Види парканів жалюзі які виготовляються заводом Мехбуд Паркан-жалюзі стильна та надійна огорожа! Пропоную вам розглянути модельний ряд парканів-жалюзі вироблені на заводі «Мехбуд».
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
3 Травня, 2018
1118  

Види парканів жалюзі які виготовляються заводом Мехбуд

 Для більшості з нас надійний і міцний паркан асоціюється з високою і глухою стіною. Але це лише стереотипи! Сьогодні на ринку є гарне і витончене рішення – паркан-жалюзі.

Паркани-жалюзі металеві виглядають сучасно, легко та естетично. У той же час вони надійно захищають власність власника. Це ідеальне втілення високої функціональності, міцності конструкції і стриманого зовнішнього вигляду. Завдяки особливій конструкції огорожі-жалюзі, забезпечується  повітрообмін всієї вашої ділянки і в той же час захищеність від сторонніх очей. Одним з багатьох переваг паркану жалюзі є його різноманітність. Пропоную вам розглянути модельний ряд парканів -жалюзі   виготовлених    на заводі «Мехбуд».

Паркан-жалюзі “Преміум”

Паркан-жалюзі «Преміум» ─ одна з найнадійніших моделей огороджень, що підкреслює певний рівень достатку власників будинку. Секції паркану, можуть бути довжиною: 2,0; 2,5; 3,0 м. Габарити ламелей по перетину ─ 15 х 20 см. Матеріал – сталь оцинкована (1 мм) з полімерним покриттям. Вибір забарвлення секцій дуже широкий, згідно каталогу RAL. Тому, є можливість підібрати паркан, в одній колірній гамі з дахом і стінами будинку.

Переваги моделі «Преміум»:

 • довговічність огорожі, завдяки відмінним антикорозійними властивостями стали оцинкованої і продуманій конструкції забору;
 • гарантована захищеність ділянки від стороніх очей , обумовлена кутом нахилу ламелей;
 • гарний повітряобмін огороджувальних територій;
  надійність конструкції: стійкість на прогин і надійно зафіксовані ламелі;
 • естетичний і акуратний зовнішній вигляд з обох сторін, т. к. приховані елементи кріплення.

Паркан-жалюзі “Ексклюзив”

264

Паркан-жалюзі “Ексклюзив” – секційна огорожа, для встановлення якої не потрібна додаткова подконструкция (каркас). Кріплення секцій проводиться безпосередньо до стовпів.

Ідеальний варіант огорожі для: котеджних містечок; заміських готелів і відпочинкових комплексів; заміських ресторанів.

Огороджена парканом-жалюзі “Ексклюзив” територія, буде виглядати естетично привабливою в поєднанні з хорошою функціональністю:

 • поліпшений повітряобмін і освітленість;
 • стійкість до сильних поривів вітру;
 • хороший зовнішній огляд околиці;
 • гарантована приватність проживаючих, в поєднанні з гарним
 • зовнішнім оглядом околиці.

Паркан жалюзі “Класик”

Zabor-galuzi

Паркан жалюзі “Класик” «прозорий», в результаті чого ділянка завжди відкрита для розсіяних сонячних променів і перешкоджає утворенню повітряних вихорів, що руйнують грунт. Ця огорожа забезпечить хороший огляд території, в поєднанні з повною приватністю Вашої ділянки.Модель забору жалюзі “Класик” поставляється у вигляді комплектуючих (ламелі + добірні елементи). Для складання моделі «Класик» необхідний каркас (рама), який рекомендовано зробити з квадратної металевої труби 40х40 мм.

Паркан-жалюзі «Стандарт» відкритого типу

metallizeskie-lameli

Паркан-жалюзі «Стандарт» відноситься до відкритого типу огорож, рейки на якій кріпляться з певним кроком. Ця огорожа забезпечує хорошу циркуляцію повітря та освітленість Вашої ділянки, не допускаючи повітряних вихорів, що руйнують грунт. Оглядовість території по обидва боки, у разі огородження цим типом паркону-жалюзі, досить гарна. Тому, для забезпечення більшої приватності ділянки, рекомендуються огорожі типу «Класік» та «Ексклюзив».

Паркан-жалюзі «Стандарт», є самим бюджетним варіантом з модельного ряду, виробленого підприємством «Мехбуд».

Паркан-жалюзі «Стандарт» закритого типу

859

Це глухий металевий паркан з оцинкованої сталі з полімерним покриттям товщиною 0,45 мм, що складається з паралельних профілів, закріплених в горизонтальному положенні. Естетика і простота збірки даної конструкції – це те, що робить її популярною серед споживачів. Для даного типу парканів потрібно подконструкция (рама) з квадратної труби 40х40 мм.

author
Anetzel
Об авторе:

Маркетолог предприятия “Мехбуд”. Квалифицированный эксперт по общению с клиентами и партнерами. Всегда готова к общению и сотрудничеству.

Подробнее
0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі