Наближається час опалювального сезону, який обіцяє бути не найпростішим. В рамках підготовки до холодів дуже важливо провести повноцінну теплову модернізацію будівлі, що дозволить зменшити втрати тепла. Саме тому команда Заводу «МехБуд» підготувала для вас програму, яка буде цікава тим, хто хоче для своєї будівлі теплу та економічну зиму незалежно від будь-яких факторів, а також тим, хто хоче застосувати оригінальні та максимально ефективні архітектурні рішення для будівель та споруд будь-якого. типу та призначення.
Завдання утеплення стін будівлі стояло перед будівельниками дуже давно. Як тільки люди почали освоювати території з несприятливим температурним режимом, вони почали будувати житла та утеплювати їх у різний спосіб. Згодом технології вдосконалювалися і почали забезпечувати не лише зниження тепловтрат, а й нормалізацію загального мікроклімату у приміщеннях.
Історично технології утеплення будівель та споруд з’являлись у такому порядку:
На сьогоднішній день саме монтаж вентильованих фасадів можна вважати найсучаснішою та найефективнішою технологією теплоізоляції. Методика застосовується при будівництві нових будівель, крім того, у такий спосіб можна швидко підвищити теплотехнічні характеристики будівлі під час її реконструкції чи реставрації.
Навісні фасади, що вентилюються, – облицювання фасаду споруди, яка характеризується наявністю вентильованого простору між зовнішньою захисною конструкцією і стіною будівлі. При цьому фасадне облицювання:
Матеріали для облицювання фасаду можуть виготовлятися у вигляді:
Завод «МехБуд» виготовляє фасадні касети та панелі з оцинкованої сталі або алюмінію з полімерним покриттям. Також в асортименті компанії – кронштейни, кріплення та інші елементи несучих конструкцій, які використовуються для монтажу навісних фасадів, що вентилюються.
Але ми пропонуємо не лише фасадні панелі чи сайдинг. Ми спеціально для вас підібрали найкращих постачальників утеплювача та захисну плівку (ветробар’єр) уклавши з ними дилерські угоди. Завдяки цьому ми можемо запропонувати найвигідніші ціни на комплексне утеплення фасаду будівлі. Повний перелік матеріалів включатиме:
Який принцип роботи навісного вентфасаду? Яким же чином він оберігає стіни та утеплювач?
Основна особливість – монтаж теплоізоляційного матеріалу на стіни з подальшим перекриттям утеплювача фасадним оздобленням на незалежних кронштейнах. При цьому:
У вентиляційних фасадах термоізолюючий шар представлений мінеральною ватою у вигляді рулонів або плит, які до стіни будівлі. Вибір на користь мінеральної вати роблять через її негорючість і хорошу теплоізоляційну здатність. Крім того, можливе комбіноване утеплення:
Термоізолюючий шар повинен бути захищений від вітру та пари для цього використовується спеціальна плівка. Співробітники «МехБуд» підготували для Вас найкращі та найрізноманітніші пропозиції термоізоляційних матеріалів та плівок для захисту утеплювача від продування та вологи.
Крім того:
Установка каркасу та вентильованого фасаду може здійснюватися трьома способами:
З’єднання деталей зовнішнього фасадного екрану (навісного облицювання) та несучої конструкції здійснюється за допомогою кріплення, що забезпечує розрахункову надійність. Можуть використовуватися:
Для кріплення теплоізоляційного матеріалу до стіни використовуються пластикові тарілчасті дюбелі зі стопорними шурупами, анкерами або шпильками. Діаметр кріпильних елементів визначається фахівцями з монтажу з урахуванням матеріалу стінового огородження і характеристик утеплювача – чим вище буде витягування, тим вище вимоги до надійності кріплення.
Крім того, теплоізоляційні характеристики вентиляційного фасаду також впливають параметри кронштейнів (розміри, матеріал, конфігурація).
Навісний фасад, що вентилюється, – це сучасна конструкція, яка дозволяє не тільки утеплити будівлю, але і нормалізувати її мікроклімат. Компанія «Мехбуд» виготовляє комплектуючі для зовнішнього оздоблення фасадів, а також пропонує повний комплекс матеріалів для фасадного утеплення.
Детальніше про теплотехнічні розрахунки для утеплення фасадів, а також переваги навісних фасадних систем на основі касет, панелей і рейок «Мехбуд» ми розповімо в наступній статті.