Підвісні стелі для лікарень та госпіталів
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Автор: Ivan Zhilenko   | Дата: Червень 13, 2017  |  204   | 
0

Підвісні стелі для лікарень та госпіталів

Будівлі лікарень, госпіталів у більшості випадків вони залишилося нам у спадщину від будівельників минулого століття, які користувалися доступними на той момент матеріалами для опорядження приміщень. Сьогоднішній ремонт і реконструкція медичних установ припускає застосування таких будівельних матеріалів, які забезпечать їхню довговічність, гарні експлуатаційні властивості, а також безпеку лікарів та пацієнтів.

med-potolok

Усі ці фактори враховують фахівці виробничого підприємства МЕХБУД при розробці рекомендацій стельових вирішень в опорядженні приміщень лікарень і поліклінік:

1. Коридори – варто встановлювати перфоровані рейкові й панельні металеві стелі в коридорах лікарень і поліклінік. Окрім дуже високих експлуатаційних якостей, перші ще здатні знижувати «ефект луни» і поглинати фоновий шум, який дуже часто створюється в місцях з великою кількістю відвідувачів.

2. Лікарняні палати, процедурні кабінети, санвузли.

med-potolok

Що забезпечать медичним установам металеві підвісні стелі?

 

1. Ідеальну чистоту.

Металеві панелі й рейки виготовлені з алюмінію й оцинкованої сталі – це абсолютно гладенька поверхня, ще й стійка до впливу мийних засобів, зокрема утримуючих активні компоненти. Тому, необхідне регулярне миття стелі не приведе до зниження якості покриття.

2. Перешкоджання в поширенні шкідливих мікроорганізмів і грибкових інфекцій.

Можливість регулярної дезінфекції панелей навісної металевої стелі й наявність ефективної вентиляційної системи в приміщенні не допустять потрапляння мікрочастинок у застельовий простір і подальше їхнє переміщення в приміщеннях.

3. Чисте й свіже повітря.

Матеріал, з якого виготовлені металеві стелі від МЕХБУД, має антистатичні властивості й сприяє вільній циркуляції повітря в приміщенні.

4. Гарну освітленість.

Завдяки гарним світловідбивним якостям металевих касет і панелей приміщення добре освітлене у денний час. Усі металеві стелі від МЕХБУД надають можливість легко монтувати всі типи світильників, що забезпечують загальну освітленість не менш 100 лк, робочих місць — не менш 300 лк.

Продукція, що використовується підприємством у виробництві металевих навісних стель, має необхідні висновки дозвільних органів.

med-potolok

Дополнительные категории: