Бізнес починається з електронної адреси!
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
27 Грудня, 2018
571  

Бізнес починається з електронної адреси!

Ви плануєте розпочати бізнес або плануєте розвивати існуючий на просторах інтернету? Все починається з e-mail адреси та доменного імені!

Не має значення розмір компанії, це може бути 1 людина або 1000 всім потрібен та всі користуються e-mail, але  не тільки для обміну листами, а також для реєстрації на різних сервісах.

І для будь-якого бізнесу важливим є контроль!

biznes-email

Переваги бізнес пошти

Бізнес e-mail адреси які закінчуються на @gmail.com @  bigmir.ru @ ukr.net або @  meta.ua не додають авторитетності в очах потенційного покупця (якщо звичайно ви не є співробітником цих компаній).

А якщо e-mail адреси на звичайних поштових сервісах зроблені для ваших співробітників без прив’язки до вашого доменного імені – ви їх не контролюєте.

Ви залежите від співробітника …

Ви можете залишитися без даної поштової скриньки та  контактів на  ній

Ви ризикуєте втратити всі сервіси підв’язані на цей ящик …

Ви ризикуєте репутацією компанії всього через одну пошту яка не контролюється вами …

Рішення є та дуже  просте – пошта під вашим доменним ім’ям!

Створення корпоративної адреси

Ви реєструєте доменне ім’я на ваш, та  тільки ваш, особистий ящик ( до якого прив’язаний ваш мобільний телефон) або ви купуєте домен за безготівковим розрахунком та  реєстрація може бути оформлена на юридичну особу.

Якщо ви шукаєте сервіси де зареєструвати доменне ім’я, ось посилання на 14 кращих Українських Реєстраторів Домених Імен.

Після того як ви зареєстрували доменне ім’я є два основних шляхи створення корпоративних адрес:

  1. Можна створити власний поштовий сервер з повним та потрібним для вас функціоналом. Матеріали по даній темі можна подивитися тут.
  2.  Скористатися одним з інтернет сервісів для пошти, наприклад G Suite (від Google), Zoho Workplace (від Zoho Workplace), Outlook в Office 365 (від Microsoft), Yahoo Mail (від Yahoo).

Особисто я рекомендую G Suite (від Google) та  ось чому.

Корпоративна пошта є ключовим елементом в управлінні бізнесом.

biznes-email

@ вашакомпанія.com

  • Саме з пошти @ вашакомпанія.com ведеться спілкування з потенційними покупцями та  постачальниками.

 

  • Саме з пошти @вашакомпанія.com проводитися реєстрація на сайтах та порталах по вашій тематиці (каталогах, біржах, довідниках).

 

  • Саме на пошту @вашакомпанія.com ви реєструєте інструменти інтернет маркетингу (аналітики, рекламу, розсилки та  ін.)

 

 

  • Саме для пошти @вашакомпанія.com  для ваших співробітників надаеться  доступ до тих чи інших інструментів інтернет маркетингу та електронної комерції.

 

  • Не важливо що і де ви зареєстрували, якщо адреса @вашакомпанія.com навіть після деактивації поштової скриньки співробітника листи будуть приходити на [email protected]вашакомпания.com чи на  іншу , зазначену  вами пошту.

Приклад з особистого досвіду: “у нас на підприємстві пішов співробітник. У день його закінчення його ящик був деактивовано, пошта та контакти архівовані, та  встановлена  переадресація на загальну пошту [email protected]. Даний співробітник з власної ініціативи створив ще одну сторінку на all.biz куди приходили заявки. Добре, що  ми не пропустили потенційних покупців та без напруження змогли відновити пароль, не турбуючи  співробітника якій нас покинув.

Висновок

Повторюся та підсумую все вище викладене  – маючи  контроль над поштою (та  бажано телефонним зв’язком) ви зможете не тільки систематизувати але й зберегти бізнес, контакти та сервіси, в не залежності від співробітників.

Інтеграція корпоративної пошти та  інших бізнес інструментів (СRM, Автоматизації, паливо, Маркетингових Інструментів, Соціальних Мереж ін.) Заслуговує на окремий матеріал який буде написаний та розміщений на нашому блозі!

Не забудьте підписатися на оновлення щоб залишатися в курсі.

Будь ласка, вкажіть в коментарях яким e-mail сервісом ви користуєтесь? Та чим він хороший та  корисний саме для вас та вашого бізнесу?

author
Anetzel
Об авторе:

Маркетолог предприятия “Мехбуд”. Квалифицированный эксперт по общению с клиентами и партнерами. Всегда готова к общению и сотрудничеству.

Подробнее