Дизайн стель у салонах краси
26 Квітня, 2023
123  

Дизайн стель у салонах краси

Салони краси – це місця, де люди приходять, щоб знайти відпочинок та задоволення від краси та догляду за собою. Щоб забезпечити максимальний комфорт для клієнтів та створити підходящу атмосферу, дизайнери та архітектори створюють унікальні дизайни для салонів краси, у яких стелі відіграють ключову роль.

Нормативні вимоги

Перш за все, при виборі дизайну стелі у салонах краси, необхідно враховувати нормативні вимоги, які стосуються вентиляції, освітлення та звукоізоляції. Наприклад, для салонів краси з обмеженою вентиляцією, рекомендується використовувати стелі з отворами для притоку повітря. Також, важливо встановити систему освітлення, яка дозволить створити комфортне середовище для клієнтів та працівників, а також забезпечити достатню кількість світла для проведення процедур.

Встановлення стель у салонах краси регулюється на основі ряду будівельних нормативних документів (ДБН) в Україні. Зокрема, ДБН В.2.2-22-2006 “Проектування офісних будівель” містить вимоги щодо проектування та встановлення стель у приміщеннях офісів та інших адміністративних будівель.

ДБН В.2.2-22-2006 регулює вимоги до матеріалів, які використовуються для виготовлення стель, а також до елементів кріплення та монтажу. Документ також встановлює вимоги до звукоізоляції та вентиляції, а також до відповідності стель пожежним нормам безпеки.

Додатково, ДБН В.2.2-12-2004 “Охорона праці в будівництві” встановлює вимоги до безпеки та охорони здоров’я при встановленні та експлуатації стель. Цей документ містить рекомендації з протипожежної безпеки та безпеки при роботі зі стелями на висоті.

Окрім того, вимоги до стель у салонах краси можуть бути зазначені в інших регуляторних документах, таких як Санітарні правила та норми установок з охорони здоров’я, що забезпечують вимоги щодо вентиляції, звукоізоляції та гігієни приміщення.

Отже, встановлення стель у салонах краси регулюється різними ДБН та іншими нормативними документами, які встановлюють вимоги до безпеки, охорони здоров’я, протипожежної безпеки та екологічної безпеки.

Популярні рішеня

Дизайн стель у салонах краси є важливим елементом, який може створювати атмосферу та впливати на настрій клієнтів. У залежності від стилю та концепції салону краси, дизайн стель може бути різним. Розглянемо деякі з найбільш популярних дизайнів стель, які можуть бути використані у салонах краси.

 • Металеві панелі: Металеві панелі з покриттям заліза додадуть салону краси стильності та елегантності. Ці стелі можуть бути виготовлені зі стандартних розмірів та кріпитись до металевої конструкції, яка складається зі спеціальних профілів. Такі стелі легко обслуговуються та чистяться, що дуже важливо для салону краси.
 • Підвісні стелі: Підвісні стелі виглядають дуже стильно та дозволяють розмістити електричні та освітлювальні системи. Такі стелі зазвичай виготовляються зі спеціальних пластикових панелей, які легко чистяться та замінюються.
 • Тканинні стелі: Тканинні стелі виглядають дуже елегантно та можуть бути виготовлені з різних видів тканин. Такі стелі дозволяють створити різноманітні форми та додадуть салону краси унікальності та індивідуальності.
 • Натяжні стелі: Натяжні стелі виглядають дуже стильно та можуть бути виготовлені з різних матеріалів, таких як плівка, тканина, метал та ін. Такі стелі дозволяють створювати неповторні дизайнерські ефекти та можуть бути використані як для створення загального дизайну, так і для окремих зон у салоні краси, наприклад, для зони манікюру та педикюру.
 • Малюнки на стелях: Малюнки на стелях можуть бути дуже ефектним доповненням до дизайну салону краси. Вони можуть бути виконані в різних техніках, наприклад, мозаїка, фреска, графіті та інші. Малюнки можуть бути виконані як вручну, так і за допомогою спеціальних технологій друку.

У дизайні стель у салонах краси важливо враховувати, що вони повинні відповідати концепції та стилю салону. Дизайн стель може бути як центральним елементом дизайну, так і доповненням до інтер’єру. Крім того, важливо враховувати ергономіку та функціональність стель, щоб вони не перешкоджали у проведенні процедур та не заважали роботі співробітників.

Кубоподібні стелі у салонах краси

Кубоподібні стелі – це один із найпопулярніших варіантів оформлення стель у салонах краси. Вони виглядають дуже стильно та дозволяють створити неповторну атмосферу у приміщенні. Розглянемо деякі з переваг використання кубоподібних стель у салонах краси.

 • Естетичний вигляд: Кубоподібні стелі виглядають дуже стильно та дозволяють створити неповторний дизайн у салоні краси. Вони можуть бути виготовлені з різних матеріалів, таких як метал, дерево, пластик та інші, тому легко підібрати матеріал, який відповідає стилю та концепції салону.
 • Різноманітність дизайну: Кубоподібні стелі можуть мати різноманітні форми та розміри, що дозволяє створювати неповторні дизайнерські ефекти. Вони можуть бути декоровані світловими елементами, малюнками, акустичними панелями та іншими елементами декору, що робить їх дуже ефектними та привабливими для клієнтів.
 • Акустична ізоляція: Кубоподібні стелі дозволяють зменшити рівень шуму та ехо у приміщенні, що особливо важливо для салонів краси. Вони можуть бути декоровані спеціальними акустичними панелями, які забезпечують високу ефективність звукоізоляції.
 • Легкість установки: Кубоподібні стелі легко монтувати та демонтувати, що дозволяє швидко змінювати дизайн приміщення та проводити ремонтні роботи.
 • Довговічність: Кубоподібні стелі виготовляються з високоякісних матеріалів, що забезпечує їхню довговічність та надійність. Вони не вимагають особливого догляду та легко чистяться, що робить їх ідеальним рішенням для салонів краси.
 • Екологічність: Кубоподібні стелі виготовляються з екологічно чистих матеріалів, що не забруднюють довкілля та не містять шкідливих речовин. Це робить їх безпечними для здоров’я клієнтів та співробітників.

Крім переваг, зазначених вище, кубоподібні стелі також дозволяють зменшити висоту стелі у приміщенні, що забезпечує збільшення зони візуального контакту з клієнтами та забезпечує більшу кількість природного світла в приміщенні. Крім того, вони можуть бути використані для створення ефекту «зонування» приміщення, що дозволяє розділити простір на окремі зони для проведення різних процедур.

Узагалі, кубоподібні стелі є чудовим варіантом для оформлення стель у салонах краси, оскільки вони дозволяють створити стильний та ефектний дизайн, забезпечують зручність та комфорт для клієнтів та співробітників, а також є довговічними та екологічно чистими.

Висновок

Дизайн стель у салонах краси може бути дуже різноманітним, від підвісних стель до натяжних стель та малюнків на стелях. Важливо враховувати концепцію та стиль салону краси, а також ергономіку та функціональність стель, щоб створити затишну та комфортну атмосферу для клієнтів та співробітників.

author
Иван Жилєнков
Про автора:

Профессиональный опыт: более 10 лет в сфере строительных  отделочных материалов. Свыше 100 завершенных объектов  различного назначения, на которых применены уникальные  потолочные решения. Разработ...

Детальніше
0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі