Навісні вентильовані фасади від заводу «Мехбуд»
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
9 Червня, 2017
925  

Навісні вентильовані фасади від заводу «Мехбуд»

ventfasad-Mehbud

Архітектура міст стрімко змінюється, нові будівлі вражають уяву своєю незвичайною формою. «Декоративне оздоблення» будинків постійно допомагає «не бути» ні на кого схожим. Хвиля перетворень торкається не тільки новобудов, але й адміністративних будівель, житлових багатоповерхівок, побудованих в примітивізмі епохи соцреалізму.

Сучасне фасадне будівництво, крім підвищення естетичного виду будинків, сприяє поліпшенню теплоізоляції, удосконалюванню експлуатаційних характеристик, а також продовженню їх терміну служби.

«Небанальність» облицювання у поєднанні з його якістю, вирішується за допомогою навісних металевих вентильованих фасадів від заводу «Мехбуд».

ventfasad-Mehbud

Навісні вентильовані фасади (НВФ) – високоефективні теплоізоляційні двоступінчасті системи, у яких функціонально сполучені елементи теплоізоляції й захисту будівлі від природніх впливів навколишнього середовища.

НВФ це конструкція, що складається з металевої профільної підсистеми, встановленої на певній відстані від несучої стіни. Зовнішня сторона є декоративно-захисним екраном, на який кріпляться рейкові панелі з пофарбованої оцинкованої сталі з полімерним покриттям, касети з алюмінію або нержавійки. Для створення теплоізоляційного шару, до несучої стіни кріпиться мінераловатний утеплювач.

Повітряний проміжок, утворений між теплоізоляцією й захисним бар’єром облицювання, забезпечує видалення нагрітого повітря і вологи, що виділяється, з несучої стіни й шару теплоізоляції. Нормативні вимоги до конструкції НВФ визначаються стандартом ДСТУ Б В.2.6-34-2008 – “Конструкція зовнішніх стін з фасадною теплоізоляцією з вентильованим повітряним проміжком і обробкою індустріальними елементами”.

ventfasad-Mehbud
Переваги НВФ від заводу “Мехбуд”

 

Навісні вентильовані фасади, крім «строгої геометрії» екстер’єру, забезпечують будівлі й практичну користь:

  1. Енергозбереження – економія на опаленні й кондиціюванні приміщень.
  2. Шумопоглинання ─ поліпшення умов праці співробітників.
  3. Скорочення експлуатаційних витрат з ремонту стін.
  4. Продовження терміну служби будівлі.

Завод «Мехбуд» надає широкі можливості для облицювання будівель:

Сучасне виробництво підприємства, оснащене устаткуванням від провідних європейських виробників для виготовлення профільованих рейкових панелей, касет і додаткових елементів, що становлять повний комплект елементів для фасадного облицювання будівель.

На підприємстві працює інженерно-технічний склад, що має багаторічний досвід роботи для професійного виконання лицювальних фасадних елементів будь-якої складності.

ventfasad-Mehbud

Ряд технологій є унікальним в Україні:

  • конструкція з’єднуючого замка на металевому сайдингу розроблена на спеціальному устаткуванні (метод прокатки), яку неможливо відтворити на ручному згинальному верстаті;
  • виготовлення рейкових панелей (ширина до 3 м, товщиною металу до 3 мм) складного рельєфу поверхні або нестандартної форми.

Основні переваги технології навісних вентильованих фасадів з пофарбованими металевими панелями:

  1. Система має невелику вагу й підходить для будь-яких типів конструкцій будівель.
  2. Нескладний і швидкий монтаж.
  3. Установка не залежить від пори року.
  4. Тривалий термін придатності. Порошкове полімерне покриття – гарантія не менше 15 років, PVDF покриття – більше 20 років.

Консультація й розрахунки вартості за індивідуальними параметрами будівлі – Ваш експерт з фасадів.

ventfasad-Mehbud
author
Владимир Рубленко
Об авторе:

  Эксперт по фасадному строительству. Ведущий специалист по работе с корпоративными клиентами. ПрАТ “Завод Мехбуд”. Предоставление квалифицированной консультации по вопросам фасадн...

Подробнее
0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі