Фасад школи
28 Лютого, 2023
199  

Фасад школи

Фасад школи – важливий елемент дизайну, що виконує безліч функцій. Він привертає увагу, представляє імідж, створює безпеку, надає інформацію та підтримує зручність. У цій статті ми розглянемо кожну з цих функцій докладніше і надамо рекомендації щодо дизайну фасаду школи.

Функції фасаду школи

Фасад школи має ряд функцій, які є важливими як для самого навчального закладу, так і для його відвідувачів. Ось основні з них:

 • Привернення уваги. Перша функція фасаду школи – привернення уваги. Гарний дизайн фасаду має виділитися на тлі навколишніх будівель та привернути увагу перехожих та майбутніх учнів. Для цього можна використовувати яскраві кольори, нестандартні рішення і створення логотипу або знака, що легко запам’ятовується.
 • Створення іміджу. Фасад школи також можна використовувати для відображення унікального стилю навчального закладу. Ландшафтний дизайн може наголосити на культурі школи. Створення іміджу “зеленої” школи з використанням енергозберігаючих технологій та рослинності також може бути використане для привернення уваги та відображення унікального стилю.
 • Безпека. Фасад школи може бути використаний для забезпечення безпеки на території навчального закладу. Розміщення світлових та звукових сигналів на фасаді, використання покриттів, стійких до погодних умов та створення чітких покажчиків на входи та виходи можуть допомогти зробити школу безпечнішою для учнів та персоналу.

Дизайн фасаду школи

Дизайн фасаду школи може бути різноманітним та унікальним. Він може відображати культурні особливості школи, її цінності, історію та традиції. Ось кілька прикладів дизайну фасаду школи:

 1. Мінімалістичний дизайн

Мінімалістичний дизайн фасаду школи може бути елегантним та простим. Він може використовувати нейтральні кольори, геометричні форми та прості лінії для створення сучасного зовнішнього вигляду. Такий дизайн буде ідеальним для шкіл, які прагнуть створити академічну атмосферу.

 1. Використання яскравих кольорів

Яскраві кольори можуть допомогти привернути увагу до школи та створити життєрадісну атмосферу. Наприклад, використання яскравих відтінків зеленого, жовтого і синього може створити відомий і незабутній дизайн.

 1. Тематичний дизайн

Тематичний дизайн фасаду школи може бути використаний для відображення особливостей навчальних програм, які школа пропонує. Наприклад, школа з ухилом у науку може мати фасад, оформлений у вигляді лабораторії, а школа мистецтв може використовувати графіті та інші елементи вуличного мистецтва для створення унікального дизайну.

Рішення від Заводу Мехбуд

Завод “Мехбуд” пропонує свої послуги з виготовлення фасаду для школи, який допоможе покращити її зовнішній вигляд та функціональність. Моделі фасаду від заводу Мехбуд, які ідеально підійдуть для оформлення фасаду навчального закладу:

 1. Рейковий фасад – це один із найпопулярніших видів оформлення в сучасній архітектурі. Він відрізняється своєю простотою та естетичністю, а також дозволяє покращити зовнішній вигляд школи та створити унікальний дизайн.
 2. Касетний фасад. Зовнішньо є загнутою з боків завершену металеву конструкцію. Сучасне та надійне рішення для облицювання та утеплення будівлі, створення привабливого зовнішнього вигляду + дотримання фірмового стилю школи.
 3. Фасад Жалюзі – це ефективне технічне рішення, яке забезпечить привабливий зовнішній вигляд будівлі, у поєднанні з надійністю та функціональністю.

Переваги фасаду від заводу “Мехбуд” для школи:

 • Екологічність. Фасад виготовляється з екологічно чистих матеріалів, таких як алюміній, скло та кераміка. Це дозволяє створити екологічно чистий та безпечний фасад для школи.
 • Міцність та довговічність. Фасад має високу міцність та довговічність, що дозволяє йому служити довгі роки. Він стійкий до корозії, ультрафіолетових променів, впливу атмосферних умов та механічних пошкоджень.
 • Енергозбереження. Фасад дозволяє зменшити споживання електроенергії на освітлення внутрішніх приміщень. Він має гарну термоізоляцію і захищає будівлю від перегріву в літній період, а також зберігає тепло в будівлі в холодний період.
 • Поліпшення зовнішнього вигляду будівлі. Фасад від “Мехбуд” дозволяє покращити зовнішній вигляд будівлі та створити естетичний та сучасний дизайн. Він може бути оформлений у різних колірних рішеннях та формах, що дозволяє створити унікальний дизайн для школи.
 • Зручність монтажу. Фасад легко та швидко монтується, що дозволяє скоротити час будівництва та зменшити витрати на його виготовлення.
author
Владимир Рубленко
Про автора:

  Эксперт по фасадному строительству. Ведущий специалист по работе с корпоративными клиентами. ПрАТ “Завод Мехбуд”. Предоставление квалифицированной консультации по вопросам фасадн...

Детальніше
0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі