Касетна стеля від заводу Мехбуд
15 Березня, 2024
143  

Касетна стеля від заводу Мехбуд

Популярність касетні стелі почали набувати вже досить давно. При цьому універсальна конструкція таких виробів дозволяє використовувати їх при оформленні практично будь-яких приміщень – від санвузлів у приватних будинках та квартирах до просторих офісів та виробничих об’єктів.

В асортименті заводу Мехбуд касетні стелі також є. При цьому металеві стельові касети, які виробляються на підприємстві, мають оптимальну комбінацію естетичних і практичних характеристик – так що стеля виходить не тільки красивою, а й довговічною.

Нормативні документи

В Україні застосування касетних стель регулюється рядом нормативних документів, які забезпечують якість та безпеку цього типу оздоблення у різних приміщеннях. Головним чином, до них належать:

 • ДБН В.2.2-9-2001 “Внутрішні мережі водопостачання та водовідведення будівель та споруд.” Цей нормативний документ включає вимоги до стельових систем, оскільки вони можуть бути частиною внутрішніх інженерних комунікацій.
 • ДБН В.2.2-10-2001 “Теплова ізоляція будівель.” У цьому документі містяться вимоги до теплоізоляції стель.
 • ДБН В.2.2-12-2002 “Системи опалення та вентиляції будівель.” Тут ви можете знайти інформацію про вентиляцію та кондиціювання повітря в приміщеннях з підвісними стелями.

Вимоги до касетних стель

Касетні стелі висуваються високі вимоги, щоб забезпечити тривалий термін служби та естетичну якість. Основні вимоги до касетних стель включають:

 • Міцність та стійкість: Стельові касети повинні бути достатньо міцними, щоб витримувати навантаження та не деформуватися з часом.
 • Гігієнічність: Матеріали, що використовуються для касетних стель, повинні бути безпечними з гігієнічної точки зору та не сприяти розвитку бактерій та плісняви.
 • Пожежна безпека: Касетні стелі повинні відповідати стандартам пожежної безпеки та уповільнювати поширення вогню у разі пожежі.
 • Акустичні властивості: Касетні стелі можуть бути спроектовані з урахуванням акустичних вимог зменшення шуму в приміщенні.
 • Дизайн та естетика: Касетні стелі мають бути естетично привабливими та поєднуватися із загальним стилем приміщення.
 • Стійкість до вологи та корозії: Для приміщень з підвищеною вологістю потрібне використання матеріалів, стійких до корозії та впливу вологи.

Дотримання цих вимог гарантує високу якість та функціональність касетних стель.

Стельові касети із металу: сучасна класика

Стельові касети можуть бути виготовлені з різних матеріалів, але останні роки популярність набирають саме металеві касетні стелі. Це безпосередньо пов’язане з появою на ринку тонколистового металу з протикорозійним полімерним покриттям. Використання цієї сировини для стельових касет дозволяє забезпечити:

 • Мінімальну вагу стелі (товщина металу рідко перевищує 0,7 мм).
 • Високу механічну міцність та стійкість до деформацій за рахунок наявності ребер жорсткості.
 • Стійкість до корозії – полімерне покриття захищає сталеву основу від появи іржі, а алюмінієву – від оксидів.
 • Вогнестійкість, важливу для стель у громадських будівлях.

Крім того, велика палітра тонколистового металу та можливість фарбування касет практично у будь-який колір відкриває широку перспективу перед дизайнерами інтер’єрів.

Конструкція металевої підвісної стелі залишається постійною:

 • Основу складає металевий каркас, який закріплюється на стінах та на перекритті приміщення.
 • Висоту каркаса вибирають з таким розрахунком, щоб рівень стелі відповідав проектному значенню, а за касетами можна було розмістити комунікації.
 • У комірки каркаса встановлюють стельові касети. Розмір осередків підбирають з урахуванням розміру касет, але зазвичай стандартний, отже касети можуть вважатися взаємозамінними.

Крім того, в стандартні осередки підвісної металевої стелі від Мехбуд можуть встановлюватися не металокасети, а стельові світильники, що вбудовуються.

Куди встановити касетну стелю?

Вибір приміщень, де касетна стеля з металу буде доречним, практично безмежний. Насамперед це:

 • Магазини, кафе та ресторани.
 • Офісні, громадські та державні будівлі.
 • Готелі та хостели.
 • ТРЦ.

Крім того, такі стелі активно застосовуються при оформленні виробничих приміщень, а також приміщень з високими вимогами до підтримання чистоти – кухонь, лабораторій, медичних установ тощо.

Ключовим параметром при виборі касетної стелі має бути якість касет. Вироби від заводу Мехбуд виготовляються на основі європейської сировини з відмінними показниками міцності та корозійної стійкості. Отже, конструкція, зібрана з таких касет, прослужить не один десяток років. Зберігши привабливість та надійність.

Сфера застосування касетних стель

Касетні стелі широко застосовуються в різних типах приміщень завдяки їхній універсальності та перевагам. Вони знаходять своє застосування у таких сферах:

 • Офісні приміщення: В офісах касетні стелі використовуються для створення сучасного та професійного зовнішнього вигляду, а також для покращення акустики та приховування інженерних комунікацій.
 • Торгові центри: У магазинах та торгових центрах касетні стелі допомагають створити комфортне оточення для покупців та забезпечують можливість легкого доступу до технічних систем.
 • Медичні установи: У лікарнях та клініках касетні стелі спроектовані з урахуванням гігієнічності та стійкості до дезінфекції.
 • Освітні установи: У навчальних закладах вони допомагають створити гарну акустику та забезпечують можливість встановлення світильників та систем вентиляції.
 • Готелі та ресторани: У готелях та ресторанах касетні стелі можуть бути використані для створення затишної атмосфери та надання інтер’єру стилю.
 • Приватні будинки: В деяких будинках і квартирах касетні стелі можуть бути використані для декоративних цілей.

Сфера застосування касетних стель різноманітна і вони можуть бути адаптовані під різні потреби.

Варіанти дизайну та кольорові рішення

Касетні стелі від заводу Мехбуд пропонують широкий спектр варіантів дизайну та колірних рішень, дозволяючи створити унікальний та стильний інтер’єр для будь-якого приміщення. Залежно від переваг замовника та характеру приміщення, можна вибрати відповідний варіант з наступних:

 • Однотонні касети: Прості та класичні однотонні касети підходять для створення стриманого та елегантного інтер’єру. Вони можуть бути виконані у різних відтінках, включаючи білий, сірий, чорний та нейтральні кольори, що дозволяє легко інтегрувати їх у будь-який стиль оформлення приміщення.
 • Фактурні касети: Для додавання інтересу та текстурності в інтер’єрі можна вибрати касети з фактурними поверхнями. Це можуть бути касети з імітацією дерева, каменю, металу або інших матеріалів, які додадуть приміщенню особливого характеру та стилю.
 • Акцентні елементи: Для створення оригінального дизайну можна використовувати касети певного кольору або фактури як акцентні елементи. Наприклад, використання яскравих або контрастних кольорів може привернути увагу до певної зони приміщення або створити унікальний фокусний центр.

Переваги стель від заводу Мехбуд

Стельові системи, вироблені заводом Мехбуд, надають низку переваг:

 • Якість та надійність: Продукція заводу Мехбуд виготовляється з використанням високоякісних матеріалів та дотриманням суворих стандартів якості, що забезпечує тривалий термін служби та надійність стельових систем.
 • Інноваційні рішення: Завод Мехбуд постійно впроваджує нові технології та інновації у виробництво, що дозволяє пропонувати сучасні та функціональні стельові рішення.
 • Широкий асортимент: Завод пропонує різноманітність дизайнів та конфігурацій касетних стель, що дозволяє вибрати потрібний варіант для будь-якого інтер’єру.
 • Екологічна безпека: Матеріали, що використовуються на заводі Мехбуд, відповідають екологічним стандартам та не містять шкідливих речовин.
 • Професійне обслуговування: Компанія Мехбуд надає високий рівень сервісу, включаючи консультації щодо вибору продукції, монтаж та гарантійне обслуговування.

Стельові системи від заводу Мехбуд є надійним та естетичним вибором для різних типів приміщень та користуються заслуженою довірою клієнтів

Нижче Ви можете переглянути найпопулярніші проєкти, реалізовані заводом Мехбуд з використанням касетних стель:

author
Иван Жилєнков
Про автора:

Профессиональный опыт: более 10 лет в сфере строительных  отделочных материалов. Свыше 100 завершенных объектов  различного назначения, на которых применены уникальные  потолочные решения. Разработ...

Детальніше
0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі