Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Як прикрасити паркан на Новий Рік?
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
1+
Грудень 14, 2018
115  

Як прикрасити паркан на Новий Рік?

novogodniy-decor  - 3 5 - Як прикрасити паркан на Новий Рік?

Перед новорічними та різдвяними святами всі ми намагаємося прикрасити наші будинки не тільки всередині, а й зовні. В той же час багато хто , зосередивши всю свою увагу на сам будинок та майданчик перед ним, забуває про паркан.

А між тим, саме паркан – це «обличчя» нашої ділянки, та саме з нього починається формування вражень. Так що варто витратити трохи часу (і грошей – куди без цього), та прикрасити паркан до нового року.

Як це зробити, та що одночасно потрібно врахувати – розповімо в нашому короткому огляді!

Про що потрібно пам’ятати, прикрашаючи паркан?

Плануючи прикрашання  огорожі, варто довіритися своєму почуттю стилю: особливі дизайнерські вишукування тут не потрібні, скоріше, підійдуть перевірені варіанти. І все ж перед початком робіт варто звернути увагу на ряд нюансів:

novogodniy-decor  - 6 4 - Як прикрасити паркан на Новий Рік?
  • Перше, що варто врахувати – це місце, де знаходиться будинок з парканом. Якщо вам пощастило та ви живете в тихому районі (а тим більше – в котеджному селищі), то у виборі засобів для декору ви майже не обмежені. Якщо ж паркан вашого будинку виходить на жваву вулицю, то декорувати його доведеться тільки зсередини й по верхньому краю. На жаль, все, що ви залишите зовні, буде  вкрадено, або зіпсовано вандалами.
  • Другий важливий аспект – стилістична єдність. Бажано, щоб декор огорожі гармоніював з декором самого будинку. Тоді весь ансамбль буде виглядати органічно, та  його окремі елементи не будуть виділятися на загальному тлі дуже яскравими (або навпаки, дуже темними) плямами.
  • Не забудьте про безпеку: дерев’яні огорожі можуть постраждати від вогню при перегріванні або короткому замиканні гірлянд або ліхтарів. Металеві панельні паркани з цієї точки зору більш безпечні: з одного боку, полімерне покриття захищає метал від можливого контакту з проводкою, а з іншого – сама конструкція має високу вогнестійкість.

Новорічний декор для огорожі

Якщо з загальними принципами все зрозуміло – давайте подивимося. Чим же можна прикрасити паркан?

  • Найпростіший варіант – сніжинки та яскраві гірлянди з тканини або пластику. Коштують вони відносно недорого, так що можна при невеликих витратах задекорувати всю огорожу з фасадної сторони. Разом с тим  виглядає такий декор дуже привабливо, особливо якщо пощастить з погодою та на свята випаде сніг під яскравим сонцем.
  • Натуральні та  штучні ялинові лапи – ще одне традиційне рішення для прикрашання паркану. Їх розвішують у вигляді гірлянд з стрічками або закріплюють на опорних стовпах, перетворюючи ті в невеликі ялинки.
  • Штучний сніг на парапетах та ковпаках стовпів – гарне рішення, якщо новорічні свята супроводжуються відлигою. Так, з натуральним не зрівняється, але новорічний настрій створити допоможе.

Все це – елементи денного декору. Вночі ж паркан прикрашатимуть найрізноманітніші гірлянди. Вибір гірлянд залежить від конструкції: панельні паркани зазвичай прикрашають «сітками» або світлодіодними стрічками в прозорих або кольорових захисних трубках. А на суцільних огорожах можна розмістити справжні світлові панно, які будуть складатися або в візерунки, або в новорічні сюжети. До речі, такий декор підійде не тільки для приватних будинків. Але й для огорож громадських та комерційних будівель – наприклад, ресторанів або готельних комплексів

novogodniy-decor  - 4 5 - Як прикрасити паркан на Новий Рік?

Прикрасити паркан до Нового Року не надто складно. Але одначасно  ви отримуєте можливість перетворити не тільки свою ділянку, а й створити  новорічний настрій всьому прилеглому району.

А там, дивись, й сусіди підтягнуться!