Стеля у готель
12 Січня, 2024
480  

Стеля у готель

При капітальному ремонті або реконструкції готелів, а також при переобладнанні під готель будь-якої збудованої раніше будівлі одним із завдань, яке вирішують проектувальники, стає вибір стельового оздоблення. Складність полягає в тому, що в різних приміщеннях вимоги до оздоблення можуть відрізнятися і водночас вони залишаються досить серйозними, що значно звужує перелік доступних рішень.

У статті ми розглянемо ключові нюанси, які потрібно враховувати при виборі стель для готельних приміщень та проаналізуємо переваги деяких матеріалів.

potolok

ВАЖЛИВІ АСПЕКТИ ПРИ ВИБОРІ ГОТЕЛЬНИХ СТЕЛЬ

Готель – це приміщення, в якому протягом тривалого часу знаходиться велика кількість людей, але поза сезоном готелю зазвичай порожні. Все це робить вимоги до їх обробки досить специфічними:

 • По-перше, тут важливим є стандартний набір характеристик — простота монтажу, довговічність, стійкість до зовнішніх факторів, а також вогнестійкість. Вимоги до оздоблення будуть такими ж, як і в більшості житлових приміщень, а в деяких аспектах ще суворішими.
potolok

Важливо! Поза сезоном готелі стоять не тільки без постояльців, а й (повністю або частково) без опалення. Це призводить до зростання вологості в приміщеннях – як наслідок, недорогі волокнисті плити типу «Армстронг», які використовуються для комплектації підвісних стельових систем, набухають і деформуються. Якщо це не було враховано при проектуванні та оздобленні – стельові плити доведеться міняти раз на кілька сезонів, інакше оформлення номерного фонду виглядатиме гранично неакуратно.

 • По-друге, реконструкція готелів часто передбачає перебудову всієї системи комунікацій. Прихований монтаж проводки, кабель-каналів або повітроводів у стінових штробах буде не завжди можливий, тому найчастіше комунікації прокладають за стельовою обшивкою. Саме тому практично завжди вибір роблять на користь підвісних стельових систем із каркасом регульованого розміру.
 • Нарешті, дуже важливим є дизайнерський потенціал стель. При цьому бажано, щоб при використанні однієї схеми монтажу (наприклад, обшивка стель на каркасі) в різних приміщеннях можна було реалізовувати різні дизайнерські схеми, вибираючи форму, розміри і відтінок деталей обшивки.
potolok

РІШЕННЯ ДЛЯ РІЗНИХ ПРИМІЩЕНЬ У ГОТЕЛІ

Такий перелік вимог обмежує вибір проектувальників при плануванні обробки приміщень у готелі. Крім того, дуже часто роботи ведуться за обмеженого бюджету, тому ряд матеріалів не розглядають через їхню дорожнечу. Практика показує, що в абсолютній більшості випадків вибір роблять на користь металевих підвісних конструкцій на каркасі, що несе. Питання тільки в тому, які рішення для яких приміщень вибрати:

 • Для номерного фонду оптимальним вибором буде монтаж стандартної стелі. Суцільне покриття з щільно підігнаних металокосет має необхідну вандалостійкість, і при цьому легко очищається при обслуговуванні номерів. Можливість виготовлення стельової касети в будь-якому кольорі дозволяє урізноманітнити дизайн номерів або класифікувати номери за допомогою кольорової гами.
 • Приміщення із загальним доступом також можна оформлювати із застосуванням металокасет. Але краще використовувати менш стандартні варіанти – наприклад, кубоподібні конструкції. Вони виглядають привабливіше, крім того, кубоподібні стельові рейки можна також забарвлювати в будь-який колір, включаючи кольори «металік» або текстури натурального дерева.
 • Басейни та СПА-зони, які є в більшості готелів, також вимагають монтажу якісного стельового оздоблення. Металеві стелі з корозійно-стійким покриттям будуть як ніколи доречними: кубоподібна конструкція виглядає привабливо, забезпечує ефективну вентиляцію для видалення вологого повітря, при цьому не піддається руйнівному впливу вологи.
potolok

Технічні та службові приміщення можна також обробляти металокасетами. Крім того, у ванних кімнатах, санвузлах, а також на кухнях або складських приміщеннях можливий монтаж рейкових стель – особливо якщо площа таких приміщень невелика.

ГОТЕЛЬНІ СТЕЛІ ВІД «МЕХБУД»: ПЕРЕВАГИ

При виборі стель для готелю грає роль ще два аспекти. Перший – це якість виготовлення всіх деталей. Вони мають бути:

 • Виготовлені з якісного металу (алюміній, сталь) із достатньою товщиною.
 • Покриті шаром захисно-декоративного полімеру, що запобігає корозії.
 • Випущені строго в однаковому розмірі та з мінімальними відмінностями у відтінках декоративного покриття.
potolok

Всім цим якостям відповідають стельові касети, кубоподібні панелі та інші вироби від заводу МехБуд, які виготовляються з якісної європейської сировини на автоматизованих лініях.

Другий аспект – це великі обсяги продукції. Для реконструкції готелю навіть при невеликій площі будівлі кількість стельових панелей та касет буде дуже великою, тому замовляти їх у невеликої напівкустарної фірми не варто. Виконати такий обсяг робіт може лише велика компанія.

Все це аргументи на користь вибору заводу «МехБуд» як основного постачальника комплектуючих для стельової обшивки при ремонті або реконструкції готелю. Використання якісних матеріалів та сучасних технологічних рішень, звичайно, пов’язане з певними витратами — але водночас вибір на користь металевої обшивки стелі буде виправданий у довгостроковій перспективі.

Технічні Аспекти Підвісних Металевих Стель у Готельному Бізнесі

Матеріали і Технології

Вибір матеріалів для підвісних металевих стель у готелях залежить від багатьох факторів, таких як дизайн, бюджет, та функціональні вимоги. Основними використовуваними матеріалами є:

 • Алюміній: Легкий і стійкий до корозії, ідеально підходить для створення сучасного вигляду.
 • Нержавіюча сталь: Відома своєю міцністю та довговічністю, надає елегантний вигляд.
 • Покриття і фініші: Включають порошкове покриття, анодування або лакування для забезпечення додаткового захисту і естетичного різноманіття.

Монтаж та Обслуговування

Монтаж підвісних металевих стель у готелях вимагає точності та професіоналізму:

 • Планування та Дизайн: Спочатку відбувається детальне планування та узгодження дизайну з урахуванням інтер’єру готелю.
 • Підготовка Основи: Перед монтажем проводиться підготовка поверхні, включаючи вирівнювання та очищення.
 • Установка Каркаса: Встановлюється металевий каркас, до якого будуть кріпитися панелі.
 • Монтаж Панелей: Панелі акуратно встановлюються та фіксуються на каркасі.
 • Інтеграція Систем: Вентиляція, освітлення, та інші системи інтегруються у конструкцію стелі.

Огляд портфоліо проектів для готелів

“Мехбуд” має вражаюче портфоліо проектів, яке включає роботу з великими готельними мережами та бутик-готелями. Компанія спеціалізується на створенні унікальних підвісних металевих стель, які допомагають втілити в життя найсміливіші дизайнерські ідеї. Використання високоякісних матеріалів та інноваційних технологій дозволяє “Мехбуд” реалізовувати проекти будь-якої складності.

 • hotel 1
 • hotel 2
 • hotel 3
 • hotel 4
 • hotel 5
 • hotel 6
 • hotel 7
 • hotel 8
 • hotel 9
 • hotel 10

Переваги Кубоподібних Стель від Заводу “Мехбуд” для Готельного Бізнесу

Унікальний Дизайн та Естетика

 • Інноваційний Вигляд: Кубоподібні стелі від “Мехбуд” пропонують сучасний і виразний дизайн, який може вирізняти інтер’єр готелю серед конкурентів.
 • Різноманітність Стилів: Можливість адаптації кубоподібних стель до різних дизайнерських концепцій, від класичних до авангардних, дозволяє створити унікальний образ для кожного готельного простору.

Функціональність та Комфорт

 • Інтеграція Освітлення: Кубоподібні стелі від “Мехбуд” дозволяють легко інтегрувати різні види освітлення, створюючи затишну атмосферу в готельних номерах або загальних зонах.
 • Звукоізоляційні Властивості: Ефективна звукоізоляція кубоподібних стель сприяє комфорту гостей, забезпечуючи тишу і спокій в номерах.

Довговічність та Легкість Обслуговування

 • Високоякісні Матеріали: Використання міцних і довговічних матеріалів у виробництві стель забезпечує їх тривале використання без необхідності частих ремонтів чи заміни.
 • Простота в Обслуговуванні: Кубоподібні стелі легко очищаються та не вимагають складного догляду, що є важливим фактором для готельного бізнесу.

Екологічність та Безпека

 • Екологічно Чисті Матеріали: Використання безпечних і екологічних матеріалів відповідає сучасним стандартам сталого розвитку.
 • Безпека Використання: Конструкція кубоподібних стель враховує норми пожежної безпеки та механічної міцності, що є критично важливим для готельного сектору.

Гнучкість та Адаптивність

 • Модульність Конструкції: Модульність кубоподібних стель дозволяє легко адаптувати їх до різних розмірів та форм приміщень, що робить їх ідеальним рішенням для готелів з унікальними архітектурними особливостями.
 • Індивідуальний Підхід: “Мехбуд” пропонує можливість розробки індивідуальних проектів кубоподібних стель, відповідно до специфічних потреб та вимог клієнта.

Використання кубоподібних стель від “Мехбуд” у готельному бізнесі не тільки забезпечує естетичну привабливість і унікальний стиль, але й сприяє створенню функціонального, безпечного та комфортабельного простору для гостей.

author
Иван Жилєнков
Про автора:

Профессиональный опыт: более 10 лет в сфере строительных  отделочных материалов. Свыше 100 завершенных объектов  различного назначения, на которых применены уникальные  потолочные решения. Разработ...

Детальніше
0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі