Високі грядки. Користь. Краса. Зручність.
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
11 Червня, 2017
689  

Високі грядки. Користь. Краса. Зручність.

Високі грядки, або грядки з бортиками, як їх ще називають, один з найбільш корисних винаходів для дач і присадибних ділянок. можна без кінця говорити про їхні переваги перед традиційним квадратно-гніздовим методом посадки рослин.

Користь. 

  • У коробах земля прогрівається швидше. А отже, вирощування городини можна розпочати на півмісяця, а то й на місяць раніше.
  • Економія на поливі й добривах. Вода, компост, неорганічні добрива з огороджених грядок нікуди не подінуться.
  • Вище врожай. На грядці з бортиками набагато легше доглядати за саджанцями. Здоровіші рослини родять краще, раніше й відсотків на 45 більше, аніж при звичайних методах вирощування.
  • Боротьба зі шкідниками. Кроти й миші високих грядок цураються і, практично, в них не лізуть. Але якщо гризунів велика кількість, то кинута на дно такої грядки металева сітка вирішує проблему раз і назавжди.
vusokie-gryadki

Краса

Прагнете чистоти й порядку на дачі й присадибній ділянці у будь-яку погоду і пору року? Робіть високі грядки. 

Чергування акуратних, по лінієчці розграфлених грядок і доріжок створює ідеальний порядок і затишок. Доріжки між коробами можна засипати піском, щебенем, відсівом, навіть забетонувати, або засадити газонною травою. І забути про бруд після дощів та бур’ян, як про страшний сон.

gryadki

 Зручність.

  • До огородженої грядки легко підійти з усіх боків. Кожна рослина доступна й зручно розташована.
  • Менше нахилів. Близько такої грядки можна навіть лавочку поставити й доглядати за улюбленою городиною сидячи.
  •  Не треба копати. Будь-який послідовник ідей органічного (відновлювального) землеробства скаже, що землю копати взагалі не можна. Але навіть якщо ви не уявляєте собі городу без лопати – перемішати, спушити, скопати ґрунт усередині короба значно швидше, простіше й легше, аніж перекопувати поля.
  • На грядку з бортиками легко й просто натягнути укривний матеріал і врятувати врожай від будь-яких примх погоди.
vusokie-gryadki

У високих грядок є лиш один недолік. Вони не годяться для сильно посушливих місць. Для таких районів рекомендується не підняти, а навпаки, заглибити посадки, аби уникнути перегріву коренів. Але й тут бортики будуть корисними. Тільки їх треба вкопати в землю практично на всю глибину. І тоді грядка-рівчак не опливе від дощу й снігу. А кількість роботи в городі весною скоротиться в рази!

Грядки з бортиками перетворюють важку й монотонну працю в задоволення!

Anetzel
Об авторе:

Маркетолог предприятия “Мехбуд...

Подробнее