Паркани для оздоровчих комплексів Комплексные решения для ограждения курортных зон и пансионатов
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
0
Лютий 19, 2019
962  

Паркани для оздоровчих комплексів

Сучасні оздоровчі комплекси складаються з житлових корпусів, спортивних майданчиків і басейнів, зон відпочинку, кафе, ресторанів, споруд медичного призначення, службових приміщень, а також власних пляжів. Територія комплексу повинна бути надійно огороджена, щоб відпочиваючі почували себе комфортно й захищено, а огороджувальні конструкції ─ бути довговічними, екологічно безпечними й відповідати чинним санітарно-будівельним нормам.

 

Цим вимогам повністю відповідає продукція, що випускається виробничим підприємством «Мехбуд». Паркани цього заводу виготовляються з високоякісної оцинкованої листової сталі (0,5-1,0 мм) і покриваються полімерним покриттям, яке й забезпечує відмінний зовнішній вигляд, а можливість вибору кольору й текстури – привабливу декоративність огородженням.

Специалисты завода “Мехбуд” рекомендуют для ограждения входной группы оздоровительного комплекса забор-жалюзи Премиум. Этот вид забора выгодно подчеркнет высокий статус или уникальный архитектурный стиль комплекса.

Если оздоровительный комплекс находиться в лесу, тогда его территорию можно оградить глухим забором. Металлический забор Брус и Брус стеновой может быть украшено рисунком в виде древесной текстуры (ясень, орех, дуб и др. имитирующие светлые и темные породы дерева) ─ это хорошо сочетается с дизайном тех оздоровительных комплексов, в концепции которых делается особый акцент на природную красоту и естественность.

zabor-dlya-semeynuh-domov

Паркани «Ранчо», які в Україні виробляє тільки підприємство «Мехбуд», найкраще підходять для того, щоб позначити периметр, а також, внутрішні межі території: спортивні майданчики, зони відпочинку, пляж, службові приміщення. При проектуванні огорож цим видом паркану можна підібрати оптимальну ширину й довжину ламелей для того, щоб конструкція була стійкої й міцною. Наступний крок – вибрати таке колірне вирішення паркану, щоб воно гармоніювало по кольору з навколишнім середовищем і дизайн-проектом оздоровчого комплексу. Варто звернути увагу на те, що паркани «Ранчо» є провітрюваною огорожею, що забезпечує вільну циркуляцію повітря, до того ж ─ не створюють протягів і завихрень.

Для этого, можно установить металлический забор «Ранчо», состоящий из двух-трех ламелей, «Штакетник» или «Тын» конструкция которых выглядит легко, свободно регулируется по высоте и не препятствует общению отдыхающих.

Zapolnen vorota rancho

Фахівці «Мехбуд» рекомендують: при довжині прогону 2-2,5 м використовувати всі види ламелей (100, 130, 180 мм), при 3 м ─ тільки 130 і 180 мм. Для його установки не потрібен каркас ─ достатньо стовпів на які кріпляться рейки.

Металева огорожа типу «Брус» може бути прикрашена малюнком у вигляді дерев’яної текстури (ясен, горіх, дуб та інші текстури, що імітують темні й світлі породи дерева) ─ вони добре поєднуються з дизайном тих оздоровчих комплексів, у концепції яких робиться особливий акцент на природну красу й натуральність. Припасовані рейки цього паркану створюють повну закритість і приватність. Також, однією з головних рис цього паркану є те, що в його конструкції не використовуються матеріали з гострими кутами. Тому він буде абсолютно безпечний у тих місцях, де буває багато дітей.

ograzhdenie_sportivnuh-plozhadok

Одна з модифікацій паркану «Брус» ─ «Брус стінний». Це самонесуча конструкція, що не вимагає каркаса та яка дозволяє зробити гарною й внутрішню частину цього виду огорожі. Такий паркан у будинку відпочинку або пансіонаті може бути частиною інтер’єру дитячих майданчиків (великий вибір різних кольорів), літніх кафе, що значно підвищить рівень привабливості в оформленні території.

zabor-brus

Паркани «Горизонт» також є «глухим» парканом, рейки якого скріплені між собою посиленим замком, що надають підвищеної міцності секціям. Цей вид паркану особливо застосуємо в тих місцевостях, де часто бувають сильні вітри, що створюють дискомфорт відпочиваючим.

Заводом«Мехбуд» розроблені спеціальні огорожі, які є непроникними для поглядів зовні, але водночас створюють достатній огляд прилягаючої території зсередини. Досягається цей ефект «жалюзі» за допомогою спеціальної форми металевого профілю, прикріпленого на вертикальні стійки під певним кутом.

Наше підприємство, пропонує чотири модифікації парканів-жалюзі: «Преміум», «Ексклюзив», «Класік», «Стандарт», у кожній з яких є можливість вибору кольорів з каталогу RAL. Для кращого декоративного ефекту на поверхню ламелей може бути нанесений тематичний малюнок, що відображає функціональне призначення огородженої споруди або зони, а також будь-який колір, відповідний до архітектурного стилю оздоровчого комплексу.

zabor-zhaluzi-gorizontalnie

Фахівці «Мехбуд» рекомендують: паркани-жалюзі «Класік» та «Стандарт» ─ бюджетні варіанти огорож для оздоровчого комплексу, але для їхнього монтажу необхідний каркас із металевої труби 40х40 мм. Натомість, для кріплення рейок паркану-жалюзі «Ексклюзив», потрібні тільки стовпи, які можуть бути як з металу, так і з іншого матеріалу (природний камінь, цегла).

Усі види парканів-жалюзі від заводу «Мехбуд» добре підходять не тільки для огородження всієї території, але й для зонування внутрішньої інфраструктури:

  • ігрових і спортивних майданчиків, тенісних кортів;
  • сімейних будиночків;
  • зони SPA;
  • басейнів;
  • пляжів.

Якщо на території оздоровчого комплексу передбачена можливість проживання в окремих будиночках або ж є відкриті майданчики для вживання їжі ─ їх можна відокремити невисоким огорожами. Для цього можна встановити паркан «Ранчо», що складається із двох-трьох ламелей, «Штахетник» або «Тин», конструкція яких виглядає легко, вільно регулюється по висоті й не перешкоджає спілкуванню відпочиваючих.

Фахівці «Мехбуд» рекомендують: висота рейок паркану «Штахетник» може бути до 3 м, а на паркан «Тин» можна нанести будь-яку текстуру дерева, що доповнить колорит загальної архітектури.

zabor_dlya_gotelyu
author
Лариса Войская
Об авторе:

Квалифицированный, профессиона...

Подробнее