Топ будівельних курсів у Києві
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
18 Червня, 2019
402  

Топ будівельних курсів у Києві

stroitelnue -kyrsu -kieva

Світ не стоїть на місці – він розвивається, та  дуже швидкими темпами. І чим швидше відбуваються зміни в сучасному світі, тим краще люди усвідомлюють важливість сучасної освіти та  знання актуальних технологій.
У сучасному цивілізованому світі, як і повинно бути, освіта, а найголовніше – отримані в процесі навчання знання – перетворилися, як на основне джерело доходу людини, так і в капітал.
Вже не важливо, що ти знав вчора. Важливим є те, наскільки корисними твої знання будуть  завтра.
Ми зробили для Вас добірку найбільш цікавих та актуальних будівельних курсів Києва та  з радістю готові поділитися нею з Вами.

Навчальний Центр компанії Будівельні Технології

Навчальний центр кошторисників компанії Будівельні Технології пропонує два види навчання: очне навчання в навчальному центрі в Києві та  дистанційне навчання кошторисників.

Київський навчальний центр кошторисників пропонує підготовку фахівців для організацій всіх форм власності за наступними напрямками:

 • Кошторисна справа. повний курс
 • Кошторисна справа. Експрес-курс
 •  Проектні роботи. повний курс
 • Майстер-клас з кошторисної справи

Навчальний центр компанії знаходиться за адресою м. Київ, вул. Рибальська, 2, офіс 309. Зручне розташування (відстань від ст. Метро «Печерська» – 800м, а від ст. Метро «Арсенальна» – 1200м) дозволяє берегти Ваш час та нерви, що для нас дуже Важливо!

stroitelnue -kyrsu -kieva

Дистанційне навчання кошторисників

З червня 2014 року відкрито нову для України напрям – дистанційне навчання кошторисної справи. Цей  вид навчання вже оцінили сотні студентів-кошторисників з різних куточків нашої країни!

Основні переваги дистанційного навчання:

 • Навчання проходить без відриву від основної діяльності.
 • Викладач не тільки викладає теорію та задає практичні завдання, а й спілкується зі студентами, відповідаючи  на ці запитання в Online режимі.
 • У слухачів є можливість навчатися в будь-який час та  в будь-якому місці, так як навчальний матеріал доступний завжди. Вам достатньо мати комп’ютер, підключений до Інтернет, навушники і мікрофон.
 • Всім студентам надається доступ до повнофункціональної версії програм для виконання обов’язкових практичних завдань.
 • Кошторисники, які успішно пройшли Online-атестацію, отримують Атестат фахівця кошторисної справи. До Атестату додається Атестаційний лист із зазначенням кількості набраних балів по кожній темі курсу.

Дистанційні курси кошторисної справи:

 • Кошторисна справа. повний курс
 • Проектні роботи. повний курс
 • Розрахунок загальношахтних витрат
 • Кошторисна справа для Російської Федерації
 • Проектні роботи для Російської Федерації

Курси Виконроба

Одна з найбільш затребуваних в даний час спеціальностей – будівельник. А також одна з найбільш високооплачуваних. На сьогодняшний день великою  популярністю  на ринку освітніх послуг користуються курси виконробів.
Прораб – це виконавець робіт в будівництві, головний начальник на об’єкті.
Навчальний центр Курсор пропонує Вам пройти спеціальну, детально опрацьовану нами програму: курси виконробів.
Навчання ведуть викладачі-практики з величезним досвідом роботи, які познайомлять учнів з усіма особливостями, тонкощами та «підводними камнями» спеціальності.
Прослухавши курс, ви отримаєте вичерпний обсяг інформації, необхідний для керівництва сучасними будівельними об’єктами.
Також на базі цього навчального центру ви зможете пройти навчання за фахом кошторисна справа.

stroitelnue -kyrsu -kieva

Навчальний центр впровадження кліматичних технологій

Навчальний центр з впровадження кліматичних технологій, відомий також як Академія кондиціонування MHI, є єдиним в Україні ліцензованим навчальним закладом, який займається підготовкою, перепідготовкою та підвищенням кваліфікації вітчизняних та  зарубіжних фахівців в сфері вентиляції та  кондиціонування повітря. Навчальний центр здійснює свою діяльність на підставі (ліцензії АE № 636928, виданої Міністерством освіти та  науки, України)
Навчальний центр з впровадження кліматичних технологій був заснований в 2002 році з метою підготовки та підвищення кваліфікації співробітників компанії «ІВІК».

В даний час центр проводить курсову підготовку, перепідготовку, а також підвищення кваліфікації за наступними спеціальностями:

 • монтажник систем вентиляції, кондиціонування повітря, пневмотранспорту та аспірації
 • слюсар з ремонту та обслуговування систем вентиляції та кондиціонування
 • налагоджувальник контрольно-вимірювальних приладів і автоматики
stroitelnue -kyrsu -kieva

Eefacade, майстер школа

Майстер – школа енергоефективного утеплення фасадів (школа фасадчиків):

 • Практичні заняття проходять на спеціально обладнаному тренажерному полігоні з наданням всього спорядження на період навчання (спорядження як  вітчизняне, так і зарубіжних фірм).
 • У програму підготовки входить психологічне тестування, навчання наданню першої допомоги постраждалому зі з застосуванням спеціального манекена, охорона праці та  основна технологія роботи на висоті – спорядження, підйоми, спуски, пересування в безопорному просторі, спасроботи, дії в екстремальних та неордінарних ситуаціях та ін.
 • Практичний іспит учні здають на реальному виробничому об’єкті.
stroitelnue -kyrsu -kieva

ШКОЛА БУДІВНИЦТВА “Діалон”

Навчальні центри “Діалон” працюють з лютого 1998 року та  об’єднали колективи професійних викладачів у різних областях знань, які люблять свою професію та  готові  передавати свої знання учням. Співробітники центру намагались створити умови для Вашого професійного зростання та  націлені на індивідуальну роботу.

Напрями цієї школи охоплюють абсолютно різні аспекти будівельного світу:

 • AutoCad 3D (24 акад.годин)
 • Архітектура (72 акад.годин)
 • Дизайн інтер’єру та  меблів (72 акад.годин)
 • Інженерія (72 акад години)
 • Курси Автокада – AutoCad 2D (20 академ.годин)
 • Курси Архікад (Archicad) – 24 академічні години
 • Моделювання конструкцій – (24 акад.годин)
 • Проектування конструкцій (48 акад.годин)
 • Будівельне конструювання – (72 акад.годин)
 • Моделювання ландшафтів (24 акад.годин)
 • Архітектурне проектування (48 акад.годин)
 • Курси кошторисників + КУРС АВК (72 акад.годин)

Курси кошторисників онлайн при компанії НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР

Курси кошторисників проводять досвідчені практики. Завдяки кошторисній  документації, яка була ними сформована, на сьогоднішній день багато людей забезпечені житлом. Викладачі Навчального Центру надавали свої послуги не тільки в столиці, а й за її межами. Деяким з них цілком під силу поєднувати роботу у нас з діяльністю в інших компаніях, до того ж, і першу і другу вони виконують по максимуму. Ми ніколи не приймаємо в свою команду того, в чиїй компетентності не впевнені, тим більше, не допускаємо такої  людини до навчання своїх клієнтів. Кожен учень може власноруч розпитати свого наставника про його кар’єрний  шлях та  той надасть йому всю хвилюючу інформацію.
На нашій території було введено нове правило, у вигляді навчання за допомогою таких програм, як TeamViewer та  Skype. Таким чином, людина може обрати місце для проведення заняття на свій розсуд і йому не знадобиться бути присутнім  у  аудиторії. Якщо у вас діти або ж батьки, за якими потрібен догляд, то ви можете навчатися, не покидаючи свій будинок. Якщо ви впевнено орієнтуєтеся хоча б в одній із запропонованих програм, то не відкладайте на потім: рееструйтеся вже сьогодні! Курси кошторисників у нас можна вивчати і на індивідуальній основі.
Онлайн навчання за допомогою TeamViewer та Skype коштує трохи дорожче, ніж індивідуальне, але враховуйте і те, що така пропозиція не буде зустрічатися вам так часто. У нас є акція на даний курс. Для того, щоб прийняти в ній участь вам потрібно привести з собою друга та разом записатися на індивідуальне навчання. Таким чином, ви та  він платите тільки половину всієї вартості. Графік вивчення кошторисної справи гнучкий. У нас можна навчатися як вранці, так і ввечері. У вихідні дні викладачі також активні та чекають своїх підопічних.

Додаткову інформацію з цих курсів Ви можете знайти у них на сайті.

stroitelnue -kyrsu -kieva

АВОК Вебінар

Цей портал  видався нам досить цікавим у світлі навчання будівельної справи.
Вебінари АВОК це онлайн майстер-класи (курси підвищення кваліфікації) для фахівців в сфері опалення, вентиляції, кондиціонування, енергозбереження
Вебінари АВОК – затребуваний інженерним співтовариством проект НП «АВОК», створений з метою підвищення кваліфікації фахівців: поширення інформації про нове обладнання, технології, проектування та нормативні документи, програмне  забезпечення, а також інформаційна  підтримка  фахівців в Росії та  за кордоном. Вебінар АВОК є інтерактивною відеопрезентацією , в ході якої доповідач (або група фахівців) в режимі онлайн відповідає на запитання учасників вебінару. Запитання можна поставити заздалегідь, в розділі  вебінару, який вас зацікавив на сайті webinar.abok.ru або під час проведення вебінару в чаті.
Проект «Вебінари АВОК» бере свій початок в травні 2010 року. За цей час проведено 263 вебінар; у  них взяли участь більше 58 000 спеціалістів з 440 міст Росії та  71 міста 22 зарубіжних країн. Сьогодні вебінари АВОК затребувані як слухачами, які отримали максимально комфортний доступ до актуальної інформації, так і лекторами, у яких є можливість звернутися до великої професійної аудиторії, до того ж трансляція вебінару проводиться як зі студії НП «АВОК», так і з офісу компанії, доповідач якої виступає з презентацією. Потрібні лише комп’ютер, камера, мікрофон та  Інтернет.
Всі учасники вебінару отримують електронний сертифікат, який прирівнюється до свідоцтва про короткострокове  підвищення кваліфікації. По завершенні вебінару у вільний доступ викладається його запис для скачування або перегляду. В даний час бібліотека вебінарів АВОК налічує  242 записи.

Не забувайте, що вчитися ніколи не пізно, але по можливості не слід затягувати цей процес. На сьогоднішній день як  в нашій країні так і за кордоном є багато навчальних закладів, в яких наші люди можуть отримати необхідну освіту будь-яким зручним способом

author
Anetzel
Об авторе:

Маркетолог предприятия “Мехбуд”. Квалифицированный эксперт по общению с клиентами и партнерами. Всегда готова к общению и сотрудничеству.

Подробнее