А ви купуєте вже зібране Лего?
25 Жовтня, 2023
257  

А ви купуєте вже зібране Лего?

Монтаж огорожі – це складний та трудомісткий процес, над оптимізацією якого працюють інженери багатьох компаній. Один із напрямів такої оптимізації — зменшення кількості кріпильних елементів, що використовуються при складанні огорожі. Саме такий підхід був використаний при проектуванні огорож Жалюзі Ексклюзив Лего від компанії Мехбуд.

Особливості огорож Лего

Коли йдеться про паркани Лего, деякі мають на увазі збирання огорожі з готових цілісних секцій великого розміру, які потрібно просто встановити в отвори. Але використання такого підходу було б рівносильним покупці вже зібраного конструктора Лего. Виготовлення секцій цілком не дає тієї гнучкості та універсальності, які забезпечуються за рахунок збирання огорожі з окремих елементів з мінімумом кріплень.

При проектуванні паркану Жалюзі Ексклюзив Лего був використаний інший принцип:

  • Основа огорожі – профільовані ламелі на основі оцинкованої сталі із захисно-декоративним полімерним покриттям. Профіль ламелей типовий для парканів-жалюзі – похило розміщення основної площини дозволяє поєднувати переваги глухих і вентильованих огорож.
  • Для кріплення використовуються бічні напрямні. Вони жорстко фіксуються на опорних стовпах чи інших вертикальних стійках. Відстань між напрямними повинна якнайточніше відповідати розміру ламелей.
  • При монтажі ламелі просто заводяться в пази напрямних і опускаються вниз – при цьому кріплення не використовується. Для того щоб забезпечити фіксовану відстань між ламелями, в проміжки встановлюють вставки-спейсери. Завдяки спейсерам ламелі утримуються на рівній відстані один від одного, що дозволяє зробити огорожу максимально акуратною.

Складання секції проводиться за принципом конструктора – кріпильні елементи (саморізи або заклепки) при цьому не використовуються. Модульна конструкція, в якій у ролі модулів виступають окремі ламелі, дозволяє збирати паркани довільної висоти – їх габарити обмежуються виключно висотою напрямних (а значить – висотою опорних стовпів). Більше того, при необхідності огорожу Жалюзі Ексклюзив Лего можна наростити – достатньо збільшити висоту опор і додати фрагменти напрямних. Сама секція при цьому виглядатиме цілісно.

Переваги парканів Лего

Які ж переваги забезпечує вибір на користь огорож Жалюзі Ексклюзив Лего? Основні переваги обумовлені специфікою конструкції огорожі:

  • Паркани Лего швидко монтуються – власне, як і конструктор Лего, що дав їм назву. Завдяки точному припасуванню деталей за розміром (ламелі виробляються за вимірами конкретного отвору з мінімальними допусками) конструкція збирається в найкоротші терміни без використання зварювання або механічного кріплення. При цьому мінімальні зазори між деталями забезпечують стабільність огорожі та високий запас надійності.
  • Відсутність кріплення – заклепок або шурупів – має ще один важливий плюс. Метал ламелей залишається цілим, оскільки вони утримуються виключно під власною вагою, спираючись на досить широкі підстави спецесерів. В результаті не оголюється сталева основа ламелі в місці кріплення, тому знижується ймовірність розвитку корозії.
  • Естетичний зовнішній вигляд, вентильованість і добрі показники світлопропускання – базові характеристики парканів Жалюзі, які характерні і для Жалюзі Ексклюзив Лего. Така огорожа виглядає дуже привабливо і оригінально, при цьому не створює зайвого затінення ділянки навіть за великої висоти.

Цими перевагами обумовлюється зростаючий попит на огорожі з лінійки Жалюзі Ексклюзив Лего. На жаль, популярність парканів такого типу призводить до не найприємніших наслідків — а саме до появи великої кількості неякісних копій та відвертих підробок.

Лего – справжнє та підроблене

Вище ми відзначили, що паркан Лего збирається за принципом конструктора — окремі деталі підганяються за розмірами та монтуються на об’єкті (причому це максимально швидко). Такий підхід до монтажу підвищує популярність конструкції – і попит на огорожі Лего зростає.

При цьому виробництво огорож Лего пов’язане з певними складнощами — а саме з вимогами до точного припасування деталей за розміром. Не всі виробники металевих огорож можуть вирішити таке завдання на високому рівні якості. З іншого боку, отримати прибуток за рахунок реалізації заборів-конструкторів також хочеться.

Таким чином, на ринку з’являються “аналоги” та “копії” Лего, які можуть вважатися конструкторами лише за назвою. Про повноцінне модульне складання паркану з можливістю регулювання висоти секції, а також без використання спеціального кріплення не йдеться:

  • Терміни «лего» або «конструктор» використовуються в основному як маркетинговий інструмент.
  • Іноді має місце прямий обман – покупцеві надається готова секція для установки в отвір, і саме це позиціонується як паркан-конструктор.

На жаль, ситуація з використанням вдалих рішень несумлінними виробниками не є унікальним для ринку України. Навпаки, така ситуація швидше типова — але страждає, зрештою, саме покупець. Саме тому, плануючи покупку металевого пограбування Лего, варто уважно вивчити його опис. Паркан Жалюзі Ексклюзив Лего від заводу Мехбуд має всі переваги огорож-конструкторів – тому вибір на користь цієї моделі точно не обдурить очікувань.

Завод Мехбуд: Розробник парканів Лєго

Завод Мехбуд відомий своїми інноваційними розробками у сфері будівництва огорож. Однією з ключових розробок є унікальні паркани Лєго, які відрізняються від традиційних конструкцій. Основна особливість парканів Лєго від Мехбуд полягає у їхньому модульному дизайні, який дозволяє монтувати огорожу без використання саморізів та клепок. Це досягається завдяки спеціальним вставка ЛЄГО, які забезпечують жорстке кріплення ламелей Жалюзі між собою. Така конструкція забезпечує високу міцність, довговічність та естетичний вигляд паркану. Більше того, процес монтажу значно спрощується, що робить паркани Лєго від Мехбуд доступними та зручними для встановлення.

Мехбуд продовжує досліджувати нові технології та матеріали, щоб забезпечити найвищу якість та функціональність своїх продуктів, надаючи особливу увагу екологічності та безпеці. Це підтверджує репутацію заводу як лідера у галузі розробки та виробництва інноваційних огорож.

Залишіть заявку сьогодні та отримайте професійну консультацію щодо огорожі Лего!

author
Лариса Войская
Про автора:

Квалифицированный, профессиональный  эксперт по ограждениям с многолетним опытом работы. Предоставление квалифицированной консультации в вопросе подбора дизайна и модели забора . Разработка проекта...

Детальніше
0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі