Фасад для автомийок від «Мехбуд»
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
8 Червня, 2017
616  

Фасад для автомийок від «Мехбуд»

fasad-avtomoyka

Дуже часто, в бізнесі автомийок його власники не надають значення дизайну приміщення. Врешті, виходить ─ одноманітний, примітивний фасад, малофункційний простір для обслуговування автомобілів і дискомфорт для клієнтів. У більшості випадків це небажання, щось кардинально змінювати в орендованих приміщеннях.

Але, часи змінюються. У бізнесі автомийок стає все складніше втриматись, оскільки відтік клієнтів до якісного сервісу стає досить відчутною тенденцією.

Тому компанії, що займаються проектуванням і будівництвом сучасних автомийок, націлені на три основні складові цього бізнесу: поєднання оперативності й функціональності, оптимізації процесу з догляду за машиною й цікаве оформлення об’єкта автосервісу. Не забувають і про клієнта ─ очікувати завершення процесу мийки, можна зручно влаштувавшись на дивані із чашкою кави у кімнаті з кондиціонером.

fasad-avtomoyka

Фасад та інтер’єр приміщень автомийки повинні відразу формувати в клієнтів гарне враження, запам’ятатись та викликати бажання постійно обслуговуватися саме на цій мийці. Для власників бізнесу оздоблювальні матеріали для будівлі автомийки повинні бути практичними й довговічними.

Навісні фасади з металевих пофарбованих панелей від виробничого підприємства «Мехбуд» найбільше точно відповідають цим вимогам, дають широкі можливості для дизайну в облицюванні й гарантують високу надійність і великий термін служби.

fasad-azs

Переваги

 

Облицювання стін будинку автомийки металевими панелями, зробленими на підприємстві «Мехбуд» як зовні, так і усередині, має кілька функцій та переваг.

 

Поліпшений зовнішній вигляд

 • на стінах фасаду приховані тріщини, надщерблення, відшарування штукатурки, высоли;
 • більш тривалий термін збереження зовнішнього вигляду й служби стін будинку, без періодичного ремонту;
 • фарбування лицювальних панелей у широкий спектр кольорів;
 • можливе поєднання облицювальних панелей різних кольорів та розмірів;
 • нескладне перефарбування фасаду при зміні фірмового стилю;
 • після куряви фасад просто миється струменем води, а для видалення техногенних забруднень водою з миючим засобом, зберігаючи відмінний зовнішній вигляд;
 • інтер’єрні стінові й стельові панелі для офісних приміщень із матовим або глянцовим пофарбуванням, із дзеркально-полірованої нержавійки, а також плівкове покриття під дерево, штучний камінь і декор – дають величезні можливості для дизайну.
fasad-sto

Різноманітність систем облицювання фасадів від «Мехбуд»

 

 • металеві касети з пофарбованої оцинкованої сталі та алюмінію товщиною 0,5-1,5мм;
 • металеві касети та рейкові панелі з нержавійки товщиною 0,4-0,7мм;
 • рейкові панелі з оцинкованої сталі або алюмінію товщиною 0,5-0,7мм, пофарбовані в стандартні кольори найбільшого попиту або в будь-який колір на замовлення;
 • стельові металеві панелі зі спеціальною конструкцією жолобків, забезпечують стік конденсату, усувають крапання;
 • інтер’єрні рейкові панелі для технічних приміщень і правильна система кріплення можуть перебувати у вологій атмосфері без утворення корозії;
 • легко й швидко монтуються, економічно виправдані й найбільш доступні;
 • елементи стиків, обводів, кутів, коробів можуть виготовлятися на місці монтування з листового металу з точно таким фарбуванням.
fasad-sto

Уся продукція, з фасадних та інтер’єрних огороджувальних конструкцій виробничого підприємства «Мехбуд», сертифікована відповідно до чинного законодавства України.

Завод «Мехбуд» має значний досвід у виробництві металевих фасадних конструкцій для автомийок.

author
Владимир Рубленко
Об авторе:

  Эксперт по фасадному строительству. Ведущий специалист по работе с корпоративными клиентами. ПрАТ “Завод Мехбуд”. Предоставление квалифицированной консультации по вопросам фасадн...

Подробнее
0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі