Навісні фасади для СТО від заводу «Мехбуд»
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
8 Червня, 2017
636  

Навісні фасади для СТО від заводу «Мехбуд»

Фасад будівлі СТО має виглядати привабливо й бути функціональним: виконувати захисну функцію для стін (запобігати перегріву й переохолодженню), перешкоджати їхньому намоканню, бути пожежобезпечним, а також звукоізолювати приміщення. Навісний вентильований фасад можна розглядати як інвестицію, яка повертається завдяки економії на опаленні й кондиціюванні приміщень.

fasad-sto
Основні вимоги до приміщень СТО

Приміщення, у яких обслуговується автомобіль, повинні відповідати певним вимогам. Внутрішня поверхня покриття стін повинна бути гладенькою, бажано пофарбованою. Потрібно пам’ятати, що на неї будуть потрапляти нафтопродукти й автохімія! Матеріал повинен відповідати високим вимогам пожежної безпеки, бути незаймистим, нетоксичним, з низкою димоутворювальною здатністю.

Інтер’єрне облицювання повинно витримувати високий рівень впливу вихлопних газів, випарів газозварювання й автокосметики та бути стійким до протирання поверхні стіни легкими розчинниками й мийки під струменем води. Для забезпечення гарної вентиляції, підвісні стелі необхідно зробити з перфорованої сталі або із цільної листової сталі із широкими міжпанельними каналами. Зовні матеріал на стінах і стелях повинен добре відбивати й розсіювати світло для досягнення безтіньового освітлення автомобіля, що обслуговується, і, головне, ─ залишати гарне враження про якісний сервіс для автолюбителів.

Усім цим вимогам, пропонованим для внутрішньої й зовнішньої обшивки стін будівлі, відповідає облицювання з металевих рейкових панелей (сайдингу) і прямокутних касет, вироблених з пофарбованої оцинкованої сталі або алюмінієвого сплаву, що серійно виготовляються на заводі «Мехбуд».

Приклад роботи: СТО BOSH, м. Київ, вул. Крайня, 4

fasad-sto
Відмінність фасадної та інтер’єрної систем облицювання

 

Відмінність фасадної та інтер’єрної систем облицювання полягає в значно більшому виносі панелей від стіни на фасаді (140-200 мм), для встановлення утеплювача та створення вентильованого простору (40-70 мм) з метою видалення вологи й теплого повітря.

Рейкові панелі або касети  для фасаду вибираються з більш товстого металу (1-1,5 мм) і з міцнішим замком для стикування рейок. Облицювання на фасаді повинно протистояти вітровим навантаженням, як на вдавлення, так і на відрив (ураганний вітер створює тиск 80кг/м2 на висоті до 20 м). В інтер’єрі перевагу надають сайдингу з меншою товщиною металу 0,45-0,7 мм і простішою підоблицювальною системою кріплення.

 

В обох випадках, застосовується захисне полімерне пофарбування металу, товщина якого регламентується чинним стандартом, не залежно від області використання. Колір пофарбування, згідно з палітрою RAL, забезпечується досить точно. Так що проектувальник може робити фотореалістичну візуалізацію, кольори якої будуть дуже близькі до майбутньої архітектурної будівлі.

Типи фасадних панелей для технічних приміщень

 

Завод «Мехбуд» випускає кілька типів стандартних рейкових панелей (сайдинг) з пофарбованої оцинкованої сталі або алюмінію для облицювання стін і стель усередині технічних приміщень, а також металевий сайдинг і касети ─ для зовнішнього навісного фасадного облицювання будівель автосервісу.

При монтуванні рейкового облицювання, дуже важливі нескладність виконання робіт і їх висока продуктивність. Додаткова економія ─ можливість поєднання горизонтальних рейок з більшою товщиною металу (1-1,5 мм) при встановленні їх на нижні ряди, з більш тонкими (0, 7 мм) ─ при монтуванні на висоту 1,5 м і вище.

Панелі з тонкого металу не відповідають вимогам антивандалізму й опору сильному тиску вітру. На жаль, на це дуже часто не звертають уваги, аргументуючи необхідністю економії і замовляють облицювання з мінімальною товщиною листа металу (0,4-0,5 мм), що абсолютно не забезпечує запас міцності. Професійний підхід не припускає нерозумної економії й грубого нехтування будівельними нормами! Тому, при виборі панелей для облицювання звертайтеся за порадою до інженерів-конструкторів нашого підприємства.

fasad-sto
Переваги роботи з заводом “Мехбуд”

 

Накопичений досвід і сучасне устаткування дають можливість робити елементи облицювання з більш товстого металу від 1,5 до 3 мм при довжині ламелі до 3 м, що є обов’язковою вимогою для обрамлення в’їзних груп у СТО й облицювання цоколів фасаду будівлі.

 

Стандартні системи серійного виробництва заводу «Мехбуд» доповнюються розмірами на замовлення по ширині й довжині рейок і металевих лицювальних касет. Додаткові короби для витяжної вентиляції, канали водопровідних труб і комунікацій також робляться з металевих листів, пофарбованих в ідентичний колір з лицювальними елементами. Забезпечення повного комплекту облицювання стін інтер’єру й навісного фасаду ─ вигідне партнерство із заводом. Наше підприємство ─ єдине в Україні, яке робить елементи фасаду на високотехнологічному обладнанні.

 

 

Допоможе у виборі облицювання фасаду Вашого СТО – наш експерт Володимир Рубленко

fasad-sto
author
Anetzel
Об авторе:

Маркетолог предприятия “Мехбуд”. Квалифицированный эксперт по общению с клиентами и партнерами. Всегда готова к общению и сотрудничеству.

Подробнее
0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі