Утеплення фасаду взимку. 1 частина
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
8 Червня, 2017
841  

Утеплення фасаду взимку. 1 частина

Наближається час опалювального сезону, а також час прекрасної пори зими, команда ПрАТ «МехБуд» підготувала для вас програму, яка буде цікава тим, хто прагне для свого будинку теплу й економну зиму незалежно від будь-яких факторів і тим, хто прагне застосувати оригінальні й максимально ефективні архітектурні рішення для будівель і споруд будь-якого типу й призначення.

Людина займається будівництвом вже десятки сторіч. Увесь цей час будівельники прагли довідатися, як же захистити стіни від накопичення вологи, яким способом і з мінімальними витратами. Відповіддю стали навісні фасади з вентиляцією. Застосовувалися вони навіть у часи Прадавнього Єгипту. Навісні фасади також використовувалися жителями Русі при будівництва більших будинків на зразок храмів. Вентильовані фасади використовують у спорудженні сучасних будинків, також при реставруванні.

Навісні фасадні системи з утепленням від ПрАТ «Мехбуд»

Вентильовані навісні фасади – облицювання фасаду споруди, яка характеризується наявністю вентильованого простору між зовнішньою захисною конструкцією й стіною будинку.

 

Шар облицювання захищає основні стіни будівлі від негативних факторів, прикриває термошар, є встановленим матеріалом у формі касет або рейок на фасаді будинку. ПрАТ «МехБуд» робить каркас для встановлення й облицювання, у вигляді касет або рейок з оцинкованої сталі або алюмінію з полімерним покриттям. Але ми пропонуємо не тільки фасадні панелі або сайдинг, ми спеціально для вас підібрали кращих постачальників утеплювача й захисної плівку (вітробар’єр). Уклавши з ними дилерські договори, ми можемо Вам запропонувати найбільш вигідні ціни на комплексне утеплення фасаду будинку.

yteplenie-fasada

    Принцип роботи навесного вентфасада

Який же принцип роботи навісного вент. фасаду? Яким же чином він захищає стани й утеплювач? Між металевою конструкцією рейок або касет і утеплювачем утворюється повітряний прошарок, який регулює рівень вологості. Циркуляція повітря забезпечує нормальну, природну вентиляцію.  Через залежність тиску від висоти, у шарі між стіною й навісним фасадом повітря піднімається, при цьому видаляючи вологу.

У вентиляційних фасадах термоізоляційний шар, представлений мінераловатою, рулонами або плитами, які кріпляться до стіни будинку. Однією з важливих причин її використання є незаймистість, цим матеріал і відрізняється якісно від пінопласту. Можливе спільне використання скловолоконних плит для заповнення нижнього шару, а зовнішнього кам’яною ватою, у такому разі вата повинна бути обсягом  від  40 мм. Термоізоляційний шар має бути захищений від вітру й пари, для цього використовується спеціальна плівка. Співробітники «Мехбуд» підготували для Вас кращі й найрізноманітніші пропозиції термоізоляційних матеріалів та плівок для захисту.

 

yteplenie-fasada

Вода й бруд не потраплять усередину систем навісних фасадів, адже елементи обрамлення, які є декоративним з’єднанням фасадних площин, захищають його від подібних факторів, а також забезпечують додаткову вогнестійкість. Кожен будинок, кожна будівля є унікальною, а кожен власник прагне ще й подбати про його зовнішню красу! На заводі «Мехбуд» є широкий вибір матеріалу в різній кольоровій гамі з каталогу RAL і Принтів, також Ви можете замовити ексклюзивний колір. Розміри й варіації(поєднання) касетних і рейкових фасадів задовольнять навіть найбільш вибагливих покупців.

yteplenie-fasada

Нерівності й відхилення основних стін може виправити встановлення вентильованого навісного фасаду, а самі нерівності будуть усунені правильним розташуванням підконструкції або каркасу. Крім того, що ця система захищає споруду від вологи, вона може приховати недоліки, а також каркас зменшує статичне навантаження на покриття, зокрема від вітру.

Види встановлення фасадів

Встановлення каркасів можна виділити 3-х типів:

 

  • Перший – У несучій частині стіни кріпляться кронштейни, а на них фіксуються (вертикальні й горизонтальні) профілі.

 

  • Другий – Закріплюється безпосередньо на стіни. Орієнтуючись на цей варіант відбувається виробництво каркасів на Прат «Мехбуд». Детальна інформація про конструктивні елементи і встановлення навісного вентильованого каркасу в пункті 2.1.

 

  • Третій – вертикальній профіль закріплюється на анкерні шпильки

З’єднання деталей декоративного екрану й елементів кріплення здійснюється надійними засобами, такими як: саморізи, заклепки, розпірні дюбелі. Плити теплоізоляції кріпляться дюбелями.

Матеріал стіни й сила витягаючого навантаження — це фактори, які визначають який потрібний діаметр анкерів і дюбелів. (Анкери – елементи, які забезпечують механічне кріплення кронштейнів несучого каркасу до стіни).

Вибір матеріалу, з якого будуть виготовлені кронштейни, а також  кількість кронштейнів   пропорційно  змінює  характеристики термостійкості  багатошарової стіни з вентильованою повітряною щілиною.

 

yteplenie-fasada
author
Anetzel
Об авторе:

Маркетолог предприятия “Мехбуд”. Квалифицированный эксперт по общению с клиентами и партнерами. Всегда готова к общению и сотрудничеству.

Подробнее
0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі