Панельно-рейковий фасад
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
10 Червня, 2017
877  

Панельно-рейковий фасад

Головна тенденція у світі фасадів – відрізнятися неповторністю дизайну, унікальністю кольору та рельєфу, архітектурними об’ємними формами. Дотримуючись світової практики, підприємство «Мехбуд» пропонує нову концепцію фасаду ─ панельно-рейковий лінійний навісний фасад з модульними металевими панелями.

Нова конструкція є поєднанням нових форм, технологій та технічних вирішень, що добре себе зарекомендували. У модульних панелях можна застосовувати різні поєднання кольорових рейок, що дає можливість створювати цілі орнаментальні панно на фасадах будівель. Дизайнери й архітектори одержали додатковий інструмент, що допомагає втілювати свої творчі задуми.

panelno-reechny fasad

Основний елемент фасадного облицювання ─ великогабаритна модульна панель, що складається зі з’єднаних між собою металевих рейок. Рейки з’єднуються замковим захватом і утворюють фронтальну площину модульної панелі. Зігнуті борти рейок формують кілька ребер жорсткості уздовж і поперек панелі. Рейки кріпляться на металевий каркас за допомогою заклепок або саморізів. Ширина їх може бути різною, від 150 до 310 мм. Панель може складатися з 1-10 рейок по вертикалі й, від 1 до 6 штук в одному ряду. Довжина панелей обмежена 12 м (максимальна довжина транспорту).

 Для зручності доставки й монтажу, рекомендується використовувати модульні панелі довжиною до 6 м. Головна перевага нової конструкції навісного фасаду полягає в тому, що лицювальні модульні панелі можуть бути різної довжини й ширини, а також складатися з металевих рейок різного кольору. Модульні панелі можуть розміщатися горизонтально, вертикально й під кутом. Панелі на фасаді мають візуально однакові проміжки по вертикалі й горизонталі, а стики між рейками оптично нівелюються. Структурні одиниці на фасаді вирізняються не тільки проміжками, але й поєднанням кольорових рейок, а також розташуванням горизонтальних і вертикальних панелей у площині одного фасаду.

panelno-reechny fasad
Переваги:

 

1. Можливість виготовлення великогабаритних лицювальних панелей, за допомогою яких швидко покриваються великі площі навісного фасаду.

  2. Широкі можливості дизайну ─ поєднання в одній модульній панелі рейок різної ширини та кольорів. Розташовувати їх можна східчасто й під кутом. Такі вирішення не потребують доопрацювання підконструкції, а отже не спричиняють подорожчання фасаду.

  3. Рейки, з’єднані між собою зігнутими бортами, забезпечують необхідну жорсткість конструкції.

4. Габарити панелі можуть сягати в довжину 12 метрів і завширшки кратну кількості з’єднаних рейок 2-6 (300-1800мм). Оптимальна довжина для монтажу – 6м.

5. Модульні панелі на фасаді візуально вирізняються однаковою шириною поздовжнього й поперечного шва, а проміжні стики між рейками не видимі.

  6. Швидкість і нескладність монтування навісного вентильованого фасаду ─ панелі з’єднуються з рейок прямо на фасаді, кріплення панелей просте, кількість точок кріплення саморізами або витяжними заклепками відповідає вітровим навантаженням. Є можливість монтувати лицювальні елементи в кілька ярусів одночасно.

panelno-reechny fasad

Будівлі чекають на своїх архітектурних кутюр’є, які повною мірою зможуть втілити свої дизайнерські ідеї у фасадному облицюванні.

Дзвоніть!

author
Владимир Рубленко
Об авторе:

  Эксперт по фасадному строительству. Ведущий специалист по работе с корпоративными клиентами. ПрАТ “Завод Мехбуд”. Предоставление квалифицированной консультации по вопросам фасадн...

Подробнее
0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі