ТОП-10 експертів з будівництва в Instagram: за ким слідкувати у 2024
8 Квітня, 2024
31  

ТОП-10 експертів з будівництва в Instagram: за ким слідкувати у 2024

Плануєте будівництво або ремонт та шукаєте надійне джерело інформації та натхнення? У нашій статті ми розглянемо ТОП-10 експертів з будівництва в Instagram, які варто відслідковувати у 2024 році. Вони діляться корисними порадами, вражають професійними досягненнями та надихають своїми проектами. Приєднуйтеся до нашого дослідження та знайомтеся з цими впливовими особистостями, щоб зробити ваш будівельний процес ще більш захоплюючим та успішним!

@vitaliy_violbud

Професійний експерт у сфері будівництва та ремонту з понад 14 роками досвіду, який керує цією сторінкою в Instagram. Зацікавлений у створенні комфортного житла та впровадженні проектів “під ключ”.

Читачі: 24,8 тис

Сторінка: https://www.instagram.com/vitaliy_violbud/

@oleksiy_kutsaniv

Експерт у будівництві та власник будівельної компанії KutsanivBud. Його сторінка у Instagram – місце, де він ділиться своїм багаторічним досвідом у зведенні приватних будинків. Обіцяє створення будинку мрії протягом лише 60 робочих днів. За його словами, будувати разом з KutsanivBud – це не лише вигідно, а й ефективно. На сторінці доступні безкоштовні консультації через дірект.

Читачі: 41,5 тис

Сторінка: https://www.instagram.com/oleksiy_kutsaniv/

@oproservice.if

Особистий блог про організацію будівельних робіт. Власник цієї сторінки – справжній фахівець у сфері будівництва. Захоплений своєю роботою, він ділиться корисними порадами та інсайтами зі своєї практики. Хештеги #будівельник та #іванофранківськ свідчать про його пристрасть до цього міста та професії.

Читачі: 21 тис

Сторінка: https://www.instagram.com/proservice.if

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Mykola Melnyk (@proservice.if)

@rets_anton

Рец Антон – експерт у прозорому будівництві, який зосереджується на нерухомості та будівництві. Він активно ділиться своїм досвідом та знаннями щодо дизайну, будівництва та реалізації проєктів через свій профіль. Крім того, він ініціював благодійний проєкт hochudodomu, спрямований на покращення умов проживання для людей. Рец також є співзасновником застосунку foreman.hub.app, який спрощує процес управління будівництвом.

Читачі: 10.1 тис

Сторінка: https://www.instagram.com/rets_anton

@denis_goodbud

Denys Yevstafiev – митець, який пропонує нестандартний підхід до контенту про будівництво. На його сторінці знайдете не лише звичайні будівельні послуги, але й інформацію про технагляд, архітектуру та земельні ділянки. Він намагається надати своїм читачам більше ніж просто інформацію про будівництво, розширюючи межі звичайного контенту.

Читачі: 20.1 тис

Сторінка: https://www.instagram.com/denis_goodbud

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Denys Yevstafiev (@denis_goodbud)

@yakimenko_vladislav__

Влад Якименко – експерт у галузі будівництва та ремонту квартир. Він є засновником компанії @privat_bud. За своєю практикою, Влад працює з преміальним сегментом, де вартість проектів становить не менше 5000$. Його компетенція охоплює як дизайнерський аспект, так і архітектурний. За його керівництва було успішно реалізовано 348 об’єктів, що свідчить про високий рівень довіри та професіоналізму.

Читачі: 5 тис

Сторінка: https://www.instagram.com/yakimenko_vladislav__

@balabaninnovation

Сергій Балабан – успішний бізнесмен та експерт у галузі будівництва. Його спеціалізація – створення інноваційних банних комплексів, спа, лазень та винаходів як в Україні, так і в Європі. За його керівництвом було реалізовано понад 200 проєктів. Якщо ви маєте інтерес до співпраці або бажаєте обговорити новий проєкт, звертайтеся!

Читачі: 28 тис

Сторінка: https://www.instagram.com/balabaninnovation/

@lesnik.pro

Особистий блог будівельника та волонтера. Понад 500 зданих об’єктів підтверджують професіоналізм та досвід в галузі ремонту квартир. Тут ви знайдете корисні відео та поради щодо ремонту та будівництва.

Читачі: 306 тис

Сторінка: https://www.instagram.com/lesnik.pro/

@inorem.com.ua

INOREM – це компанія, яка спеціалізується на дизайні та ремонті під ключ. За 8 років на ринку, вони здійснили 137 успішних проектів. У них є власний відділ дизайну, що дозволяє їм створювати унікальні інтер’єри. Наразі в роботі їхніх фахівців – 1557 м². INOREM – це гарантія якісного ремонту та оригінального дизайну для вашого простору.

Читачі: 2 тис

Сторінка: https://www.instagram.com/inorem.com.ua/

@prorab__online

Павло Васильович – експерт у сфері нерухомості та будівництва. Його компетенції включають будівництво, ремонт, реконструкцію та ведення об’єктів будівництва. Він надає повний спектр послуг у цих галузях. Також спеціалізується на оглядах перед купівлею або реконструкцією нерухомості, допомагаючи клієнтам приймати обгрунтовані рішення.

Читачі: 23.2 тис

Сторінка: https://www.instagram.com/prorab__online/

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Павло Васильович (@prorab__online)

Слідуючи за цими експертами, ви отримаєте відмінну можливість отримувати корисні поради, останні новини та тренди у сфері будівництва прямо у своєму стрічці Instagram. Не забувайте бути взаємодійними, ставити питання та ділитися своїм власним досвідом з цими експертами.

author
Anetzel
Про автора:

Маркетолог предприятия “Мехбуд”. Квалифицированный эксперт по общению с клиентами и партнерами. Всегда готова к общению и сотрудничеству.

Детальніше
0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі