Як прикрасити паркан на Новий Рік?
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
14 Грудня, 2018
385  

Як прикрасити паркан на Новий Рік?

novogodniy-decor

Перед новорічними та різдвяними святами всі ми намагаємося прикрасити наші будинки не тільки всередині, а й зовні. В той же час багато хто , зосередивши всю свою увагу на сам будинок та майданчик перед ним, забуває про паркан.

А між тим, саме паркан – це «обличчя» нашої ділянки, та саме з нього починається формування вражень. Так що варто витратити трохи часу (і грошей – куди без цього), та прикрасити паркан до нового року.

Як це зробити, та що одночасно потрібно врахувати – розповімо в нашому короткому огляді!

Про що потрібно пам’ятати, прикрашаючи паркан?

Плануючи прикрашання  огорожі, варто довіритися своєму почуттю стилю: особливі дизайнерські вишукування тут не потрібні, скоріше, підійдуть перевірені варіанти. І все ж перед початком робіт варто звернути увагу на ряд нюансів:

novogodniy-decor
  • Перше, що варто врахувати – це місце, де знаходиться будинок з парканом. Якщо вам пощастило та ви живете в тихому районі (а тим більше – в котеджному селищі), то у виборі засобів для декору ви майже не обмежені. Якщо ж паркан вашого будинку виходить на жваву вулицю, то декорувати його доведеться тільки зсередини й по верхньому краю. На жаль, все, що ви залишите зовні, буде  вкрадено, або зіпсовано вандалами.
  • Другий важливий аспект – стилістична єдність. Бажано, щоб декор огорожі гармоніював з декором самого будинку. Тоді весь ансамбль буде виглядати органічно, та  його окремі елементи не будуть виділятися на загальному тлі дуже яскравими (або навпаки, дуже темними) плямами.
  • Не забудьте про безпеку: дерев’яні огорожі можуть постраждати від вогню при перегріванні або короткому замиканні гірлянд або ліхтарів. Металеві панельні паркани з цієї точки зору більш безпечні: з одного боку, полімерне покриття захищає метал від можливого контакту з проводкою, а з іншого – сама конструкція має високу вогнестійкість.

Новорічний декор для огорожі

Якщо з загальними принципами все зрозуміло – давайте подивимося. Чим же можна прикрасити паркан?

  • Найпростіший варіант – сніжинки та яскраві гірлянди з тканини або пластику. Коштують вони відносно недорого, так що можна при невеликих витратах задекорувати всю огорожу з фасадної сторони. Разом с тим  виглядає такий декор дуже привабливо, особливо якщо пощастить з погодою та на свята випаде сніг під яскравим сонцем.
  • Натуральні та  штучні ялинові лапи – ще одне традиційне рішення для прикрашання паркану. Їх розвішують у вигляді гірлянд з стрічками або закріплюють на опорних стовпах, перетворюючи ті в невеликі ялинки.
  • Штучний сніг на парапетах та ковпаках стовпів – гарне рішення, якщо новорічні свята супроводжуються відлигою. Так, з натуральним не зрівняється, але новорічний настрій створити допоможе.

Все це – елементи денного декору. Вночі ж паркан прикрашатимуть найрізноманітніші гірлянди. Вибір гірлянд залежить від конструкції: панельні паркани зазвичай прикрашають «сітками» або світлодіодними стрічками в прозорих або кольорових захисних трубках. А на суцільних огорожах можна розмістити справжні світлові панно, які будуть складатися або в візерунки, або в новорічні сюжети. До речі, такий декор підійде не тільки для приватних будинків. Але й для огорож громадських та комерційних будівель – наприклад, ресторанів або готельних комплексів

novogodniy-decor

Прикрасити паркан до Нового Року не надто складно. Але одначасно  ви отримуєте можливість перетворити не тільки свою ділянку, а й створити  новорічний настрій всьому прилеглому району.

А там, дивись, й сусіди підтягнуться!

author
Anetzel
Об авторе:

Маркетолог предприятия “Мехбуд...

Подробнее