40+ найкрасивіших ідей горизонтального паркану
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
27 Березня, 2018
6549  

40+ найкрасивіших ідей горизонтального паркану

Сьогодні паркан не просто позначає межі ділянки і захищає від небажаного проникнення на вашу територію. Гарний паркан – це свого роду візитна картка будинку, показник смаку його власника.

Тому паркани змінюють своє призначення. Все більше людей вважають за краще похмурим і сірим огорожам – красиві паркани. Вони служать чудовою прикрасою ділянки і доповнюють дизайн домоволодіння, роблячи його неповторним і унікальним.

Паркани можуть бути горізонтальними та вертикальними, глухими і відкритими, кованими, дерев’яними, бетонними і т.д. Кожен з них має свої переваги. Сьогодні ми хочемо запропонувати Вам нашу добірку гарних фото горизонтальних огорож. Сподіваємося, що наші ідеї надихнуть кожного і вже цього літа Ви будете насолоджуватися літнім сонечком біля красивого паркану Вашого будинку.

Паркан-Жалюзі

Огорожі, які за останній рік стали одним з найбільш популярних парканів на ринку огорож. Така цікавість  викликана величезною кількістю переваг паркану Жалюзі:

  • Практичні, довговічні, не вимагають додаткового догляду та щорічного фарбування.
  • Міцність оцинкованої сталі з полімерним покриттям і форма профільованих ламелей гарантує надійність конструкції.
  • Естетичний і стильний вигляд: різноманіття кольору по каталогу RAL, вибір декоративних покриттів під дерево або зріз натурального каменю, а також дзеркально-полірована або матова металеві поверхні.
  • Конфіденційність та природне освітлення. Похилі ламелі роблять огорожу непроникним для стороннього погляду – так що на вашій ділянці ви зможете відчувати себе абсолютно вільно.
  • Шумоізоляційні якості. Паркан непогано «відсікає» зовнішній шум. При цьому самі ламелі, надійно закріплені на напрямних, які не вібрують і не шумлять навіть при сильному вітрі.
  • Простота догляду. Для того щоб зберігати первозданий вид ламелей, їх досить періодично очищати від пилу вологою ганчіркою або з використанням миючої машини.

Паркан Ранчо

Сучасний, оригінальний дизайн, гармонійно вводить огорожу в будь-яку ландшафтно-архітектурну композицію, – це особливість паркану Ранчо.

Це функціональний і максимально простий в установленні паркан ─ каркас не потрібен, достатньо тільки стовпів. Це дозволяє в стислі терміни встановити металевий паркан Ранчо. Такий паркан стане відмінною прикрасою Вашого домоволодіння!

Паркан Горизонт – металева огорожа  для тих, хто хоче усамітнення та приватності на своїй ділянці. ⠀

Особлива привабливість цього паркану, крім підвищеної міцності, складається в дуже широкої можливості створення зовнішнього вигляду секцій: різні породи дерева, використання дзеркальних вставок або «під золото», здатних створити найнесподіваніші зовнішні ефекти підкреслюють ексклюзивність і привабливість проекту.

Паркан Горизонт – це дуже затишний паркан, простого, але привабливого стилю.

author
Anetzel
Об авторе:

Маркетолог предприятия “Мехбуд...

Подробнее