Встановлення класичного паркану в деяких випадках є недоцільним. По-перше, іноді огорожа монтується на певний період часу, після чого має бути знята. По-друге, класичний паркан коштує вчималу суму, а таких витрат хочеться уникнути. Відмінним рішенням в даній ситуації є паркани, зроблені з тенту. Їх ще називають тимчасовою огорожею.Цей варіант паркану стає сьогодні все більш популярним. Причин цьому, безліч. Про всі особливості та переваги даного рішення ми детально поговоримо нижче.
З чого робляться паркани такого типу
Основою тенту є або нитка з поліестеру, яка особливим чином переплетена, або нейлонова тканина. Вибір таких матеріалів невипадковий. Поліестер дуже легкий, але при цьому надійний і міцний. Крім того, такий матеріал не вбирає в себе вологу. Такими ж властивостями володіє і нейлон. Ці матеріали дозволяють паркану протягом тривалого часу зберігати свої позитивні властивості. Також з плином часу не змінюється зовнішній вигляд огорожі.
У деяких випадках використовується прогумована тканина. Вона ефективно відштовхує воду, а також має стійкість до механічних пошкоджень, яку гарантує помірна еластичність матеріалу.
Технологія виготовлення тенту для парканів проста, але ефективна: полотнища з’єднуються між собою потужним потоком гарячого повітря. Завдяки таким маніпуляціям вдається домогтися цілісності матеріалу. З’єднання є герметичним і безшовним. Відсутність швів – це ще один фактор, який позитивно впливає на рівень міцності готового матеріалу. Паркани такого типу, не дивлячись на крихкість, можуть успішно протистояти негативному зовнішньому впливу.