Підвісні стелі для офісних і адміністративних будівель
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Автор: Ivan Zhilenko   | Дата: Червень 14, 2017  |  436   | 
0

Підвісні стелі для офісних і адміністративних будівель

Сучасний офіс вже складно уявити з побіленими або фарбованими стелями – підвісні стельові системи із сучасних матеріалів міцно впровадилися в дизайн офісних і адміністративних приміщень. Слід пам’ятати, що інтер’єр формує вигляд компанії й повинен справляти належне враження на клієнтів і партнерів. Для співробітників необхідно створити комфортний робочий простір, адже на роботі людина перебуває третину свого життя. Тому, для оформлення робочих приміщень, необхідно вибирати якісні опоряджувальні матеріали, що гарантують безпеку й гарні умови праці.

potolki-podvesnye-ofisnue

 Встановленні підвісні металеві стелі в офісі  відповідатимуть наступним вимогам:

 

  • гарантована довговічність. Оцинкована й нержавіюча сталь, алюміній, з яких виробляються стелі, мають високий ступінь антикорозійної стійкості;
  • забезпечення високих гігієнічних стандартів. Поверхня стель добре миється, матеріали є екологічно безпечними;
  • мінімізація витрат на обслуговування стелі. Поверхня не вигорає, не змінює колір і форму навіть у випадку затоплення приміщення;
  • безпека конструкції й матеріалів. Продуманий конструктив надійно кріпиться до основної стелі й несним стінам, що виключає обвалення стельової системи. Матеріали сертифіковані і є екологічно безпечними.
  • естетична привабливість. Усі інженерні комунікації сховані, але при цьому до них легко дістатись якщо буде потреба у ремонті. Широкий вибір кольорів стандарту RAL і текстур покриття, надасть можливість втілити оригінальний концепт або відтворити корпоративні кольори компанії на стелі;
  • пожежна безпека. Матеріали, застосовувані для виробництва підвісних стель нашим підприємством, мають необхідний ступінь горючості, перешкоджають поширенню вогню й токсичних речовин під час пожежі.

Різноманітність моделей підвісних стель, вироблених на заводі «Мехбуд», надасть можливість оформити офісні приміщення в різних стильових рішеннях і кольорах, а також підібрати тип стелі згідно з функціональним призначенням кімнати.

Для кімнат з великою площею, особливо для формату open space, дуже важлива міцність підвісної системи. Стельові елементи, вироблені на нашому підприємстві, мають оптимальну товщину металу, що не допускає прогину підконструкції й деформацію панелей або касет підвісної стелі навіть після тривалої експлуатації.  Якщо потрібно замінити панель, немає необхідності демонтувати підвісну систему ─ панель легко знімається й на її місце вставляється нова.

Дуже важливо в офісному приміщенні, робота в якому передбачає тривалу роботу за комп’ютером, забезпечити гарну освітленість. У кожну з видів підвісної металевої стелі, виробленої на «Мехбуд», легко встановлюються різні види світильників. До того ж поверхня панельної стелі дуже добре відбиває й розсіює світло, тому саме цей вид стелі рекомендується для застосування в кімнатах, де співробітники працюють цілий день.

panelny_potolok

Візуально розширити простір дозволять, практично відполіровані до блиску, дзеркальні стелі. Панелі зроблені з нержавіючої сталі, їх можна поєднувати з пофарбованими панелями з оцинкованої сталі

potolok-v-otdelenii-policii

Для поліпшення акустики можна застосувати панелі або рейки з перфорацією, що знижують рівень шуму й сприяють поліпшенню повітрообміну. Перфоровані стелі, разом з усіма опоряджувальними матеріалами, необхідними для створення гарної акустики, також можуть бути застосовані в конференц-залах і кімнатах переговорів.

kassetny potolok

Для нешироких коридорів (до 3 м), наше підприємство пропонує спеціальну модель – коридорну стелю. Його перевага полягає в тому, що для нього не потрібно підконструкції. Металеві рейки укладаються на напрямні, закріплені до стіни.

reyka-metallicheskaya

Оригінальний малюнок стелі можна створити, застосовуючи прямокутну стелю в адміністративній будівлі. Поєднання різних за шириною рейок, а також матеріалів: нержавіючої й оцинкованої сталі, поліпшує освітленість і збільшує простір приміщення.

potolki-podvesnye-ofisnue

У просторих кабінетах, холах офісного центру або адміністративних установах можна застосовувати кубоподібну стелю, яка покращить вентиляцію приміщення й надасть йому неповторний архітектурний стиль.  Кубоподібну рейку можна пофарбувати у будь-який колір або нанести оригінальну текстуру.

reechnuy-potolok

Підібрати тип, параметри підвісної стелі, а також довідатися ціни можна у наших експертів.

Дополнительные категории: