НВФ для будівель ТЦ і ТРЦ Реконструювання і спорудження
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
10 Червня, 2017
677  

НВФ для будівель ТЦ і ТРЦ

ventfasad-dlya-trc

У комплексі заходів, спрямованих на залучення уваги покупців і потенційних орендаторів, фасад торгівельного будинку відіграє одну з головних ролей. Технологія швидкого будівництва на основі металевих каркасних конструкцій і використання теплоізоляційних навісних вентильованих фасадів (НВФ) сприяла появі в Україні декількох швидко зростаючих мереж супермаркетів і торгово-розважальних центрів (ТРЦ). Їхній зовнішній вигляд добре пізнаваний, що, безсумнівно, сприяє залученню більшої кількості покупців.

Суцільні одноколірні площини фасадів торгових центрів (ТЦ) не викликають бажання зайти усередину магазину, тому власники будівель ТЦ і ТРЦ створюють додаткові елементи для залучення уваги відвідувачів – брендова фасадна реклама, яскрава ілюмінація. Проте, оригінальний навісний фасад, зроблений у фірмовому стилі, запам’ятовується і стає добре пізнаваним. Реконструкція фасаду будівлі – один з ефективних способів відновлення будівлі, без залучення значних коштів. Це підтверджує й закордонний досвід.

ventfasad-dlya-trc
Ринок вимагає вигідних пропозицій щодо НВФ

Навісні вентильовані фасади – найбільш ефективне вирішення від заводу «Мехбуд», реальна перспектива змінити зовнішній вигляд корпусу промпідприємства в стильну будівлю торгового центру.

НВФ – система лицювальних металевих елементів у вигляді касеті рейкових панелей. Вони, як екран, закривають усі видимі дефекти, надають старій будівлі сучасний, гарний вигляд. Також гарантований захист від природніх впливів, а ефективна теплоізоляція – продовжує життєвий ресурс будівлі.

Системи НВФ, які робить завод «Мехбуд», мають величезну різноманітність пофарбування лицювальних або рейкових панелей з оцинкованої сталі або алюмінію. Система НВФ складається зокрема з підсистеми металевих профілів для кріплення облицювання й теплоізоляційного мінераловатного утеплювача.

Характерні властивості НВФ – невелика вага системи, що підходить для будь-яких типів стін будівлі, швидкий монтаж, не залежно від пори року й тривалий термін придатності. Гнучкість і універсальність технології заводу «Мехбуд» дозволяє виконувати фасадне облицювання будь-якої складності.

ventiliruemye-fasady-iz-metallokasset
   Навісні фасади на ТРЦ Києва від  заводу “Мехбуд”

 

Старий промисловий будинок, при сучасних будівельних технологіях, легко перетворити в торгівельний майданчик. Встановлення НВФ, крім фасадних змін, буде сприяти значному підвищенню його енергоефективності й комфорту для покупців і співробітників.

Використання навісних вентильованих фасадів для ТЦ і ТРЦ від заводу “Мехбуд”:

 

  • Один з перших великих київських торгових центрів «Караван» – приклад споконвічно правильно сформованого іміджу, з елегантним навісним фасадом, вхідною групою й об’ємною вивіскою. Касетний фасад, встановлений на цьому ТЦ, зроблено на нашому підприємстві.

 

  • Для одного з магазинів відомої мережі продуктових ТЦ “Эко Маркет”, наше підприємство розробило касетний фасад, який повністю відповідає фірмовому стилю, а також є енергоефективним і пожежобезпечним.

 

  •  Багато ТЦ настільки вписалися в інфраструктуру, що городяни стали забувати, що на їхніх місцях раніше були промпідприємства. Так, комплекс ТЦ «Городок» на Петрівці в Києві ─ реконструйований будинок підприємства «Медтехніка».

 

  • На місці старого корпуса заводу «Більшовик», з’явився величезний ТРЦ «Більшовик».

 

  • Установка навісного вентильованого фасаду дає можливість сховати під облицювання водостічну систему, що було дуже технологічно зроблено на фасаді ТЦ Фуршет.
  • Інтер’єр також не залишено без уваги – стельові системи задовольнять вимоги найбільш вимогливого замовника. Будь-який колір за RAL: дзеркальний металік, текстура під дерево або камінь входять у стандартний асортименти підприємства. Приклад “не нудного” фасаду ТРЦ “Любава” – місця, що стало прикрасою Черкас.

 Вентильований фасад-жалюзі від заводу «Мехбуд» здатен не тільки сховати виходи вентиляційних каналів, але й додати певний шарм будівлі, що стало модною тенденцією сучасних фасадів. Увесь комплекс зовнішнього облицювання будівлі ТЦ, включаючи вхідні групи, навіс над входом і автостоянку, входить у сферу виробничих можливостей заводу «Мехбуд».

У комплекс пропозиції заводу входять:

  • опорядження вхідної групи, що включає піддашок над входом;
  • колони;
  • підшивка стелі.
author
Владимир Рубленко
Об авторе:

  Эксперт по фасадному строительству. Ведущий специалист по работе с корпоративными клиентами. ПрАТ “Завод Мехбуд”. Предоставление квалифицированной консультации по вопросам фасадн...

Подробнее
0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі