10 причин підтримати українського виробника під час війни
28 Березня, 2023
664  

10 причин підтримати українського виробника під час війни

Повномасштабне вторгнення російської федерації стало реальним випробуванням для країни. І навіть регіони, яких не торкнулися бойові дії, відчули на собі повний спектр неприємних наслідків — як від прильотів ракет, так і від колосального економічного шоку.

Саме удар по економіці став одним із найсерйозніших факторів, що впливають на нашу країну. Цілком позбутися його не вийде, і наслідки від руйнувань інфраструктури ми відчуватимемо ще дуже довго. Але вже сьогодні можна зводити цей вплив до мінімуму — насамперед завдяки підтримці українського виробника.

Чому ж варто підтримувати українські компанії навіть за таких складних економічних умов? Причин досить багато:

stand with ukraine

1.    Економіка

На сьогоднішній день критично важливо, щоб економіка країни працювала — хай не вся, хай з урахуванням військового вторгнення, але на максимумі. Працююча економіка — це запорука існування країни і реальний її сектор є локомотивом. Українські виробники створюють додаткову вартість, тому без них функціонування економіки буде нереальним.

Підтримка українських виробників допомагає підтримати національну економіку в часи війни. Це допомагає зберегти гроші та ресурси в Україні, а не спрямовувати їх на імпорт товарів з-за кордону. Збільшення обсягів виробництва в Україні також забезпечує зростання внутрішнього валового продукту, що в свою чергу сприяє економічному розвитку країни.

2.    Податки

Наповнення бюджету — ще одне критично важливе завдання. І основним джерелом наповнення бюджету виступають податки, які можна сплачувати лише за умови роботи підприємства. Податкові надходження у будь-якому разі скоротяться — але чим більше підприємств працюватиме, тим ефективніше наповнюватиметься бюджет.

Купуючи товари у вітчизняних виробників, ми сплачуємо податки в український бюджет, що в свою чергу допомагає забезпечити фінансування соціальних програм та підтримки армії. Це сприяє розвитку країни та забезпеченню її безпеки.

3.    Армія

Усі соціально відповідальні компанії (наш завод — не виняток!) сьогодні витрачають колосальні ресурси на підтримку армії, територіальної оборони та інших силових структур. Ми це робимо та продовжимо робити в будь-яких умовах. Але підприємство, що працює, дозволяє підтримувати збройні сили в рази більш ефективно. Ну а вони більш ефективно знищують окупантів.

Одним із способів підтримати нашу армію є підтримка українських виробників. Шляхом купівлі товарів, які виготовлені в Україні, ми допомагаємо забезпечити армію необхідними ресурсами, такими як зброя, бронежилети, техніка та інше.

4.    Відновлення виробничих ланцюжків

Жодне підприємство у світі не працює у вакуумі. Всі компанії включені у виробничі ланцюжки, і випадання навіть кількох із них здатне спровокувати проблеми у цілій галузі. Ось чому так важливо, щоб в умовах воєнного часу якнайбільше підприємств (саме виробничих!) залишалися на плаву. Тільки так виробництво загалом працюватиме.

Збільшення обсягів виробництва в Україні сприяє розвитку внутрішнього ринку, а також може допомогти відновити виробничі ланцюжки, які були знищені внаслідок війни. Це може стати поштовхом для розвитку нових галузей промисловостей!

stand with ukraine

5.  Логістика

Незважаючи на те, що попередній пункт повністю усвідомлюють усі учасники ринку — повністю зберегти підприємства в робочому стані не виходить. І тут підтримка вітчизняного виробника відіграє критично важливу роль. Дуже часто підприємство, яке раніше працювало доволі відокремлено, стає критичним вузлом у логістичному ланцюжку, сильно деформованому або усіченому внаслідок бойових дій.

Підтримка українських виробників також сприяє розвитку місцевої логістичної інфраструктури, яка є важливим елементом виробництва та економіки. Можна збільшити кількість вантажів, що перевозяться в межах країни, зменшивши залежність від імпорту та підвищивши ефективність логістичних процесів. Крім того, місцева логістика зазвичай є менш дорогим варіантом, ніж імпортні послуги, що дозволяє знизити витрати на виробництво та збільшити його прибуток.

6.    Робочі місця

Будь-яке підприємство — це не лише верстати, склади і технологічні процеси. Це ще й десятки, сотні та тисячі людей, задіяних у виробництві, обслуговуванні, логістиці та реалізації. Збереження робочих місць, утримання кваліфікованих працівників виплата заробітної плати — ось пріоритетні завдання для керівництва будь-якої компанії сьогодні. Виробниче підприємство, що працює, — це люди, які отримують зарплату, годують свої сім’ї, мають можливість займатися волонтерською діяльністю, і в цілому включаються в економічні процеси в країні.

Підтримка українських виробників стимулює створення нових робочих місць та збільшення зайнятості в країні. Це допомагає зменшити безробіття та збільшити соціальну стабільність у регіонах. Робочі місця, створені в результаті підтримки українських виробників, зазвичай є більш якісними та стабільними, що сприяє розвитку кар’єри та підвищенню життєвого рівня місцевих жителів

7.    Робота на перспективу

До 24 лютого всі компанії розробляли перспективні плани розвитку та інвестували у зростання виробництва. Так, на сьогоднішній день більшість цих планів втратила актуальність. Проте завдяки ефективним діям збройних сил ми змогли не лише уникнути катастрофічного розвитку подій — ми досить ясно бачимо перспективу, і вона безрадісна для окупанта. Рано чи пізно (нехай і не так швидко, як нам хотілося б), війна закінчиться, і дуже важливо, щоб до цього моменту компанія не просто залишалася в робочому стані, а могла продовжити розвиток і запропонувати своїм клієнтам максимально актуальний продукт.

Підтримка українських виробників – це інвестиція в майбутнє. Чим більше ми будемо купувати вітчизняні товари, тим більше можливостей з’явиться для розвитку вітчизняних виробників. З часом вони зможуть зробити якісніші товари за доступнішими цінами, що підвищить конкурентоспроможність вітчизняних виробників на зарубіжних ринках.

8.    Європейські ринки

Підтримка українського виробника дозволяє йому частково перепрофілюватися, працюючи не лише на внутрішньому, а й зовнішньому ринку. Війна стала «вікном можливостей» для інтеграції в європейську економіку — і якщо підприємство матиме достатньо ресурсів для виходу до Європи, воно зможе працювати на якісно новому рівні. Результат — більше податків до бюджету, збереження робочих місць та оздоровлення економіки країни загалом.

Підтримка вітчизняних виробників є важливим кроком у розвитку експортного потенціалу України. Якщо українські виробники зможуть виграти на домашньому ринку, вони зможуть діяти на більш вимогливих європейських ринках. Це сприятиме розвитку вітчизняної економіки та збільшенню її престижу у світі.

9.    Психологічний комфорт

Війна стала колосальним стресом для всіх — і для власників бізнесу, і для співробітників підприємств, і для кінцевих споживачів. Ось чому там, де це реально і можливо, слід якомога ефективніше використати весь потенціал вітчизняного виробництва. І підприємства, що працюють, і рутинні дії на кшталт замовлення будівельних матеріалів або проведення ремонтних робіт дають можливість повернутися у психологічну «колію». А здорова психіка в умовах воєнного стану – це дуже важливо!

Підтримка українських виробників дозволяє нам не тільки допомагати вітчизняній економіці, але й зберігати свій психологічний комфорт. Купуючи вітчизняні товари, ми можемо бути впевнені, що не підтримуємо агресора та допомагаємо своїй країні.

10.     Новий старт

Нарешті, підтримка вітчизняного виробника, розміщення замовлень, купівля матеріалів, комплектуючих та готових виробів – це дуже важлива інвестиція у «нове життя». Якщо є така можливість, купуйте в українських виробників — це стане «новим стартом» і для вас, і для самої компанії. Тому що рано чи пізно ми досягнемо Перемоги та повернемо мир на територію України. Але закладати фундамент на новий старт мирного життя варто вже зараз!

Підтримка українських виробників є важливим етапом на шляху до створення нового економічного порядку в Україні. Це може бути важливим кроком до нашого економічного зростання та досягнення стабільності в майбутньому. Використання вітчизняних товарів сприяє формуванню національного ринку, який може бути конкурентоспроможним на міжнародному рівні.

stand with ukraine

Отже, підтримка українського виробника є важливим етапом на шляху до нашого економічного відновлення та підвищення нашої національної гідності. Це допомагає зберегти та створити робочі місця, підвищити рівень економічного зростання та забезпечити нашу безпеку. Крім того, підтримка вітчизняного виробника може сприяти формуванню конкурентоспроможного національного ринку, який може бути відкритим для європейських та світових ринків.

Підтримуйте українського виробника.

Вірте у наші Збройні Сили України.

І ми — переможемо!

author
Anetzel
Про автора:

Маркетолог предприятия “Мехбуд”. Квалифицированный эксперт по общению с клиентами и партнерами. Всегда готова к общению и сотрудничеству.

Детальніше
5 1 голос
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі