Навісний фасад для логістичних центрів
10 Червня, 2017
722  

Навісний фасад для логістичних центрів

Зовнішній вигляд будівлі логістичного центру є одним з факторів, що формують імідж компанії, що й забезпечує привабливість для клієнтів. Завдяки сучасним технологіям і матеріалам це стало можливим. До того ж слід пам’ятати, що в складських приміщеннях повинні бути обов’язково дотримані вимоги пожної безпеки та енергоефективності. Застосування всіх типів навісних вентфасадів, вироблених на заводі «Мехбуд», відповідає усім цим нормам завдяки використанню негорючих матеріалів і конструкції, що забезпечує теплоізоляцію будівлі.

Cassetes fasade

Конструктивні вирішеннядля логістичних комплексів

 

Конструкційне вирішення будівлі транспортно-логістичного центру (ТЛЦ) насамперед повинне забезпечувати функціональність складу і його складське призначення. Зовнішні огороджувальні конструкції будівлі, тобто стіни корпусів, повинні відповідати вимогам будівельних норм і правилам теплоізоляції – ДБН 23-02-2003 «Тепловий захист будинків» і ДБН В.2.6-31:2006 «Конструкції будинків і споруд. Теплова ізоляція будинків», а також пожежної безпеки – ДБН В.1.1-7-2002 «Пожежна безпека об’єктів будівництва» і ДБН 21-01-97 «Пожежна безпека будинків і споруджень».
У технології каркасного будівництва, широко використовуваного для будівництва логістичних комплексів, огороджувальні конструкції будівель споруджують за допомогою пожежобезпечних сендвіч-панелей з наповнювачем мінераловатним або скловатним теплоізоляційним або на основі пенополіізоціанурата.

Cassetes fasade

Інша технологія – панельне будівництво з навісним вентильованим фасадом (НВФ) застосовується для промислових будівель, що перебувають на реконструкції чи перебудуванні, із цільовим призначенням – логістичний склад.
У логістичному комплексі також передбачений офісна будівля, готель для клієнтів, які все частіше проектують як окремі будівлі, хоча раніше вони розташовувалися усередині складу. Для облицювання застосовується стандартна технологія навісного вентфасаду, що забезпечує їхній гарний зовнішній вигляд, енергоефективність та довговічність.

Cassetes fasade

Переваги навісних  вентфасадів

 

Ефективним вирішенням, відфахівцівзаводу “Мехбуд”, двоконтурна система теплоізоляції у формі теплоізоляційного навісного вентильованого фасаду. Вона складається зшаруутеплювача з негорючої мінеральної вати іззахисним екраном з пофарбованого металу. Утворений повітряний проміжок забезпечує тильну вентиляцію. Такетехнічневирішеннягарантує дотриманнябудівельних норм, передбаченихдо будівельпромислового призначення, зокремалогістичнихцентрів.
Для зовнішнього облицювання у НВФ використовується тонколистова оцинкована сталь, товщиною 0,7-1,2 мм або листіз алюміній-магнієвого сплаву, товщиною 1,0-1,5 мм, пофарбованийполімерною фарбою. Навісний фасад у вигляді касет і рейкових панелей надастьбудівлігарний сучасний вигляд, забезпечить довгочасну міцність і стабільність, додасть ще кілька корисних функцій – теплоізоляційну й захисну від непогоди й атмосферного впливу. Усі ці заходи подовжують життєвий ресурс будівліі позбавляють потребикосметичного ремонту.

Reechny facade

  

Характерні властивості НВФ ─ невелика вага системи, що підходить для будь-яких типів стін будівлі ( за винятком стінних сендвіч-панелей, які не є несучими), швидкий монтаж, не залежно від пори року, і тривалий термін придатності.

     Технології заводу «Мехбуд» дають можливість робитифасадне облицювання будь-якої складності в стислий термін. Металеві касети й рейки наше підприємство може виготовити заіндивідуальнимирозмірами, що зробить фасад будівлілогістичного центру унікальним і сучасним.

author
Владимир Рубленко
Про автора:

  Эксперт по фасадному строительству. Ведущий специалист по работе с корпоративными клиентами. ПрАТ “Завод Мехбуд”. Предоставление квалифицированной консультации по вопросам фасадн...

Детальніше
0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі