Стеля у школі. 20 ідей сучасного дизайну
23 Лютого, 2023
225  

Стеля у школі. 20 ідей сучасного дизайну

Однією із складових Нової української школи є створення сучасного освітнього середовища, зокрема, багатофункціональних гнучких просторів, що сприяють різним формам роботи, що мотивують до навчання.

Стеля є однією з основних складових інтер’єру будь-якого приміщення. Стильний дизайн стелі може повністю змінити вигляд шкільного місця.

Сучасне оформлення стелі простору школи створить імідж вашого закладу. Сучасні технології в оформленні стельових просторів дозволяють створювати яскраві, якісні та безпечні рішення.

Сьогодні ми підготували фото добірку красивих та сучасних рішень оформлення стельового простору у школі.

Кубоподібна стеля у школі

Оформлення шкільного класу кубоподібною стелею дозволить створити затишну та комфортну атмосферу для учнів та вчителів. Завдяки своїй формі, така стеля робить приміщення більш просторим та світлим. Крім того, можливість вибору кольору та відтінку панелей дозволяє створити будь-який стиль інтер’єру, який відповідатиме завданням освітньої установи.

Кубоподібна стеля не тільки відмінно виглядає, а й має низку переваг. Вона дозволяє приховати всі комунікації та системи вентиляції, що підвищує естетику приміщення. Крім того, така стеля відмінно підходить для шкільних класів, тому що вона здатна покращити акустику приміщення та знизити шум.

Ще одна перевага кубоподібної стелі – її простота встановлення та обслуговування. Така конструкція не вимагає особливої турботи та легко очищається від пилу та бруду. Завдяки цьому будівля школи завжди виглядатиме акуратно і чисто.

Касетна стеля у школі

Дизайн касетної стелі може бути обраний відповідно до загального стилю та напряму школи. Наприклад, можна вибрати касетну стелю з текстурою, яка відповідатиме шкільній тематиці, або зробити її в яскравих кольорах, які допоможуть створити грайливий та веселий настрій у приміщенні.

Касетна стеля також може бути використана для створення різних зон у школі. Наприклад, можна використовувати касетну стелю з різними рівнями, щоб створити візуально різні зони всередині одного класу.

Головна перевага касетної стелі у школі – екологічність. Касетна стеля виготовляється з екологічно чистих матеріалів, таких як оцинкована сталь або алюміній, що робить її безпечним для здоров’я учнів та викладачів.

Загалом касетна стеля – це універсальний елемент дизайну інтер’єру, який може бути використаний у школах для створення привабливого та комфортного простору для учнів та викладачів.

В асортименті стельових конструкцій від заводу «МехБуд» ви легко знайдете достатню кількість варіантів для обробки стелі в школах і навчальних закладах. При цьому монтаж металокосет, панелей або стельових рейок забезпечить повну відповідність обробки приміщення вимогам чинних нормативів.

author
Anetzel
Про автора:

Маркетолог предприятия “Мехбуд”. Квалифицированный эксперт по общению с клиентами и партнерами. Всегда готова к общению и сотрудничеству.

Детальніше
0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі