Фасад для автосалону від заводу «Мехбуд»
22 Березня, 2024
734  

Фасад для автосалону від заводу «Мехбуд»

facade 2

Зовнішній вигляд автосалону

Передовий досвід європейських автовиробників закликає автодилерів враховувати важливість не тільки бездоганного передпродажного сервісу, але й зовнішній вигляд автосалону.

Адже дизайн фасаду відіграє роль не тільки вивіски, що приваблює потенційного покупця – він ще має викликати бажання зайти в салон і, “відчути переваги запропонованого бренду”, як стверджує Детлєв Фон Платен, президент Porsche Cars у Північній Америці.

Облицювання фасаду автосалону, має бути презентабельним протягом довгих років – адже це своєрідний символ надійності і довговічності марки автомобіля, що продається.

Навісні вентильовані фасади, виготовлені на заводі «Мехбуд» повністю відповідають цим вимогам, а також завдяки широкій палітрі кольорів фарбування матеріалів, зроблять його зовнішній вигляд привабливим і незабутнім.

Фасади для автосалону від виробника

Металеві касети або рейкові панелі, виготовлені зі сталі оцинкованої з надійним полімерним забарвленням, нержавіючої сталі та алюмінію, що серійно виготовляються на заводі «Мехбуд» відносяться до класу негорючих, просто монтуються, з мінімальними експлуатаційними витратами.

Сучасне автоматизоване обладнання підприємства дозволяє проводити великі площі фасадного облицювання для автосалонів у найкоротший термін.

Інтер’єрне облицювання стін та стель (металеві рейки, касети або панелі) автосалону, може бути виконане відповідно до кольорів фірмового стилю бренду.

Окрім пофарбованих панелей, є дзеркально-поліровані металеві панелі під срібло та золото для облицювання стель та стін, виготовлення рекламних стендів та оформлення бар’єрних стійок для пунктів обслуговування клієнтів та кредитних відділів банку при автосалоні.

3 8

Завдяки сучасному обладнанню, широкому асортименту кольорів та форми металевих рейкових панелей та касет для фасадного облицювання та інтер’єрного застосування, сертифіковану продукцію заводу «Мехбуд» гідно оцінили його клієнти – представники провідних закордонних автовиробників:

 • KIA,
 • ISUDZU,
 • SUBARY,
 • MAZDA.
4 5

Переваги використання фасадів від заводу “Мехбуд” для автосалонів

Вибір відповідного фасаду для автосалону відіграє важливу роль у формуванні його вигляду та привабливості для потенційних клієнтів. У цьому контексті фасади від заводу “Мехбуд” надають низку значних переваг, які роблять їх оптимальним вибором для автосалонів.

 • По-перше, фасади від заводу “Мехбуд” відрізняються високою якістю матеріалів та конструкції. Матеріали, що використовуються, відповідають найсуворішим стандартам, що забезпечує довговічність і надійність конструкції. Це дозволяє створити естетично привабливий зовнішній вигляд автосалону, який збережеться протягом багатьох років.
 • По-друге, фасади від заводу “Мехбуд” пропонують широкий вибір дизайнерських рішень та конфігурацій, що дозволяє адаптувати фасад до індивідуальних потреб та уподобань кожного автосалону. Завдяки різноманітності стилів, текстур і колірних рішень, автосалон може створити унікальний образ, що запам’ятовується, відповідний його бренду і концепції.
 • По-третє, фасади від заводу “Мехбуд” мають високий рівень адаптивності та гнучкості. Це дозволяє легко інтегрувати різні елементи, такі як вітрини, вивіски та рекламні панелі у загальну конструкцію фасаду, що додатково збільшує його функціональність та привабливість для потенційних клієнтів.

Таким чином, використання фасадів від заводу “Мехбуд” для автосалонів є оптимальним рішенням, що забезпечує високу якість, індивідуальність і функціональність, необхідні для успішного залучення клієнтів та формування позитивного іміджу автосалону.

 • facade 1
 • facade 3
 • facade 4
 • facade 5
 • facade 6
 • facade 7

Варіанти дизайну

Дизайн фасадів для автосалонів від заводу “Мехбуд”:

 • Сучасний мінімалізм: Чисті лінії, прості форми та використання нейтральних кольорів створюють сучасний та стильний вигляд, що підкреслює елегантність та престиж автосалону.
 • Технологічний міський стиль: Використання металевих відтінків, скла та акцентів з підсвічуванням створює сучасний та технологічний образ, що відображає інновації та передові технології у світі автомобілів.
 • Лаконічна елегантність: Прості форми, але при цьому виразні текстури та деталі надають фасаду вишуканої елегантності та розкоші, підкреслюючи статус автосалону.
 • Спортивний динамізм: Використання динамічних ліній, яскравих кольорів та динамічних форм створює енергійний та спортивний образ, привертаючи увагу клієнтів, захоплених світом автомобілів.
author
Владимир Рубленко
Про автора:

  Эксперт по фасадному строительству. Ведущий специалист по работе с корпоративными клиентами. ПрАТ “Завод Мехбуд”. Предоставление квалифицированной консультации по вопросам фасадн...

Детальніше
0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі