Брендовий фасад Вашого підприємства Сучасне виробництво – від фундаменту до даху
14 Червня, 2023
2271  

Брендовий фасад Вашого підприємства

Сучасне виробництво – від фундаменту до даху

Дизайн – одна з основних складових маркетингу. Але чи тільки товару, який випускає підприємство, потрібне гарне, яскраве, функціональне пакування?

молока

Звичайно, він потрібен всьому бізнесу загалом. Від ручки парадних дверей адміністративної будівлі до кулькових ручок на столах. Адже в бізнесі, як і в житті, зустрічають по одягу, а проводжають із ручкою 🙂

Фасад будівлі має великий вплив на сприйняття клієнтів, партнерів та співробітників, тому важливо створити брендовану зовнішність, яка відображатиме цінності, імідж та ідентичність компанії.

Один з ключових аспектів при проектуванні брендованого фасаду – це візуальна ідентифікація. Логотип, колірна палітра та графічні елементи мають бути інтегровані у фасад таким чином, щоб вони були помітні, привабливі та легко асоціювалися з брендом. Наприклад, великі елементи логотипу можна розмістити на фасаді для створення запам’ятовуваного враження.

При проектуванні брендованого фасаду також потрібно враховувати архітектурні характеристики будівлі та контекст оточуючого середовища. Важливо зберегти гармонію між брендованою зовнішністю та стильним дизайном, який виражається через форми, матеріали та текстури. Наприклад, металеві фасади можуть додати сучасності та промислового характеру, тоді як фасади жалюзі можуть створити відчуття легкості та прозорості.

Особлива увага має бути приділена освітленню фасаду, оскільки це може надати будівлі величний вигляд і підкреслити брендовий імідж. Використання спеціальних світлодіодних систем або підсвічування елементів фасаду може створити вражаючий ефект уночі та привернути увагу до підприємства. Фасад повинен відображати вашу історію, цінності та унікальність. Він має викликати емоції та зацікавленість, створюючи привабливе оточення для клієнтів та працівників.

Від того, як виглядає Ваше підприємство не тільки у фінансових звітах, а й у фотоальбомі залежить багато чого:

 • Це підвищує довіру партнерів. Підприємство, яке може дозволити собі виглядати солідно ззовні та зсередини – чудовий партнер. Його фінансове становище стабільне.
 • Це привертає увагу інвесторів. Відразу видно, що перед ними не фірма-одноденка, готова будь-якої миті розтанути безслідно. Впевнене господарство, яке твердо стоїть на ногах, готове розвиватися далі і приносити прибуток – відмінне вкладення грошей.
 • Це викликає повагу до бренду у замовників та покупців. Чи не «гаражне виробництво», не «шарашкіна контора», а якісний товар, виготовлений на сучасному підприємстві.

Причому всі ці закони сприйняття вірні будь-якого виробництва – від цвяхів, до літаків. У 21 столітті, в сучасній Україні, горді назви – завод, промислове виробництво, проммайданчик ніяк не в’яжуться з обшарпаними фасадами радянських часів.

Хто має норму — той має таку форму.

Перше враження має велике значення, особливо коли мова йде про ваш бізнес. Фасад будівлі є лицем вашої компанії, його вигляд може визначити, як клієнти сприйматимуть вашу діяльність. Тож, зрозуміло, що створення брендованого фасаду є одним з найважливіших елементів ваших маркетингових зусиль. У цій статті ми розглянемо різні типи брендованих фасадів і їх переваги, зосередившись на металевих фасадах, рейкових фасадах, фасадах жалюзі та касетних фасадах.

Металеві фасади: міцність та естетика

Металеві фасади є популярним вибором для багатьох підприємств. Їхній вигляд може бути відмінною комбінацією міцності та естетики. Метал є надійним матеріалом, що забезпечує довговічність фасаду та його захист від погодних умов. Крім того, металевий фасад може бути легко брендований за допомогою різних методів, таких як нанесення логотипу компанії або рельєфних деталей. Це дозволяє створити виразний образ вашої компанії і привернути увагу потенційних клієнтів.

Рейкові фасади: варіативність та дизайнерська свобода

Рейкові фасади є ще одним варіантом для створення брендованого вигляду вашої будівлі. Цей тип фасаду відмінний своєю варіативністю та дизайнерською свободою. Ви можете використовувати різні матеріали та кольори, щоб створити унікальний образ своєї компанії. Рейки можуть бути розташовані горизонтально або вертикально, дозволяючи вам експериментувати зі структурою та виглядом фасаду. Будь-який дизайн, логотип чи графічний елемент може бути вплетений у рейкову систему, надаючи вашому підприємству унікальний та запам’ятовуваний вигляд.

Фасад жалюзі: функціональність та енергоефективність

Фасад жалюзі поєднує в собі естетику та функціональність. Він створює унікальний образ вашого підприємства та забезпечує регулювання освітлення та теплопередачі всередину приміщень. Фасад жалюзі може бути виготовлений з різних матеріалів, таких як алюміній або дерево, забезпечуючи вам великий вибір для створення брендованого вигляду. Ви можете використовувати різні кольори жалюзі, щоб підкреслити ваш логотип або фірмовий стиль. Крім того, фасад жалюзі може бути енергоефективним, зменшуючи витрати на опалення та кондиціонування повітря.

Касетний фасад: сучасність та солідність

Касетний фасад є стильним і сучасним вибором для брендованого вигляду вашого підприємства. Його особливість полягає в використанні панелей, які мають спеціальні касети для вбудовання в них логотипу або інших графічних елементів. Цей тип фасаду надає вашій будівлі солідний вигляд і забезпечує високу рівень видимості вашого бренду. Касети можуть бути виготовлені з різних матеріалів, таких як метал або скло, що додає їм елегантності та ексклюзивності.

Office Factory

Європейську солідність вашому підприємству забезпечать технологічні рішення від заводу «МЕХБУД»

 • Металевий профіль, фасадні касети будь-яких, навіть нестандартних форм та розмірів, допоможуть сучасно та оригінально оформити всі будівлі та цехи.
 • Найширший вибір кольорів полімерного покриття дозволить надати фірмового стилю всьому підприємству. Навіть паркан навколо території може нести інформацію про виробництво, його логотип та товарний знак.
 • Сучасний грамотний промисловий дизайн дозволяє покращити логістику для підприємства, оптимізувати транспортні потоки, підвищити продуктивність праці.
bahlsen rma 1 g

Переваги роботи з нами

 • Завод Мехбуд на ринку металевих навісних вентильованих систем вже більше 10 років.
 • Якість нашої продукції підтверджено сертифікатом Держстандарту України.
 • Ми робимо всі комплектуючі, вам не доведеться шукати постачальників додаткового обладнання.
 • Сучасне обладнання дозволяє виконувати замовлення в найкоротший термін
 • Навчений технічний персонал виготовить ваше замовлення без жодної помилки
 • Гнучка цінова політика

З нами ви піднімете свій бізнес на нову висоту!

Висновок

Брендований фасад вашого підприємства має велике значення для створення сильного враження на клієнтів та партнерів. Вибір металевого фасаду, рейкового фасаду, фасаду жалюзі або касетного фасаду залежить від вашого бренду, дизайну та функціональних потреб. Незалежно від обраного типу, важливо пам’ятати про якість, естетику та виразність брендування. Інвестування в створення вражаючого брендованого фасаду варто кожної копійки, оскільки він може стати потужним інструментом привертання уваги та підвищення репутації вашого підприємства.

author
Владимир Рубленко
Про автора:

  Эксперт по фасадному строительству. Ведущий специалист по работе с корпоративными клиентами. ПрАТ “Завод Мехбуд”. Предоставление квалифицированной консультации по вопросам фасадн...

Детальніше
0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі