ТОП форумів по обробці металу
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
12 Листопада, 2018
473  

ТОП форумів по обробці металу

Металообробка – технологічний процес зміни форми, розмірів та  якостей металів й сплавів. Під час технологічних процесів обробки металів різними методами змінюються форма та  розмір металу, а також можуть змінюватися фізико-механічні властивості металів .Процесс досить складний та  копіткий в наслідок  якого можуть виникати питання й потреба в професійних радах досвідчених фахівців  та просто звичайних людей. Саме  тому ми підготували ТОП форумів по обробці металу на яких ви зможете знайти корисну для Вас інформацію.

Все про метал та  його обробку

Форум компанії Альянс-Інжиніринг яка зарекомендувала себе як стабільна та  динамічно розвиваюча компанія на ринку України, яка надає широкий спектр послуг з металообробки. На форумі 13 розділів які присвячені повністю даній  тематиці, тут ви знайдете відповіді на найбільш поширені питання, а також порадитися з фахівцями щодо своїх питань пов’язаних з обробкою металу.

metalizeskiy-forym

Металевий форум

Великий, цікавий з безліччю різноманітних розділів по роботі з металлом.На форумі йде активне обговорення: інструментів, верстатів, фарбування металу, а також нових технологій пов’язаних  з металообробкою.

metalizeskiy-forym

Chipmaker.ru

Сайт та форум, присвячений любительській обробці металу: технології та оснащення, прийоми роботи, обмін досвідом.

Форум Будуємо Будинок

Форум будівельного порталу Будуємо Будинок – це досить цікава платформа для онлайн діскусій.Тут  ви знайдете не тільки безліч обговорюваних питань по темі металообробки, а й зможете обговорити з учасниками інші питання  щодо будівництва Вашого об’єкту.

Форум розділяється на одну або кілька категорій, які поділяються на розділи (вони визначають коло тем, обговорюваних усередині них). Розділи можуть містити підрозділи, а підрозділи – під-підрозділи й так далі. Усередині них знаходяться теми (теми для обговорення), всередині яких користувачі можуть залишати свої повідомлення.

Головна сторінка форуму містить список всіх категорій форуму та їх розділів (можливо, ще й підрозділів), а також деяку статистику по кожному, включаючи кількість тем й повідомлень, а також інформацію про те, хто та  коли відправив останні повідомлення.

СNC-club.ru

На сьогоднішній день cnc-club.ru це активний  форум, який об’єднує людей, так чи інакше причетних до теми ЧПУ. На форумі спілкуються як професіонали з багаторічним досвідом, так і тільки початківці верстатобудівники. Ми завжди раді допомогти у вирішенні завдань, пов’язаних з управлінням, створенням, модернізацією та обслуговуванням верстатів, причому чим складніше й не ординарніше завдання – тим цікавіше.

На сьогоднішній день cnc-club.ru є найбільшим російськомовні форумом, присвяченим верстатам  з ЧПУ.  Учасниками клубу (за станом на червень 2014 року) є понад 6000 чоловік, користувачі залишили понад 120 000 повідомлень. Будемо раді бачити Вас серед учасників клубу.

Отже в наш рейтинг увійшли найбільші та  цікаві форуми присвячені обробці металла. Сподіваемось , що наш список допоможе вам отримувати відповіді на потрібні питання в спілкуванні з професіоналами.

author
Anetzel
Об авторе:

Маркетолог предприятия “Мехбуд”. Квалифицированный эксперт по общению с клиентами и партнерами. Всегда готова к общению и сотрудничеству.

Подробнее