Оптимізація парковок з AiCar
19 Липня, 2023
190  

Оптимізація парковок з AiCar

AiCar – це система розумного управління парковкою, яка забезпечує комфортне та безпечне паркування. Вона дозволяє аналізувати ефективність парковки, контролювати доступ до парковки з будь-якого місця, фіксувати порушення по часу стоянки та оптимізувати парковку за допомогою розумної аналітики.

Як працює?

Система працює в три кроки, які забезпечують комфортне та безпечне паркування для користувача системи. Ці кроки дозволяють покращити процес паркування та дозволяють користувачам використовувати його з більшою легкістю.

AiCar пропонує ряд переваг, включаючи оптимізацію охорони парковки та зменшення очікування на відкриття шлагбауму для водіїв. Крім того, система дозволяє покращити клієнтоорієнтованість парковки.

c0f491fb366e3379c615704933bc777b

Модулі системи AiCar

AiCar пропонує ряд модулів, включаючи контроль доступу, розумний паркінг, аналітику та платежі. 

Модулі системи AiCar мають низку особливостей, які допомагають оптимізувати процес паркування:

  • Модуль контролю доступу: Цей модуль дозволяє автоматично контролювати в’їзд та виїзд автомобілів з контрольованої зони. Це зменшує час очікування та забезпечує плавний рух автомобілів, що покращує загальну ефективність парковки.
  • Модуль розумного паркінгу: Цей модуль використовує технології розпізнавання для визначення вільних та зайнятих місць на парковці. Це дозволяє користувачам легко знайти вільне місце та забезпечує ефективне використання простору парковки.
  • Модуль аналітики: Цей модуль дозволяє побудувати аналітику та звітність на основі подій в системі. Це допомагає власникам парковок виявляти тенденції, планувати розклади та вносити покращення для оптимізації роботи.
  • Модуль оплати та платежів (планується): Цей модуль має функціонал інтеграції з різними платіжними системами для здійснення оплати за парковку/заїзди/інше. Це забезпечує зручність для користувачів та спрощує процес оплати.

Усі ці модулі взаємодіють між собою, щоб забезпечити гладкий та ефективний процес паркування.

d121f1f1049dae4053998f29659805a8

Переваги використання для КМ та ЖК

Система AiCar може бути вельми корисною для котеджних містечок та житлових комплексів. Ось декілька переваг її використання в таких місцях:

  • Контроль доступу: AiCar дозволяє автоматизувати процес в’їзду та виїзду автомобілів, що забезпечує безпеку та контроль доступу до території. Це особливо важливо для котеджних містечок та житлових комплексів, де необхідно обмежувати доступ невідомих осіб.
  • Оптимізація використання парковок: За допомогою технологій розпізнавання AiCar може визначати вільні та зайняті місця на парковці, що дозволяє раціонально використовувати простір та забезпечує зручність для мешканців.
  • Аналітика та звітність: AiCar збирає дані про використання парковки, що дозволяє адміністрації коттеджного містечка або ЖК аналізувати патерни використання парковки та вносити необхідні корективи в її роботу.
  • Інтеграція з платіжними системами (планується): Якщо в коттеджному містечку або ЖК передбачена платна парковка, AiCar зможе інтегруватися з різними платіжними системами для зручності оплати мешканцями.

Висновок

Таким чином, AiCar може значно покращити ефективність управління парковками в коттеджних містечках та житлових комплексах, забезпечуючи комфорт та безпеку для мешканців.

author
Олександр
Про автора:

Руководитель проектов.  Разработка проекта с момента подготовки  проекта и до момента его реализации. Предоставление квалифицированной консультации в области ограждающих конструкций и фасадной отд...

Детальніше
0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі