«А що я вам можу дати?»
Проте бізнес-партнерство — це дорога з двостороннім рухом, тому можна сказати, що і на іншого партнера накладаються певні зобов’язання:
- Перший важливий нюанс — чесність при перемовинах та підписанні угоди. Надання потенційному партнеру об’єктивної інформації допоможе сформувати саме партнерські стосунки на взаємовигідній основі.
- Далі — дотримання термінів оплати та інших умов. Періодичні затримки з оплатою сьогодні стали реаліями бізнесу, проте не варто цим зловживати. Так, постачальник готовий до форс-мажорів, але коли форс-мажор виникає у 9 випадках з 10 — про здорову та ефективну співпрацю говорити не варто.
- Надання актуальної та об’єктивної інформації кінцевому споживачеві. Простіше кажучи, не варто обіцяти те, що постачальник не може виконати. Так, обіцянки можуть пришвидшити процес продажу — проте в подальшому така ситуація призводить до негативних репутаційних наслідків.
- Оперативна комунікація. Що ретельніше ви передаєте інформацію, що меншими будуть затримки — то продуктивнішою буде співпраця.
Власне, з обох боків варто дотримуватися ділової етики, яка є загальноприйнятною — проте на практиці часто виявляється, що не всі поділяють такі погляди. Тож ми акцентуємо увагу потенційних партнерів на принциповій позиції компанії «Мехбуд» та закликаємо до відповідальної співпраці!