслювати красу будинку й гармоніювати з навколишнім ландшафтом. Ворота й хвіртки ─ вхідні елементи, які можна зробити в одному стилі з парканом, або підібрати матеріал, який органічно доповнить усю огорожу.
Підприємство «Мехбуд» виробляє кілька видів металевих парканів, які можуть задовольнити різні естетичні смаки. Важливою перевагою усіх моделей, що випускаються підприємством, є те, що паркани довговічні, не потребують додаткового догляду й щорічного фарбування. Ці якості забезпечує полімерне покриття ламелей, з яких збираються секції парканів. Продуманий конструктив і всі елементи виготовлені на сучасному устаткуванні, тож гарантують надійність, міцність парканів і нескладність їх монтування.

Zabor Exclusive

Один з типів огорож, які розроблені на нашому підприємстві ─ це паркан-жалюзі. Такий вид «провітрюваного» паркану, випускає тільки «Мехбуд». Моделі типу «жалюзі» забезпечують гарну вентиляцію території й одночасно, обмежують наскрізну видимість. Наприклад, паркан-жалюзі “Преміум” найбільш міцний, ґрунтовний і, водночас, елегантний; “Ексклюзив” – гарний з обох боків.

Для тих, хто прагне забезпечити для себе більшу приватність, підійде паркан-жалюзі “Стандарт” – він виглядає як горизонтальний сайдинг. Найбільш відкрита модель, що й проглядається наскрізь – паркан Ранчо. Усі види наших парканів є на нашій постійній виставці.

Огорожа комплектується усіма необхідними деталями, аби при наявності фундаменту і встановлених стовпів без додаткових робіт, швидко звести паркан. Секція паркану шириною 2,5-3,0 м і висотою до 2,0 м збирається за 20 хвилин двома людьми без професійного рівня підготовки й навичок.

Завод комплектує секції парканів за стандартними розмірами: висота 1,8 м, ширина 2,5-3, 0 м, а також на замовлення. Додаткові елементи паркану – накладка парапету з підтримуючим профілем, відливи, декоративні ковпаки на стовпи, а також заповнення воріт і хвірток формуються за індивідуальним запитом.

 

Zapolnen vorota

Хвіртки й ворота – є важливою частиною огорожі, що формують перше враження про будинок і його хазяїв. Тому вони повинні бути гарними, міцними, а також витримані в одному стилі з парканом, гармоніювати з будинком.

Компанії, що надають послуги з встановлення автоматичних відкотних і розгорнутих воріт, зазвичай заповнюють ворота й хвіртки тими ж профільними елементами, що й паркан. Однак, можна поєднувати різні металеві профілі, які зроблять акцент на вхідній групі й вирізнять її серед загальної системи огородження ділянки.

Ламелі парканівжалюзі «Преміум», «Ексклюзив», «Класік», а також «Ранчо» і «Штахетник»  виготовляються довжиною до 3,0 м. Профільована рейка, застосовувана в моделі паркану «Горизонт», «Брус стінний», може бути довжиною до 10 м. Така варіативність розмірів дає можливість зробити ворота різної ширини.

Окрім того, якщо встановлений дерев’яний або цегляний паркан, то ворота можуть бути зроблені з оцинкованої сталі з полімерним фарбуванням, що поєднуються або контрастують за кольором з основним парканом і стовпами, а також з текстурою під дерево або метал.

zabor_zhalyuzi_mehbud

Особливості конструкції

Конструкції полотна воріт і хвірток схожі ─ ламелі для заповнення, як правило, кріпляться на саморізи або витяжні заклепки. Оскільки до воріт і хвірток висуваються більш високі вимоги з міцності й твердості конструкції, аніж до парканів, то кожна рейка повинна бути надійно зафіксована.

Основу конструкції становить пофарбована зварена рама. До неї кріпляться навіси й додаткове оснащення, необхідні для функціонування воріт і хвірток. Усередину рами встановлюється кріпильний профіль, до якого кріпляться рейки заповнення. Конструкція проста й легко збирається. Розміри рами повинні бути кратні кроку кріплення рейок. Для кожного типу є свої значення.

Vorota kalitki zabor

Рекомендації експертів з парканів

Спеціалісти заводу «Мехбуд» допоможуть із вибором заповнення, врахують побажання замовника й підготують технічну документацію. За нашим досвідом, встановлення паркану з воротами й хвіртками потрібно замовляти в однієї компанії – партнери заводу мають великий досвід монтажу металевих парканів.

Широкий вибір металевих парканів, варіантів заповнення воріт і хвірток не залишать байдужим того, хто прагне зробити огорожу свого будинку гарною та надійною.
Перевірена на досвіді істина ─ зберігається те, що оберігається. Не варто цим зневажати!

Vorota kalitki
author
Лариса Войская
Об авторе:

Квалифицированный, профессиона...

Подробнее