Комплексне опорядження АЗС від заводу «Мехбуд»
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
8 Червня, 2017
708  

Комплексне опорядження АЗС від заводу «Мехбуд»

Комплекс будівель автозаправних станцій (АЗС) у фірмовому стилі компанії-замовника традиційно облицьовується металевими й металлокомпозитными панелями.

Багато будівельних компаній знають завод «Мехбуд» як надійного партнера, що спеціалізується на виробництві лицювальних елементів з металу для фасадного облицювання комплексу будівель АЗС.

Завдяки багаторічному використанню тільки незаймистих матеріалів в облицюванні будівель автосервісу, будівельні компанії стали більш вимогливі до дотримання норм пожежної безпеки й використовують переважно пофарбовану оцинковану сталь і алюміній для опорядження АЗС.

fasad-azs

У комплекс будівель АЗС входять:

 • навіс із опорними колонами над під’їзним майданчиком до бензозаправних установок,
 • будівля операторних і магазину,
 • інформаційна стела,
 • в’їзна група
 • й покажчики.

 

Характерними елементами, що відрізняють одну АЗС від іншої, є фриз навісу й інформаційно-рекламна стела з назвою й логотипом заправки. Стела й світловий фриз навісу ─ це головні орієнтири для водіїв, які повинні бути помітні вдень і вночі. Тому, при проектуванні їх конструкції й зовнішньому оформленню надається особлива увага.

 

Касетне й рейкове облицювання АЗС «ОККО», вироблене на «Мехбуд», надає широкі можливості для архітектурного опорядження фасаду й декоративної обшивки будівель, забезпечуючи спеціальне вирізнення конструктивних особливостей будівлі кольором і формою лицювальних елементів.

fasad-azs

Інформаційна стела має зварений металевий каркас, який є несучою конструкцією. Для її облицювання використовують алюмінієві або оцинковані металеві аркуші, з певним кольором полімерного фарбування й товщиною металу від 1 до 4 мм для протистояння вітровим навантаженням. На вертикальних і горизонтальних стиках касет, коробів або рейок утворюються ребра жорсткості, що забезпечують конструктивну міцність. Касети й короби із загнутими бортами кріпляться до каркаса так, що місця кріплення невидно зовні.

 

Фриз навісу крім розпізнавальної функції, виконує функцію парапету по периметру навісу, що забезпечує безпеку персоналу, котрий обслуговує світлову частину фриза. Для його виготовлення використовуються профільовані рейкові панелі й зігнуті металеві аркуші великої довжини, які звичайно кріпляться на заклепках до несучого профілю, встановленого на кронштейни.

 

Рівна поверхня металевої підвісної стелі навісу на великій площі утворюється за допомогою довгих рейкових панелей або касет, які кріпляться до підвісного оснащення. Заводом «Мехбуд» виготовляються стандартні рейкові стельові панелі із прогоном до 10 м і шириною від 165 до 400 мм і замовлені, шириною в діапазоні від 150 до 600 мм.

Вони мають певні переваги:

 • простий монтаж,
 • достатню пружність і міцність на прогин,
 • витримують багаторазовий монтаж/демонтаж,
 • протистоять погодним умовам
 • мають довговічне фарбування,
 • великий вибір кольорів та естетичний зовнішній вигляд.
fasad-azs

Касети, як і рейки підвісних стель навісу – стандартна продукція заводу «Мехбуд». Завдяки невеликим розмірам 600х600мм, вони просто монтуються, технологічні, за необхідності легко демонтуються для встановлення й обслуговування стельових світильників і систем відеоспостереження. Обидві стельові системи ─ рейкова й касетна, – універсальні, надійні, пожежобезпечні, мають широку гаму кольорів та чудово виглядають, легко обслуговуються й досить економічні.

 

Обшивка підтримуючих колон з міжколонною перемичкою й оформлення місць роздачі палива виконуються пофарбованими листами металу зі збільшеною товщиною від 1 до 4 мм, адже вони піддані більш високому експлуатаційному навантаженню. На пофарбовану порошковою емаллю рівну поверхню металу легко наносяться необхідні позначки відповідно до фірмового стилю компанії-замовника.

Переваги застосування металевих коробів, касет і рейкових панелей у декоративному облицюванні колон полягають у високій міцності на прогин через велику товщину, достатню твердість, високу твердість на вдавлення; міцності кріплення, надійному фарбуванню, негорючості й економічності.

 

Фасад будівлі операторної й магазину облицьовують металевими касетами або профільованими рейками (металевим сайдингом), пофарбованими в необхідний колір фірмового стилю компанії-замовника.

fasad-azs

Профільовані рейкові панелі заводу «Мехбуд» ─ одні з найбільш надійних на будівельному ринку завдяки конструкції «замкового» з’єднанні панелей між собою, розробленої підприємством. У результаті навісний фасад має вигляд єдиного цілісного елемента з високою міцністю на поперечне розтягання й прогин рейок. Ця властивість конструкції додає потужне ребро жорсткості, що збільшує міцність обшивки фасаду на прогин і надійність кріплення. Ці два фактори в одному із проектів комплексу АЗС «ОККО» стали вирішальними при виборі постачальника лицювальних елементів.

 

Також, виробничим підприємством була зроблена продукція для комплексного облицювання АЗС «Лукойл», LUXWEN, «Авіас», «Укрнафта», ТНК, БРСМ.

 

Який би не був проект будівель АЗС, завод «Мехбуд» готовий забезпечити повний комплект необхідних лицювальних металевих елементів для фасадного опорядження будівель, гарантуючи повну відповідність будівельним нормам й вимогам замовника.

 

Наш експерт з фасадів ─ Володимир Рубленко.

author
Владимир Рубленко
Об авторе:

  Эксперт по фасадному строительству. Ведущий специалист по работе с корпоративными клиентами. ПрАТ “Завод Мехбуд”. Предоставление квалифицированной консультации по вопросам фасадн...

Подробнее
0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі