Високі грядки. Користь. Краса. Зручність.
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
22 Лютого, 2022
836  

Високі грядки. Користь. Краса. Зручність.

Високі грядки, або грядки з бортиками, як їх ще називають, один з найбільш корисних винаходів для дач і присадибних ділянок. можна без кінця говорити про їхні переваги перед традиційним квадратно-гніздовим методом посадки рослин.

Користь. 

  • У коробах земля прогрівається швидше. А отже, вирощування городини можна розпочати на півмісяця, а то й на місяць раніше.
  • Економія на поливі й добривах. Вода, компост, неорганічні добрива з огороджених грядок нікуди не подінуться.
  • Вище врожай. На грядці з бортиками набагато легше доглядати за саджанцями. Здоровіші рослини родять краще, раніше й відсотків на 45 більше, аніж при звичайних методах вирощування.
  • Боротьба зі шкідниками. Кроти й миші високих грядок цураються і, практично, в них не лізуть. Але якщо гризунів велика кількість, то кинута на дно такої грядки металева сітка вирішує проблему раз і назавжди.
vusokie-gryadki

Краса

Прагнете чистоти й порядку на дачі й присадибній ділянці у будь-яку погоду і пору року? Робіть високі грядки. 

Чергування акуратних, по лінієчці розграфлених грядок і доріжок створює ідеальний порядок і затишок. Доріжки між коробами можна засипати піском, щебенем, відсівом, навіть забетонувати, або засадити газонною травою. І забути про бруд після дощів та бур’ян, як про страшний сон.

gryadki

 Зручність.

  • До огородженої грядки легко підійти з усіх боків. Кожна рослина доступна й зручно розташована.
  • Менше нахилів. Близько такої грядки можна навіть лавочку поставити й доглядати за улюбленою городиною сидячи.
  •  Не треба копати. Будь-який послідовник ідей органічного (відновлювального) землеробства скаже, що землю копати взагалі не можна. Але навіть якщо ви не уявляєте собі городу без лопати – перемішати, спушити, скопати ґрунт усередині короба значно швидше, простіше й легше, аніж перекопувати поля.
  • На грядку з бортиками легко й просто натягнути укривний матеріал і врятувати врожай від будь-яких примх погоди.
vusokie-gryadki

У високих грядок є лиш один недолік. Вони не годяться для сильно посушливих місць. Для таких районів рекомендується не підняти, а навпаки, заглибити посадки, аби уникнути перегріву коренів. Але й тут бортики будуть корисними. Тільки їх треба вкопати в землю практично на всю глибину. І тоді грядка-рівчак не опливе від дощу й снігу. А кількість роботи в городі весною скоротиться в рази!

Грядки з бортиками перетворюють важку й монотонну працю в задоволення!

Anetzel
Об авторе:

Маркетолог предприятия “Мехбуд”. Квалифицированный эксперт по общению с клиентами и партнерами. Всегда готова к общению и сотрудничеству.

Подробнее
0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі