Про нову поліцію. Нову форму. Нові порядки.
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
17 Червня, 2017
484  

Про нову поліцію. Нову форму. Нові порядки.

Багато бачили, деякі навіть фотографувалися з нашою новоствореною поліцією, а точніше, ─ з її молодими й гарними співробітниками. Ці привітні хлопці й дівчата, що стали охоронцями закону й порядку, намагаються підняти імідж наших правоохоронних органів.

Співробітники поліції оснащені згідно з останнім словом техніки: нагрудні відеореєстратори, система GPS, що контролює пересування патрулів. Зброя теж змінилося ─ з «ПМ» на «Форт-17».

o-novoy-policii

Щодо автотранспорту, то тепер наша поліція їздить на японських автомобілях «TOYOTA PRIUS», які відрізняються якістю й надійністю. Тож тепер затримані будуть доставлені до місця оперативно й з комфортом!

o-novoy-policii

Хочеться вірити, що це лише перші, найпростіші, але при цьому дуже істотні, кроки до реформування системи органів внутрішніх справ України.

А як щодо нових поліцейських дільниць?

 

Звертаємо увагу й на той факт, що будівлі міських і районних відділень МВС теж потребують відновлення, бо перебувають у досить жалюгідному стані ─ зовнішнє облицювання таких приміщень не повинно викликати страх і нагадувати про «свавілля» попередників.

o-novoy-policii

Відділення міліції по обслуговуванню Мінського масиву й Куренівки, Оболонского РУ ГУМВС, м. Києва. Погодьтеся, вид непривабливий, але ми здатні це змінити!

Новій поліції нові поліцейські дільниці!

 

Але як вони повинні виглядати й, яким вимогам відповідати? Адже поліцейський відділок ─ це перше й найбільш масове представництво МВС України!

Були часи, коли ми вибирали варіанти брендування поліцейських автомобілів, міністр МВС України Арсен Аваков проводив відкрите голосування, що дозволило вибрати найбільш «лайкнутий» варіант. Пропонуємо з вибором фасаду зробити так само ─ проголосуйте за проекти екстер’єра нових відділків української полиції тут…

 

o-novoy-policii

Поліція Грузії – як приклад для наслідування

 

Нова поліція в Києві – скоро буде в Одесі й Львові. А там, і в інших містах нашої країни.

В обговореннях, на наших сторінках у соціальних мережах, дуже багато висловлювали пропозицій та побажань взяти за приклад фасади й будівлі поліції в Грузії. І орієнтуючись на ці проекти побудувати й оновити існуючі відділення. Більше прикладів будівель поліції…

Ми розуміємо, що нові поліцейські дільниці – це тільки частина тих змін, які так необхідні нашим правоохоронним органам.

Дивлячись на відео про грузинську поліцію “зразка 2015”, очевидно, що в нас ще багато роботи для грамотного й цілісного втілення проекту: «Поліція України».

Потрібно не тільки набрати нових людей – їх треба навчити, постійно вдосконалювати їхні навички, впроваджуючи досвід передових демократичних держав. Гідна заробітна плата, гордість за свою професію будуть мотивувати їх працювати чесно; комфортні умови праці, сучасне технічне оснащення посприяють професійному виконанню своїх обов’язків.

Сучасні фасади –дещиця в системі відновлення поліції, але безумовно, гарна й важлива!

o-novoy-policii
author
Владимир Рубленко
Об авторе:

  Эксперт по фасадному строительству. Ведущий специалист по работе с корпоративными клиентами. ПрАТ “Завод Мехбуд”. Предоставление квалифицированной консультации по вопросам фасадн...

Подробнее
0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі