Паркани “Лего” від Мехбуд. Як з 2010 року ми викинули заклепки та саморізи
25 Жовтня, 2023
225  

Паркани “Лего” від Мехбуд. Як з 2010 року ми викинули заклепки та саморізи

Вступ

З 2012 року завод огороджувальних конструкцій Мехбуд пропонує ринку унікальний продукт – паркани «Жалюзі Ексклюзив Лего». Цей інноваційний підхід до конструкції парканів не лише відкрив нові горизонти в області огорожі, але і забезпечив високу популярність продукту серед споживачів.

Популярність парканів-жалюзі в останні роки не заперечується ніким із експертів ринку. Але є моделі, які виділяються навіть серед більшості парканів-жалюзі. Однією з таких моделей став паркан «Жалюзі Ексклюзив Лего» від заводу металовиробів Мехбуд.

Технічні Деталі

Основна родзинка парканів “Лего” полягає в їх конструкції без кріплень. Ламелі паркану монтуються без використання заклепок або шурупів, завдяки чому усуваються потенційні місця для розвитку корозії. Ламелі Жалюзі Ексклюзив кріпляться між собою за допомогою спеціальних вкладишів ЛЄГО.

Паркан без кріплень — чи реально?

Одне із «слабких місць» будь-якої конструкції з тонколистового металу – це місце кріплення:

 • Так, при використанні якісного кріплення (насамперед — заклепувальних з’єднань) надійність фіксації буде високою.
 • З іншого боку, будь-яке місце кріплення на заклепки або шурупи – це ділянка з порушенням цілісності металевого листа. Міцність деталі тут знижується, крім того, виникають умови розвитку корозійних процесів.

Тому перед конструкторами заводу Мехбуд було завдання розробити огорожу, яка збиратиметься без використання традиційного кріплення. Такою огорожею став паркан «Жалюзі Ексклюзив Лего».

Окремі ламелі паркану монтуються без використання кріплення. При цьому:

 • На несучі елементи конструкції встановлюють вертикальні П-подібні напрямні. Саме вони забезпечать фіксацію ламелів.
 • У пази напрямних вставляють краї ламелей – а потім ламелі просто опускаються вниз.
 • За фіксацію ламелів під певним кутом і певній відстані відповідають вставки — спейсери.

Власне, на цьому все паркан справді збирається як конструктор «Лего». За рахунок точного припасування деталей один до одного забезпечується надійність фіксації всіх елементів. Конструкція виходить такою ж міцною та стабільною, як і при використанні стандартного кріплення.

Переваги “Лего” від Мехбуд

Ключові переваги парканів «Лего» від заводу Мехбуд полягають у їх конструкції, яка не передбачає ні шурупів, ні заклепок. Деталі підганяються один до одного з мінімальними зазорами і надійно утримуються на напрямних – отже огорожа не поступається за міцністю стандартним парканам.

Другий очевидний плюс – швидкість монтажу. Як і у випадку з конструктором «Лего», деталі огорожі роблять розрахунком на максимально швидку установку. Не потрібно свердлити отвори під заклепки, не потрібно використовувати шурупи – паркан просто збирається в потрібній послідовності.

Відсутність отворів у металі також стає плюсом. Паркани такого типу значно менше схильні до корозії, яка зазвичай розвивається саме в місці кріплення. Результат – огорожі рідше потрібний ремонт і служить воно в рази довше.

Все перераховане пояснює високий попит на паркани-жалюзі із серії «Ексклюзив Лего». При цьому вказаними перевагами володіють лише оригінальні вироби від Мехбуд — численні спроби повторити конструкцію поки що не мали серйозного успіху.

Резюмуємо, Лего від заводу Мехбуд володіє такими перевагами:

 • Унікальна конструкція: Паркани “Жалюзі Ексклюзив ЛЕГО” відзначаються своєю новаторською конструкцією без використання шурупів та заклепок, що забезпечує легкість збірки та довговічність конструкції.
 • Швидкий монтаж: Завдяки дизайну, який нагадує конструктор “ЛЕГО”, монтаж паркану відбувається швидко та без додаткових інструментів, що значною мірою сприяє економії часу та зусиль.
 • Відмінні антикорозійні властивості: Відсутність отворів для кріплення у металі зменшує ризик розвитку корозійних процесів, що позитивно впливає на тривалість служби паркану.
 • Естетичний вигляд: Стильний та сучасний дизайн парканів “Жалюзі Ексклюзив ЛЕГО” підкреслює естетичну привабливість вашої власності, додаючи їй сучасного та професійного вигляду.
 • Міцність та стабільність: Незважаючи на відсутність традиційного кріплення, конструкція паркану відрізняється високою міцністю та стабільністю, що робить його надійним варіантом для захисту вашої території.
 • Конкурентна перевага: Завод Мехбуд – єдий виробник, який реалізує паркани Жалюзі Ексклюзив Лєго, які монтуються за допомогою спеціальних вкладишів Лєго

Конкурентний Аналіз

У порівнянні з аналогічними продуктами конкурентів, паркани “Лего” від Мехбуд відрізняються унікальною конструкцією без кріплень, яка забезпечує їм додаткові переваги у термінах міцності, довговічності та швидкості установки.

Жодна з компаній виробників України та Європи не виготовляє паркани Жалюзі Ексклюзив ЛЄГО, вкладиші ЛЄГО є унікальним продуктом заводу Мехбуд

Висновок

Паркани “Лего” від Мехбуд є відмінним вибором для тих, хто шукає надійні, стійкі до корозії та легкі у монтажі огорожі. Завдяки інноваційному дизайну та високій якості матеріалів, ці паркани забезпечують довговічність та естетичний вигляд. Щоб дізнатися більше або замовити паркан, зв’яжіться з компанією Мехбуд за (вказати контактні дані).

author
Олександр
Про автора:

Руководитель проектов.  Разработка проекта с момента подготовки  проекта и до момента его реализации. Предоставление квалифицированной консультации в области ограждающих конструкций и фасадной отд...

Детальніше
0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі