Паркан-жалюзі: від майстрів заводу «Мехбуд» – вимогливому покупцеві
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
24 Грудня, 2018
1242  

Паркан-жалюзі: від майстрів заводу «Мехбуд» – вимогливому покупцеві

Паркан Жалюзі – гідна оправа вашої ділянки!

Як діаманти потребують дорогої оправи, так і будинки з прекрасними ландшафтними рішеннями дизайнера, вимагають гідного огородження.

Однією з унікальних огороджувальних конструкцій є паркан-жалюзі, який виробляє завод “Мехбуд”. Підприємство випускає кілька видів огорож з ефектом жалюзі, в залежності від призначення території, умов експлуатації і вимог замовника:

«Преміум»
«Ексклюзив Лего»
«Класик»
Саме про ці огорожі, які користуються все більшою (і цілком обгрунтованою!) популярністю, ми розповімо в нашому огляді.

zabor-zhaluzi

ВИМОГИ ДО ПАРКАНІВ ДЛЯ ПРИВАТНОЇ ТЕРИТОРІЇ

Паркан для приватної території може бути дуже різним. І відмінності тут полягають не тільки в габаритах, дизайні або матеріалах. Куди важливіше функціональність огорожі: воно може бути як суцільним, так і майже повністю прозорим, як практично неприступним, так і повністю декоративним.

Обираючи паркан для нашого будинку, ділянки або підприємства, ми змушені приймати досить складне рішення:

 • З одного боку, огорожа повинна забезпечувати приватність.
 • З іншого – вона повинна пропускати світло та повітря, тому що і з точки зору дизайну, і з точки зору зручності проживання суцільна огорожа заввишки 2 і більше метра – не найкращий варіант.
 • Слід мати на увазі і нормативні аспекти: встановлення суцільних парканів на кордоні між ділянками дозволяется лише в тому випадку, якщо висота огорожі не перевищує 1,5 м. Якщо ви плануєте монтувати більш високу огорожу – обирайте варіант, проникний для світла і повітря.

Якщо ви хочете встановити високу огорожу, але при цьому не плануєте жертвувати освітленістю, оглядом і вентиляцією, то вам варто звернути увагу на продукцію заводу «Мехбуд». Поряд з огорожами класичної конструкції в асортименті виробів присутні і так звані паркани-жалюзі.

Характеристики парканів-жалюзі

Як і будь-які інші огородження, паркани-жалюзі встановлюються по периметру ділянки або іншого об’єкта. Специфічні характеристики паркану і його експлуатаційні переваги обумовлені в першу чергу особливостями конструкції:

 • Несучі елементи огорожі – вертикальні опори. Паркани-жалюзі від компанії «Мехбуд» можуть монтуватися на стійки з металу, бетону, цегли і т.д.
 • Секції паркану складаються з горизонтальних ламелей, закріплених на напрямних. Ламелі виготовляються з оцинкованої сталі товщиною 0,45, 0,7 і 1,0 мм з полімерним покриттям. Така конструкція забезпечує секціям огорожі міцність, легкість і стійкість до корозії під впливом вологи і інших кліматичних чинників.
 • Крім захисту від корозії полімерне покриття ламелей (поліестер або порошкова емаль) відповідає і за естетичні функції огорожі. Ламелі можуть бути виготовлені в будь-який забарвленням по RAL. Це дозволяє надати огорожі вашої ділянки необхідну індивідуальність, забезпечивши гармонійне поєднання з іншими елементами ландшафту.
 • При монтажі секцій огорожі ламелі закріплюються на вертикальних напрямних під кутом – саме тому паркан і отримав назву «жалюзі». Таке розміщення ламелей забезпечує захист ділянки від сторонніх поглядів при збереженні високого рівня природного освітлення і вентиляції.
 • Ширина секції паркану-жалюзі обмежена довжиною стандартної ламелі (2,5-3 м). Висота може бути довільною і залежить тільки від габаритів опорних стовпів.
zabor-zhaluzi

КОМПЛЕКТАЦІЯ

Огорожа включає:

 • профільовані ламелі (смуги) з оцинкованої сталі,
 • стовпи зі сталі оцинкованої, декоративні,
 • добірні елементи,
 • підстави для опор (використовуються при монтажі на бетонний фундамент).

Повний комплект парканів-жалюзі надається заводом «Мехбуд».

МОДЕЛЬНИЙ РЯД ВІД КОМПАНІЇ «МЕХБУД»

Завод МЕХБУД є визнаним лідером у виробництві парканів-жалюзі. Асортиментна лінійка таких огорож включає наступні серії:

 • «Преміум» – найміцніший варіант захисної конструкції, який збирається з потовщених сталевих ламелей зі стійким захисно-декоративним покриттям. Зовні паркан-жалюзі «Преміум» теж виглядає бездоганно, тому його використовують для огорожі ділянок преміум-класу – наприклад, домоволодінь в елітних котеджних селищах, заміських рекреаційних комплексів, готелів і т.д. За експлуатаційними якостями – довговічності і стійкості  до корозії – паркан-жалюзі «Преміум» теж перевершує всі наявні на ринку аналоги. Плюсом буде і прихований монтаж ламелей на стійки: так конструкція не тільки виглядає більш привабливо, але і виходить більш взломостійкою.
 • «Ексклюзив Лего» ще одне цілком гідне рішення, яке об’єднує міцність, привабливий зовнішній вигляд і тривалий термін експлуатації. Однією з особливостей паркану -жалюзі «Ексклюзив Лего» є особливе розташування ламелей, яке, з одного боку, не заважає природної вентиляції, а з іншого – ефективно захищає ділянку від сильного вітру і протягів. Але головна перевага – це, звичайно, модульна структура паркану, яка і стала приводом для використання в назві слова «Лего». Цей різновид парканів-жалюзі збирається за принципом конструктора, тобто для її встановлення не потрібен монтаж під конструкції. Так що якщо вам потрібно захистити ділянку з мінімальними витратами часу – вибирайте саме «Ексклюзив Лего»!
 • «Класик» – паркан-жалюзі з більш традиційною конструкцією. Який монтується на каркас з металевих деталей (рекомендується використовувати сталеву профільну трубу перетином не менше 40х40 мм). Незважаючи на зовнішню легкість і витонченість, паркан-жалюзі «Класик» має всі переваги більш дорогих огорож – його секції забезпечують відмінний захист від несанкціонованого проникнення на ділянку,  встановлення такого паркану дозволяє зберегти природну вентиляцію і освітлення.

Вибір лінійки парканів-жалюзі визначається в першу чергу призначенням огорожі. Там, де необхідна підвищена міцність, варто монтувати конструкції з товстих широких ламелей. Якщо ж важливі зовнішній вигляд огорожі і гарне освітлення ділянки, то можна звертати увагу і на бюджетний сегмент: так, такі огорожі стоять трохи дешевше, але для використання в приватному будівництві їх міцності і надійності цілком вистачає!

НОВИНКА! ПАРКАН ЖАЛЮЗІ СТАНДАРТ

ПЕРЕВАГИ ПАРКАНІВ-ЖАЛЮЗІ

Незважаючи на те, що різні моделі парканів-жалюзі від заводу «Мехбуд» можуть відрізнятися за функціональними показниками, для всіх конструкцій такого типу характерні загальні переваги.

Основні переваги парканів-жалюзі для їх власника:

 • Поєднання легкості і міцності конструкції. Навіть найміцніші ламелі зі сталі 1 мм важать небагато, тому не деформуються під власною вагою. При цьому профіль ламелей забезпечує їм жорсткість, так що елементи складальної огорожі відмінно тримають форму.
 • Довговічність виробу. І цинкове покриття, і полімерний шар надійно захищають металеві деталі від корозії під впливом вологи, ультрафіолету і перепадів температур. При цьому кольори покриття з часом не вигорають, тому при мінімальних зусиллях з вашого боку паркан-жалюзі і через кілька років після встановлення буде виглядати як новий.
 • Захист ділянки. Конструкція з скошених ламелей розроблена з таким розрахунком, щоб унеможливити проникнення через секцію паркану домашніх тварин і птахів. Та й зловмисникові перебратися через таку огорожу буде дуже непросто, особливо з зовнішнього боку!
 • Конфіденційність та природне освітлення. Похилі ламелі роблять огорожу непроникливою для стороннього погляду – так що на вашій ділянці ви зможете відчувати себе абсолютно вільно. При цьому сонячні промені проникають на територію за парканом практично безперешкодно. Так що рослини, посаджені вздовж огорожі, будуть отримувати достатню кількість розсіяного світла.
 • Збереження природної вентиляції. Суцільна огорожа стає перешкодою для вітру, і в результаті вздовж паркану виникають вихрові потоки, що призводять до ерозії ґрунту і появи великої кількості пилу. Паркан-жалюзі пропускає повітря вільно: це дозволяє поєднувати захист від сильного вітру з доброю вентиляцією.
 • Шумоізоляційні якості. Паркан непогано «відсікає» зовнішній шум. При цьому самі ламелі, надійно закріплені на напрямних, які не вібрують і не шумлять навіть при сильному вітрі.
 • Простота догляду. Для того щоб зберігати початковий вигляд ламелей, їх достатньо періодично очищати від пилу вологою ганчіркою або з використанням миючої машини. Хімічна стійкість полімерного покриття дозволяє видаляти написи, зроблені вандалами, за допомогою розчинників.
 • Крім того, не варто забувати про презентабельний зовнішній вигляд: виглядають паркани-жалюзі на порядок краще за інших конструкцій. Тут грає роль і оригінальна конструкція секцій з діагональних ламелей, і можливість фарбування  паркану в будь-який колір за бажанням замовника.

Таке поєднання переваг, яке складно знайти у будь-яких інших огорож, стає основною причиною популярності парканів-жалюзі. Не можна сказати, що вони витісняють з ринку всі інші типи огорож, але в своїй ніші огорожі-жалюзі поступово стають одним з лідерів попиту .

zabor-galuzi

ЗАСТОСУВАННЯ ПАРКАНІВ-ЖАЛЮЗІ

Паркани-жалюзі ідеально підходять для огородження великих територій:

 • промислових об’єктів;
 • аеропортів;
 • спортивних споруд;
 • заміських оздоровчих комплексів;
 • ресторанів, готелів;
 • котеджних селищ;
 • індивідуальних будинків.

Ефективно встановлювати їх для захисту інженерного  обладнання:

 • геодезичних і насосних станцій;
 • водонапірних веж;
 • газо- і нафтоперекачувальних установок;
 • компресорів;
 • резервних електрогенераторів;
 • промислових контейнерів;
 • цистерн для зберігання технічних речовин і рідин та ін.
zabor-zhaluzi

ВСТАНОВЛЕННЯ, МОНТАЖ і ОБСЛУГОВУВАННЯ

Одна з переваг парканів-жалюзі – відносно простий і швидкий монтаж:

 • Огорожа типу «жалюзі» може встановлюватися на фундамент або безпосередньо в грунт під бетонний черевик.
 • Стовпи також встановлюються (виключення описані вище), але додатково потрібні ще металеві підстави.
 • Допуск до відхилення від номінальної відстані між стійками ± 10 мм, від вертикалі ─ не більше 2 мм на метр.
 • Огорожа збірна, монтаж здійснюється на місці

Зверніть увагу! Незважаючи на простоту встановлення, у разі огородження великої території або великого об’єкта доцільна розробка проекту (щоб уникнути ряду помилок). При необхідності ви можете замовити розробку конструкторської документації у фахівців нашої компанії.

Перші кілька років паркан-жалюзі не вимагає обслуговування, за винятком очищення від випадкових забруднень:

 • Поверхня рейок гладка, добре миється побутовими миючими засобами.
 • Подальший догляд, не вимагає спеціальних засобів і часу ─ періодичне протирання вологою ганчіркою в міру виникнення забруднень.
 • У разі фарбування секцій з глянцевим ефектом ─ після сильного дощу вони самоочищаються.
 • Також можна періодично промивати паркан з шланга, подаючи воду під середнім тиском: корозійна стійкість покриття дозволяє паркану не боятися іржі, зате бруд або пил будуть змиватися дуже добре.
 • Для відмивання малюнків графіті використовуються розчинники (гектан, гепсан, петролеумний ефір, Уайтс-пірит).
 • У більш «незмивних» випадках ─ можна скористатися автомобільною косметикою, попередньо випробувавши ці кошти в малопомітному місці паркану.
  Ще одним аспектом є стійкість покриття до УФ-випромінювання. Паркан не потрібно захищати від яскравого сонця: захисно-декоративне покриття навіть через 5-10 років використання без затінення не тільки не почне відшаровуватися і деградувати, але і не буде знебарвлюватися.

Єдине, на що варто звернути увагу – так це на відсутність механічних пошкоджень. Якщо в результаті сильного удару полімерне покриття або порошкова емаль будуть видалені з металевого заснування ламелі, з часом основа може почати іржавіти. Щоб уникнути цього, пошкоджену ділянку варто зачистити, знежирити і обробити фарбою, яка захистить метал від корозії.

zabor-zhaluzi

ОГОРОЖІ-ЖАЛЮЗІ ВІД ЗАВОДУ МЕХБУД – ОПТИМАЛЬНИЙ ВИБІР

Перераховувати позитивні якості парканів-жалюзі можна довго. Так само як і багата палітра, і технологічність (можна робити огорожі майже будь-якого розміру) і висока швидкість монтажу. Але головне, що відрізняє вироби заводу МЕХБУД від аналогічних конструкцій на ринку – це найвища якість виготовлення.Обирайте відповідну лінійку з асортименту парканів-жалюзі, довіряйте монтаж конструкцій професіоналам – і ви оціните всі їх переваги!

author
Anetzel
Об авторе:

Маркетолог предприятия “Мехбуд...

Подробнее