Огорожі для автостоянок
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Автор: Лариса Войская   | Дата: Червень 13, 2017  |  299   | 
0

Огорожі для автостоянок

Захист Вашої автостоянки – в наших руках!

Стоянка автомобілів об’єкта комерційної нерухомості ─ одна зі складових його інфраструктури. Місткість стоянки, розташування її відносно об’єкта нерухомості також визначають комерційну привабливість офісної будівлі, бізнес-центру, супермаркету або готелю.
Паркінг повинен забезпечувати, насамперед, безпеку автомобілів, а також зручність і безпека пасажирів. Металеві паркани, вироблені на нашому підприємстві, відповідають цим вимогам, а також гарантують гарний огляд, світлопроникність і повітрообмін на території.

Переваги парканів-жалюзі

 

Металевий паркан-жалюзі має підвищену міцність, високу стійкість до зовнішніх природніх впливів, він потребує мінімальні експлуатаційні витрати для підтримки зовнішнього вигляду й тривалого терміну експлуатації.

Елементи жалюзі можуть також розташовуватися вертикально, що підвищує захисні функції огорожі ─ відсутність горизонтальної опори, створює додаткову перешкоду для того, хто прагне перелізти через паркан. Просвіти між елементами жалюзі дають можливість вільно проходити повітрю і, водночас, обмежують наскрізну видимість із зовнішнього боку. Конструкція металевого паркану-жалюзі передбачає можливість регулювання секцій по висоті – високий паркан теж додаткова перешкода для непроханих відвідувачів

Металеві паркани ─  універсальна огорожа для різних парковок

 

Паркан на автостоянці є необхідним елементом облаштованості, який повинен бути міцним, обмежувати доступ на територію, що охороняється. Металеві паркани надійні, акуратні – їхній зовнішній вигляд перешкоджає виникненню бажання проникнути на автостоянку. Крім того, конструкція більшості моделей металевих парканів «Мехбуд» забезпечує гарне провітрювання місцевості, розвіювання вихлопних газів.

Біля будівлі комерційної нерухомості доречним є невисокий паркан висотою 1,0-1,8 м. Як правило, така територія охороняється і її можна позначити оригінальною і водночас, міцною огорожею.

Облаштованість паркування заміського готелю повинна відповідати архітектурному стилю всього комплексу. Різноманітність текстур і кольорів надасть можливість зробити естетичну й привабливу металеву огорожу, яка підкреслить індивідуальність усього проекту. Вона може бути не більшою 2 м заввишки, аби не перекривати архітектуру будівлі і її вивіску.

zabor_zhalyuzi_mehbud

Дополнительные категории:

металеві огорожі паркан-жалюзі