Банківські приміщення зазвичай оформляються в строгому корпоративному стилі. При цьому найчастіше використовуються перевірені дизайнерські рішення, що торкаються в тому числі і обробки стелі. Але практика показує, що економ-варіант із монтажем волоконних панелей або пластикових підвісних стель виправдовує себе не завжди. Потому багато хто при проектуванні банку, в особливості – операційного залу, шукає альтернативні варіанти.
Нижче ми розглянемо три рішення, які чудово підходять для банків та аналогічних приміщень. До речі реалізувати їх можна як по окремо, так і разом, в самих різних комбінаціях.
Взагалі банк – це суспільне / комерційна будівля зі середнім (якщо порівнювати з великими ТРЦ) напливом людей і порівняно невеликою внутрішньою площею. Відповідно, вимоги до стель в банку будуть досить типові:
Але більша частина вимог до банківських стель стосуються їх зовнішнього вигляду. І якщо в службових приміщеннях досить простого монтажу охайних конструкцій, то в операційному залі,а тим більше в окремих приміщеннях для корпоративних клієнтів і VIP-клієнтів стеля повинна ідеально вписуватися в дизайнерську схему. Це стосується і кольорової гами (елементи конструкції повинні бути виконані в корпоративних кольорах банку), і власне конструкції підвісної стельової системи. Тому для переобладнання приміщення бажано вибирати якісні стельові модулі.
Як ми зазначили вище, типове рішення для банку – підвісна стеля, яка монтується на несущий підконструкції. Каркас стелі кріпиться до перекриття на жорстких або гнучких підвісах, але в будь-якому випадку, фальш-стеля закріплюється на необхідній висоті, маскуючи простір
При економ-обробці офісних приміщень часто використовуються системи типу «Армстронг» з мінеральними плитами, пофарбованими в білий колір. На жаль, для банків такі конструкції малозастосовні, тому що виглядають вони не найкращим чином.
Альтернатива – обробка стелі в банку металевими касетами від заводу «Мехбуд». У такого рішення є цілий ряд переваг:
До інших плюсів касетних металевих стель від заводу «Мехбуд» можна віднести:
Швидкий монтаж (на обробку стелі декількох офісів або просторого операційного залу може піти всього 1-2 дня).
Можливість монтажу вбудованих панелей з вентиляційними гратами (стандартний розмір 600х600 мм).
Можливість встановлення вбудованих світильників або світлодіодних панелей стандартного розміру.
Додатком буде і зовнішній вигляд. Так, з одного боку касетна стеля виглядає досить лаконічно. Але якщо врахувати можливості, які відкриваються при використанні стельових елементів ворожнечі кольору і текстури, то можливості, які відкриваються для дизайнера виявляються безмежними.
Альтернативне рішення, яке теж буде доречним при обробці банківських приміщень – встановлення кубоподібні стелі. Так, для офісної частини він навряд чи підійде, але для операційного залу буде те що треба.
Особливості конструкції кубоподібних систем:
Чому кубоподібні стелі добре підходять саме для банків?
Крім того, не варто забувати і про переваги кубоподібних стель від заводу«Мехбуд» як таких. До них відносяться:
Таким чином, кубоподібна стеля – за сукупністю переваг – стає практично ідеальним рішенням для обробки операційного залу в будь-якому банку. Єдиним актуальним завданням залишається вписати конструкцію в загальний дизайн приміщення.
Прямокутні стелі є популярним вибором для використання в банках з кількох причин:
Використання металевих підвісних конструкцій для обробки стель в банку – це дійсно оптимальний варіант з більшості точок зору. Як же можна реалізувати такий проект?
В цілому ж вибір металевих стель – кубообразних, касетних або інших – для банківських приміщень буде цілком виправданим. У подібних конструкцій є цілий ряд переваг, так що всі витрати на переобладнання офісної частини або операційного залу будуть повністю виправданими.
Сертифікація продуктів, включаючи стелі, для використання в банках також має свою важливість. Ось кілька ключових аспектів: