Секційні паркани
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
2 Жовтня, 2020
59  

Секційні паркани

При проектуванні огороджень приватних домоволодінь, комерційних об’єктів та інших ділянок все частіше роблять вибір на користь секційних парканів. Огородження зі збірних металевих секцій надійні, практичні і прості в монтажі – тому їх використання дозволяє в найкоротші терміни обгородити чималу територію.

Один з істотних недолік таких виробів – тривалий термін виготовлення паркану за індивідуальними розмірами. Завод “Мехбуд”, йдучи на зустріч численним побажанням потенційних замовників (в першу чергу – виконробів, архітекторів і ландшафтних дизайнерів) постарався вирішити цю проблему, випустивши на ринок секційні металеві паркани в сетах.

5 1

Особливості конструкції секційних парканів

Секційний металевий паркан складається з набору типових елементів – секцій:

 • Секції мають фіксований розмір, що дозволяє завчасно розрахувати потрібну кількість деталей для огорожі території.

Важливо! При необхідності можлива підгонка секції за розміром при монтажі – це призводить до витрат часу, але розширює можливості вирішення. Крім того, при підгонці важливо виконати протикорозійну обробку металу в місці обрізки.

 • Конструкція секцій може бути різною. Як правило, секційні структури мають модульні металеві огорожі, зібрані з окремих ламелей на вертикальних стійках.

 • При монтажі окремі секції просто збираються в єдину конструкцію. Якщо проектування і підготовка ділянки були виконані професійно, то сам монтаж не займає багато часу, а готовий паркан отримує всі переваги сучасного надійного металевого огородження.

Секційні паркани в сетах від заводу “Мехбуд”

Середній термін виготовлення комплектуючих для монтажу металевого паркану за індивідуальними розмірами становить від 2 до 3 тижнів. Це цілком прийнятний термін для індивідуальних нестандартних проектів – але якщо мова йде про типові огорожі, особливо для ділянок великої площі з мінімальними вимогами до дизайну, то часто пріоритетом стає саме економія часу.

Паркани в сетах, на відміну від виробів, які виробляються на замовлення, завжди є на складі компанії. Тобто замовнику досить:

 • Вибрати потрібну модель паркану з доступного асортименту.
 • Вказати кількість сетів.
 • Дочекатися доставки продукції зі складу – і приступити до монтажу.

Терміни реалізації проекту при цьому скорочуються в кілька разів, що дозволяє швидше завершити монтаж огорожі по периметру ділянки.

Комплектація сета

Сет секційного паркану від заводу Мехбуд предсталяє собою ще одну секцію металевої огорожі, укомплектовану всіма додатковими елементами, необхідними для її монтажу. В типову комплектацію сету входять:

 • Ламелі огорожі обраного типу (кількість ламелей залежить від моделі паркану і його габаритів).
 • 2 вертикальні стійки для кріплення ламелей.
 • 2 накладки на вертикальні стійки (висота стійок і накладок дорівнює висоті секції).
 • Верхня накривка (довжина деталі дорівнює ширині секції).
 • Набір кріпильних елементів для складання секції.

Така комплектація дозволяє зібрати секції металевої огорожі без використання додаткових матеріалів, що полегшує планування закупівель.

Асортимент парканів в сетах

Для виготовлення у вигляді сетів були обрані найбільш популярні моделі парканів від заводу Мехбуд:

 • Ранчо (105 мм).
 • Жалюзі Стандарт.
 • Жалюзі Класик.

Секції всіх трьох моделей представлені у вигляді сетів двох типорозмірів:

 • 2000х2000 мм.
 • 2500х2500 мм.

Доступні секції в двох кольорах – коричневий (8019 mat) і сірий (7024 mat).

Зверніть увагу! Сети можна використовувати як для монтажу основної частини огорожі, так і для збірки воріт або хвірток. У другому випадку може знадобитися підгонка за розміром і закупівля додаткових деталей (петлі, запірні механізми, направляючі і приводи для воріт).

Чому секційні паркани в сетах – це вигідно і зручно?

Випуск огороджень в сетах переслідував основну мету – скоротити часові витрати при замовленні типових найбільш затребуваних огорож. Економія часу за рахунок доступності запасу сетів на складах компанії стає основною перевагою.

Крім того:

 • Ціна огороджень в сетах цілком доступна (в порівнянні з нестандартними варіантами – собівартість знижується за рахунок автоматизації виробництва).
 • Асортимент включає найбільш затребувані моделі в самих ходових практичних кольорах.
 • Якість секцій і комплектуючих в сетах строго контролюється, що дозволяє компанії гарантувати високу міцність і тривалий термін служби виробів.

 

В цілому ж, секційні паркани в сетах – це відмінне рішення для будівельних компаній і керівників будівельних бригад, тому що економія часу при монтажі стандартних огороджень з високими вимогами до якості виявляється дійсно колосальною.

author
Олександр
Об авторе:

Руководитель проектов.  Разработка проекта с момента подготовки  проекта и до момента его реализации. Предоставление квалифицированной консультации в области ограждающих конструкций и фасадной отд...

Подробнее
0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі