Фасад для автосалону від заводу «Мехбуд»
9 Червня, 2017
701  

Фасад для автосалону від заводу «Мехбуд»

Передовий досвід європейських виробників автомобілів закликає автодилерів ураховувати важливість не тільки бездоганного передпродажного сервісу, але й зовнішній вигляд автосалону. Адже дизайн фасаду відіграє роль не тільки вивіски, що залучає потенційного покупця ─ він ще повинен викликати бажання зайти до салону і «відчути переваги пропонованого бренда», як стверджує Детлев Фон Платен, президент Porsche Cars у Північній Америці.

Облицювання фасаду автосалону повинно бути презентабельним протягом довгих років ─ адже це своєрідний символ надійності й довговічності марки продаваного автомобіля. Навісні вентильовані фасади, виготовлені на заводі «Мехбуд», повністю відповідають цим вимогам, а широка палітра кольорів фарбування матеріалів зроблять його зовнішній вигляд привабливим та пам’ятним.

fasad-avtosalona
Фасади для автосалону від виробника

 

Металеві касети або рейкові панелі, виготовлені з оцинкованої сталі з надійним полімерним фарбуванням, нержавійки та алюмінію, які серійно виготовляються на заводі «Мехбуд», є негорючими, просто монтуються, з мінімальними експлуатаційними витратами. Сучасне автоматизоване устаткування підприємства дозволяє робити більші площі фасадного облицювання для автосалонів у найкоротший термін.

 

Інтер’єрне облицювання стін і стель (металевими рейками, касетами або панелями) автосалону, може бути виконано відповідно до кольорів фірмового стилю бренда.

Крім пофарбованих панелей, ми виготовляємо дзеркально-поліровані металеві панелі під срібло й золото для облицювання стель і стін, рекламні стенди і оформлюємо бар’єрні стійки для пунктів обслуговування клієнтів і кредитних відділів банку при автосалоні.

 

fasad-avtosalona

Сертифіковану продукцію заводу «Мехбуд» гідно оцінили його клієнти – представники провідних закордонних автовиробників, завдяки сучасному устаткуванню, різноманітному асортименту кольорової гами і формі металевих рейкових панелей і касет для фасадного облицювання й інтер’єрного застосування.

 

Підприємством «Мехбуд» були зроблені навісні металеві фасади для автосалонів:

  • KIA,
  • ISUDZU,
  • SUBARY,
  • MAZDA.
fasad-avtosalona
author
Владимир Рубленко
Про автора:

  Эксперт по фасадному строительству. Ведущий специалист по работе с корпоративными клиентами. ПрАТ “Завод Мехбуд”. Предоставление квалифицированной консультации по вопросам фасадн...

Детальніше
0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі