Де придбати проект заміського будинку?
26 Травня, 2023
469  

Де придбати проект заміського будинку?

proekt -zagorodnogo doma

Плануючи побудувати власний будинок або котедж, багато хто робить вибір на користь індивідуальної розробки проекту. Але індивідуальне проектування – процес досить витратний, тому як альтернатива варто розглянути покупку проекту в готовому вигляді. Таке рішення має низку переваг — але насамперед цей варіант обирають, звичайно, для економії.

Плюси готових проектів

Розробка індивідуального проекту — це тривалий процес, який потребує активної участі майбутнього власника будинку і досить великих вкладень. При цьому звичайно враховуються всі побажання до планування, конструкції та оздоблення будівлі, тому будівництво виходить унікальним і єдиним у своєму роді.

Альтернатива – будівництво за готовим проектом. Ви можете придбати типовий пакет проектної документації, і не на його основі приступити до будівництва будинку. Таке рішення — хай і не найпопулярнішого — має низку переваг.

 • Перший плюс – економія. Готовий проект майже завжди коштує значно дешевше, аніж розробка проекту з нуля під індивідуальні вимоги. При цьому варто враховувати акційні пропозиції та знижки: дуже часто знайти проект потрібної будівлі моно за символічну суму.
 • Друга перевага – економія часу. Не доведеться витрачати час на обговорення концепції, розробки та узгодження. Ви купуєте проект у готовому вигляді, після чого можна практично відразу переходити до будівництва.
 • Зрештою, готовий проект — отже, перевірений проект. Його втілювали не раз і не два, а це означає, що будинки, збудовані за проектною документацією, вже пройшли обкатку. Дуже часто на сайтах, які пропонують готові проекти, наводяться фотографії зведених за такими проектами об’єктів. Та й відгуки власників можна почитати — як правило, містяться корисні деталі, які можуть вплинути на вибір.

Загалом, звісно, будівництво за типовим проектом – це економ-варіант. Але, з іншого боку, якщо індивідуальність та неповторність будинку для вас не в пріоритеті, і вам потрібно просто гарне добротне житло, то чому б не скористатися такою чудовою можливістю?

На що звернути увагу під час вибору місця покупки?

Компанії, які здійснюють продаж готових проектів часто надають різний набір послуг. Тому, вибираючи продавця, варто звертати увагу не лише на ціну пакету проектної документації.

 • Перший критерій вибору – це наявність проектів у потрібній вам категорії. Чим більше будинків потрібного типу та площі буде, тим краще – так у вас з’явиться можливість вибору.
 • Другий важливий аспект – інформативність представлених на сайті проектів. Дуже часто компанії не обмежуються загальним описом, а наводять докладну інформацію — так у вас буде більше даних для ухвалення рішення. Плюсом буде також наявність реальних фото реалізованих проектів та реальних відгуків.
 • Зрештою, важливий для замовника фактор — додаткові послуги. Не варто думати, що купівлею проекту все закінчиться: дуже часто перед початком робіт потрібно буде виконати низку операцій, і добре, якщо все це зможуть зробити співробітники тієї ж організації, яка готувала проект.

Зразковий список можливих додаткових послуг буде таким:

 • Внесення змін до проекту.
 • Адаптація конструкції фундаменту за умов на ділянці.
 • Формування пакету документів для узгодження будівництва у наглядових органах.
 • Створення відомості матеріалів (список всього, що необхідно для реалізації проекту контролю закупівель).
 • Авторський нагляд (представник компанії-проектувальника контролює виконання робіт на всіх етапах).
 • Аналіз запропонованих підрядниками кошторисів тощо.
proekt -zagorodnogo doma

Крім того, перед покупкою готового проекту варто поспілкуватися із представниками компанії. Як правило, вони охоче відповідають на всі запитання — і на підставі їхніх відповідей набагато простіше зробити вибір.

Поради щодо вибору проекту будинку

 • Визначте свої потреби: Перед покупкою проекту вдома визначте, які вимоги до майбутнього будинку. Це допоможе вам звузити пошук і вибрати найбільш підходящий проект.
 • Бюджет: Врахуйте свій бюджет під час вибору проекту будинку. Вартість проектів може сильно змінюватись, і важливо вибрати проект, який ви зможете реалізувати.
 • Врахуйте місцеві умови: При виборі проекту будинку врахуйте місцеві умови та клімат. Деякі проекти можуть бути більш відповідними для певних умов.
 • Отримайте професійну консультацію: Якщо ви не впевнені у своєму виборі, зверніться за допомогою до професіонала. Архітектор чи дизайнер зможе допомогти вам вибрати найбільш підходящий проект.

Сайти для придбання готових проектів: короткий огляд

В Україні купити проект заміського будинку можна легко — пропозиція на ринку перевищує попит у десятки разів. Але все ж таки різні компанії пропонують різні пакети послуг, тому тут ми проаналізуємо лише кілька гідних варіантів.

z500

Сайт: http://z500.com.ua/

proekt -zagorodnogo doma

Достатньо велика проектна організація з великим пакетом пропозицій. За роки роботи з проектів компанії зведено понад 13 тисяч об’єктів (більша частина в країнах ЄС). Незважаючи на досить високу вартість проекти мають попит, не в останню чергу завдяки великому пакету додаткових послуг.

ДомПроект

Сайт: https://dom-proekt.com.ua/

proekt -zagorodnogo doma

Компанія пропонує проекти приватних заміських будинків за доступними цінами (від 5 тис. грн). Зручна навігація сайту дозволяє знайти проект будівлі потрібного типу і площі. При цьому організація обіцяє безоплатну адаптацію проекту та редагування проектної документації під умови на ділянці протягом 10 днів.

Метроплекс

Сайт: https://m-x.com.ua/

proekt -zagorodnogo doma

Невелика компанія, яка спеціалізується на розробці проектів та будівництві приватних будинків під ключ. Як правило, під час купівлі проекту його реалізацію виконують будівельні бригади самої компанії — з 1998 року за такою схемою було зведено понад 150 об’єктів по всій Україні. У каталозі – близько 100 досить якісних опрацьованих проектів для будівель різного типу.

DOM4M

Сайт: https://dom4m.com.ua/

proekt -zagorodnogo doma

Досить велика компанія, яка працює з командою досвідчених інженерів-проектувальників. Ціни на проекти приватних будинків дещо вищі за середній, але при цьому асортимент пропозицій досить багатий. З іншого боку, зручний пошук за параметрами та каталогом дозволяє знайти серед кількох тисяч готових проектів той, який максимально відповідатиме вашим очікуванням.

Твій проект

Сайт: https://tvoyproekt.com/

“Твій проект” – це компанія, що спеціалізується на наданні послуг у сфері будівництва та ремонту. Вони пропонують широкий спектр послуг, що охоплюють як житлові, і комерційні об’єкти. Компанія заснована з метою надання професійних та надійних рішень для виконання будівельних проектів різної складності.

Основні послуги, що надаються “Твій проект”, включають:

 • Будівництво “під ключ”. “Твій проект” займається будівництвом нових будинків та комерційних будівель з початку до кінця. Вони враховують усі потреби та побажання замовника від проектування до введення в експлуатацію.
 • Дизайн інтер’єру. Компанія пропонує індивідуальний підхід до дизайну інтер’єру, створюючи комфортне та естетичне середовище. Вони допоможуть вам вибрати стиль, кольори, матеріали та обладнання, що відповідають вашим потребам та бюджету.
Твій проект

Eco House

Сайт: https://eco-house.kiev.ua/

Фахівці вузькопрофільної компанії «Eco-House» здатні створити оптимальне проектне рішення з урахуванням усіх Ваших уподобань та бажань, яке відрізнятиметься функціональним плануванням, естетичною привабливістю та високим рівнем технічної безпеки.

“Eco House” – це компанія, що спеціалізується на будівництві енергоефективних та екологічних житлових будинків у Києві. Вони пропонують інноваційні технології та рішення щодо створення здорового та екологічно чистого житла для своїх клієнтів.

Основні особливості та послуги, які надає Eco House:

 • Енергоефективні будинки: Компанія спеціалізується на будівництві будинків, що максимально зменшують витрати енергії та забезпечують комфортне проживання. Вони використовують ізоляційні матеріали, сонячні батареї, системи енергозбереження та інші технології, що забезпечують високу енергоефективність будівель.
 • Екологічна спрямованість: “Eco House” робить особливий акцент на використанні екологічно чистих матеріалів та технологій у будівництві. Вони пропонують використання натуральних матеріалів, зелені рішення для енергетики та водопостачання, а також системи очищення повітря та води.
 • Індивідуальний підхід: Команда Eco House працює з кожним клієнтом індивідуально, враховуючи їхні потреби, бажання та бюджет. Вони співпрацюють із професійними архітекторами та дизайнерами для створення унікальних житлових просторів, що відповідають вимогам клієнтів.
 • Гарантія та сервіс: Eco House надає гарантію на свої будинки та забезпечує післяпродажний сервіс. Вони забезпечують якість будівництва та задоволення потреб клієнтів протягом усього процесу.
Эко

ARCHON

Сайт: https://www.archon.com.ua/

Архітектурне бюро спеціалізується на проектуванні та продажу готових проектів будинків – близько 2000 проектів будинків сучасних, комфортних та енергозберігаючих.

Приватне підприємство Архон Україна існує на ринку України з липня 2003 р., розпочавши роботу з видання каталогу Будинку вашої мрії, до якого увійшли 118 проектів котеджів польської архітектурної майстерні ARCHON+. Двадцятивосьмирічний досвід у проектуванні будинків та резиденцій дозволяє говорити, що будинки збудовані за проектами головного архітектора Барбари Мендель певною мірою змінили вигляд української архітектури у сфері котеджного будівництва.

ARCHON

Висновок

Звісно, у цьому огляді ми представили не всі сайти, на яких можна купити готовий проект заміського будинку. Але й їх буде цілком достатньо, щоб становитиме уявлення про структуру ринку — і знайти найкращий варіант!

author
Олександр
Про автора:

Руководитель проектов.  Разработка проекта с момента подготовки  проекта и до момента его реализации. Предоставление квалифицированной консультации в области ограждающих конструкций и фасадной отд...

Детальніше
0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі